2

4.

série

TJ Sokol Petrovice I. - BLACK ANGELS C 4:3pn
branky: 7. David Babij, 10. David Babij, 24. David Vaněček, N Matyáš Otawa - 15. Matěj Noháč, 20. Matěj Noháč, 22. Jiří Chmelík; rozhodčí: Sebastien Štosek - Matteo Šoman; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Zelenka ?, Jan Zelenka ? - Ondřej Pospíšil ?, Ondřej Pospíšil ?; po třetinách: 2:0, 1:3
Ukončena trestná střílení
4 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Petrovice I. hráč #74 Matyáš Otawa a vstřelil rozhodující gól (4:3).
4 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS C hráč #44 Matyáš Hlinka , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Petrovice I. hráč #3 David Babij , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS C hráč #80 Jan Beneš a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Petrovice I. hráč #7 David Vaněček a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS C hráč #73 Jáchym Guttenberg , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Petrovice I. hráč #9 Jakub Fuchs a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS C hráč #44 Matyáš Hlinka a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
24:00 Ukončení 2. části
23:47 GÓL TJ Sokol Petrovice I.! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Petrovice I. vstřelil #7 David Vaněček bez asistence (3:3)
23:31 Vyloučen hráč #73 Jáchym Guttenberg družstva BLACK ANGELS C na 2 minuty za hra rukou
22:07 Timeout TJ Sokol Petrovice I.
21:06 GÓL BLACK ANGELS C! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS C vstřelil #66 Jiří Chmelík, asistoval #73 Jáchym Guttenberg (2:3)
19:40 GÓL BLACK ANGELS C! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS C vstřelil #55 Matěj Noháč bez asistence (2:2)
14:02 GÓL BLACK ANGELS C! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS C vstřelil #55 Matěj Noháč, asistoval #44 Matyáš Hlinka (2:1)
12:00 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Ondřej Pospíšil družstva BLACK ANGELS C
12:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Zelenka družstva TJ Sokol Petrovice I.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
09:36 GÓL TJ Sokol Petrovice I.! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Petrovice I. vstřelil #3 David Babij bez asistence (2:0)
08:17 Vyloučen hráč #55 Matěj Noháč družstva BLACK ANGELS C na 2 minuty za sekání
06:32 GÓL TJ Sokol Petrovice I.! 1:0
04:21 Vyloučen hráč #3 David Babij družstva TJ Sokol Petrovice I. na 2 minuty za nesportovní chování
02:07 Vyloučen hráč #14 Lukáš Vach družstva BLACK ANGELS C na 2 minuty za zvedání florbalky