6:5
    Jakub HNYK
    (Saur)

FBC Česká Lípa blue - FLORBAL JABLONEC Yellow 6:5
branky: 1. Václav Vaněk, 5. Matouš Šupola, 7. Darina Gembecová, 9. Václav Vaněk, 10. Daniel Adam, 30. Matouš Šupola - 8. Kristián Koten, 20. Štěpán Saur, 21. Jakub Hnyk, 23. Štěpán Saur, 30. Jakub Hnyk; rozhodčí: Vojtěch Mečíř - Adam Berta; vyloučení: 1:0 + Lukáš Charvát 4 + TT; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Vyhnalík ? - Jiří Minář ?; po třetinách: 5:1, 0:1, 1:3
30:00 Ukončení 3. části
29:16 GÓL FLORBAL JABLONEC Yellow! 6:5
Branku družstva FLORBAL JABLONEC Yellow vstřelil #33 Jakub Hnyk, asistoval #78 Štěpán Saur (6:5)
29:10 GÓL FBC Česká Lípa blue! 6:4
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil #69 Matouš Šupola bez asistence (6:4)
22:00 GÓL FLORBAL JABLONEC Yellow! 5:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC Yellow vstřelil #78 Štěpán Saur, asistoval #38 Filip Janda (5:4)
20:23 GÓL FLORBAL JABLONEC Yellow! 5:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC Yellow vstřelil #33 Jakub Hnyk, asistoval #47 Daniel Javorčak (5:3)
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:26 GÓL FLORBAL JABLONEC Yellow! 5:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC Yellow vstřelil #78 Štěpán Saur, asistoval #47 Daniel Javorčak (5:2)
17:00 Vyloučen hráč #68 Daniel Adam družstva FBC Česká Lípa blue na 2 minuty za hra bez florbalky
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:50 GÓL FBC Česká Lípa blue! 5:1
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil #68 Daniel Adam, asistoval #17 Ondřej Šimon (5:1)
08:59 GÓL FBC Česká Lípa blue! 4:1
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil #66 Václav Vaněk, asistoval #47 Darina Gembecová (4:1)
07:37 GÓL FLORBAL JABLONEC Yellow! 3:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC Yellow vstřelil #36 Kristián Koten bez asistence (3:1)
07:37 Vyloučen hráč #26 Lukáš Charvát družstva FLORBAL JABLONEC Yellow do konce utkání - technický trest
07:37 Vyloučen hráč #26 Lukáš Charvát družstva FLORBAL JABLONEC Yellow na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
06:45 GÓL FBC Česká Lípa blue! 3:0
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil #47 Darina Gembecová, asistoval #17 Ondřej Šimon (3:0)
04:20 GÓL FBC Česká Lípa blue! 2:0
00:19 GÓL FBC Česká Lípa blue! 1:0
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil #66 Václav Vaněk bez asistence (1:0)