2

3.

série

Panthers Praha C POWER - Tatran Střešovice B 6:5pn
branky: 1. Roman Školník, 7. Roman Školník, 23. Martin Brauner, 23. Roman Školník, 35. Daniel Černý, N Zdeněk Prokůpek - 4. Petr Introvič, 19. Jakub Slavík, 24. Lukáš Měřička, 24. Tobiáš Petržilka, 37. Kryštof Jinek; rozhodčí: David Kozlík - David Hertz; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Martin Hruška ? - Josef Špinka ?; po třetinách: 2:1, 2:3, 1:1
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #92 Zdeněk Prokůpek a vstřelil rozhodující gól (6:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč #18 Ondřej Smitka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #12 Martin Brauner a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč #78 Tobiáš Petržilka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #2 Daniel Černý a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč #34 Lukáš Měřička a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
41:26 Timeout Panthers Praha C POWER
36:05 GÓL Tatran Střešovice B! 5:5
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #21 Kryštof Jinek, asistoval #97 Jakub Slavík (5:5)
34:38 GÓL Panthers Praha C POWER! 5:4
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #2 Daniel Černý, asistoval #66 Martin Eckstein (5:4)
25:50 Timeout Tatran Střešovice B
25:26 Vyloučen hráč #22 Roman Školník družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:55 Vyloučen hráč #4 David Kolář družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za hrubost
24:55 Vyloučen hráč #78 Tobiáš Petržilka družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za hrubost
23:43 GÓL Tatran Střešovice B! 4:4
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #78 Tobiáš Petržilka, asistoval #18 Ondřej Smitka (4:4)
23:27 Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za sekání
23:11 GÓL Tatran Střešovice B! 4:3
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #34 Lukáš Měřička bez asistence (4:3)
22:32 GÓL Panthers Praha C POWER! 4:2
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #22 Roman Školník, asistoval #7 Štěpán Andrle (4:2)
22:08 GÓL Panthers Praha C POWER! 3:2
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #12 Martin Brauner, asistoval #2 Daniel Černý (3:2)
21:20 Vyloučen hráč #25 Petr Introvič družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání
18:35 GÓL Tatran Střešovice B! 2:2
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #97 Jakub Slavík, asistoval #21 Kryštof Jinek (2:2)
14:41 Vyloučen hráč #21 Kryštof Jinek družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
06:15 GÓL Panthers Praha C POWER! 2:1
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #22 Roman Školník, asistoval #19 Anna Bartušková (2:1)
03:59 GÓL Tatran Střešovice B! 1:1
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #25 Petr Introvič, asistoval #78 Tobiáš Petržilka (1:1)
00:20 GÓL Panthers Praha C POWER! 1:0
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #22 Roman Školník, asistoval #34 David Ghali (1:0)