3

11.

série

FBC SLAVKOV - TROOPERS B 5:6pn
branky: 1. Radim Kroupa, 2. Jan Trávníček, 17. Jiří Blaha, 22. Jakub Holomek, 38. Radim Kroupa - 23. Lukáš Macálka, 25. Jan Blažek, 33. Marek Paulík, 36. Matěj Blažek, 39. Radek Felkl, N Ondřej Pavlík; rozhodčí: Tomáš Kašík - David Zástřešek; vyloučení: 0:2 + Lukáš Macálka OS + TDKU + 4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Horák ? - Martin Kanala ?; po třetinách: 2:0, 2:2, 1:3
Ukončena trestná střílení
11 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS B hráč #9 Ondřej Pavlík a vstřelil rozhodující gól (5:6).
11 Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLAVKOV hráč #38 Martin Holeček , ale gól nevstřelil.
10 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS B hráč #30 Martin Zvěřina , ale gól nevstřelil.
10 Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLAVKOV hráč #12 Jakub Holomek , ale gól nevstřelil.
9 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS B hráč #9 Ondřej Pavlík a vstřelil gól.
9 Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLAVKOV hráč #45 Jiří Blaha a vstřelil gól.
8 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS B hráč #25 Radek Felkl a vstřelil gól.
8 Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLAVKOV hráč #48 Michal Šopík a vstřelil gól.
7 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS B hráč #14 Petr Kodenko Kubala , ale gól nevstřelil.
7 Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLAVKOV hráč #14 Jakub Lovas , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS B hráč #64 Matěj Blažek , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLAVKOV hráč #19 Jan Trávníček , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS B hráč #6 Jan Duda , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLAVKOV hráč #94 Radim Kroupa , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS B hráč #34 Jakub Gregor , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLAVKOV hráč #7 Michal Drápal , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS B hráč #25 Radek Felkl , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLAVKOV hráč #45 Jiří Blaha , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS B hráč #9 Ondřej Pavlík , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:52 Vyloučen hráč #12 Lukáš Macálka družstva TROOPERS B na 2+2 minuty za nesportovní chování
43:52 Vyloučen hráč #12 Lukáš Macálka družstva TROOPERS B do konce utkání
43:22 Vyloučen hráč #12 Lukáš Macálka družstva TROOPERS B - osobní trest
43:22 Vyloučen hráč #12 Lukáš Macálka družstva TROOPERS B na 2 minuty za nesportovní chování
38:20 GÓL TROOPERS B! 5:5
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #25 Radek Felkl, asistoval #7 Jan Vaľočík (5:5)
37:01 GÓL FBC SLAVKOV! 5:4
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #94 Radim Kroupa, asistoval #88 Dominik Horák (5:4)
35:46 GÓL TROOPERS B! 4:4
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #64 Matěj Blažek, asistoval #49 Jan Blažek (4:4)
32:20 GÓL TROOPERS B! 4:3
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #42 Marek Paulík, asistoval #27 Jan Jirásek (4:3)
24:31 GÓL TROOPERS B! 4:2
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #49 Jan Blažek, asistoval #34 Jakub Gregor (4:2)
22:18 GÓL TROOPERS B! 4:1
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #12 Lukáš Macálka bez asistence (4:1)
21:11 GÓL FBC SLAVKOV! 4:0
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #12 Jakub Holomek, asistoval #38 Martin Holeček (4:0)
16:56 GÓL FBC SLAVKOV! 3:0
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #45 Jiří Blaha, asistoval #38 Martin Holeček (3:0)
01:18 GÓL FBC SLAVKOV! 2:0
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #19 Jan Trávníček, asistoval #94 Radim Kroupa (2:0)
00:13 GÓL FBC SLAVKOV! 1:0