• 37 36:18
    2
    Václav STEINHAIZL

TJ Sokol Královské Vinohrady C - FBC Draci Říčany 1:9
branky: 24. Jiří Krůšek - 4. Jakub Tabášek, 6. David Tománek, 7. Jakub Tabášek, 7. Ondřej Zika, 10. David Tománek, 14. Filip Nochta, 21. Michal Strieženec, 28. Filip Nochta, 35. Michal Strieženec; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Vladimír Buzický; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Záhora ? - Evžen Kindermann ?; po třetinách: 0:6, 1:2, 0:1
36:18 Vyloučen hráč #8 Václav Steinhaizl družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za bránění ve hře
34:22 GÓL FBC Draci Říčany! 1:9
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #25 Michal Strieženec, asistoval #5 Vítězslav Špok (1:9)
27:54 GÓL FBC Draci Říčany! 1:8
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #93 Jakub Tabášek (1:8)
23:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 1:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #94 Jiří Krůšek, asistoval #87 Matěj Roman Šaroch (1:7)
20:10 GÓL FBC Draci Říčany! 0:7
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #25 Michal Strieženec, asistoval #49 David Tománek (0:7)
15:38 Vyloučen hráč #93 Jakub Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hra na zemi
13:49 GÓL FBC Draci Říčany! 0:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #25 Michal Strieženec (0:6)
11:56 Vyloučen hráč #49 David Tománek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
09:33 GÓL FBC Draci Říčany! 0:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #11 Ondřej Kubeš (0:5)
06:49 GÓL FBC Draci Říčany! 0:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #77 Ondřej Zika, asistoval #63 Marek Honzák (0:4)
06:42 GÓL FBC Draci Říčany! 0:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #22 Filip Homola (0:3)
05:56 GÓL FBC Draci Říčany! 0:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #5 Vítězslav Špok (0:2)
03:53 GÓL FBC Draci Říčany! 0:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #92 Matěj Tabášek (0:1)
03:10 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Doucha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za nesportovní chování