2
    Matěj BUREŠ
    hra rukou

Zlín Lions - FBS Olomouc 8:2
branky: 11. Matěj Klímek, 14. Jakub Holiš, 23. Adam Jiříček, 25. Adam Jiříček, 33. Adam Rek, 39. Michael Dudek, 39. David Vodica, 52. Michael Dudek - 29. Martin Mikolajek, 53. Martin Ambrož; rozhodčí: Tomáš Olbert - Radim Jílek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Alexandr Pujin 12 - Jan Blecha 31; po třetinách: 2:0, 5:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Gofroň Pavel (Trenér): Soupeř přijel početně oslaben a podle toho vypadalo i naše nasazení. Dali jsme nějaké branky a pak už se zápas spíše dohrával. Máme tři body, ale v dalších zápasech by takový výkon nestačil. Děkuji divákům, kteří na zápas přišli.
60:00 Komentář hostů Duda Jaroslav (Trenér): I přes početní nevýhodu jsme se zhostili utkání s úctou, soupeř celý zápas tlačil, byl v herní pohodě a vytvářel si šance, které bohužel pro nás proměňoval. Děkuji soupeři za utkání a přeji hodně úspěchů do dalších zápasů.
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
56:48 Vyloučen hráč #18 Matěj Bureš družstva Zlín Lions na 2 minuty za hra rukou
52:50 GÓL FBS Olomouc! 8:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #16 Martin Ambrož, asistoval #80 Filip Černohous (8:2)
51:48 GÓL Zlín Lions! 8:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #54 Michael Dudek, asistoval #39 Filip Juřica (8:1)
40:00 Střely ve 2. části: 14:4
39:20 Vyloučen hráč #81 Jan Kašpar družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
38:33 GÓL Zlín Lions! 7:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica bez asistence (7:1)
38:11 GÓL Zlín Lions! 6:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #54 Michael Dudek, asistoval #8 Martin Strouhal (6:1)
32:37 GÓL Zlín Lions! 5:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #14 Adam Rek bez asistence (5:1)
28:43 GÓL FBS Olomouc! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #53 Martin Mikolajek, asistoval #20 Petr Sova (4:1)
24:37 GÓL Zlín Lions! 4:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #13 David Vodica (4:0)
22:11 GÓL Zlín Lions! 3:0
20:00 Střely v 1. části: 13:4
13:13 GÓL Zlín Lions! 2:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #11 Jakub Holiš, asistoval #27 Ondřej Balner (2:0)
10:40 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #12 Matěj Klímek bez asistence (1:0)
01:14 Vyloučen hráč #54 Michael Dudek družstva Zlín Lions na 2 minuty za hra rukou