30
  • 30 29:07
    2

Wizards DDM SO Praha 10 - TJ Sokol Nové Strašecí 3:2
branky: 5. Vanesa Vrbová, 9. Vanesa Vrbová, 23. Vanesa Vrbová - 2. Veronika Zikmundová, 14. Veronika Zikmundová; rozhodčí: Marek Střída - Marek Stojanović; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Lenka Valentová ? - Lucie Viedemannová ?; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:0
30:00 Ukončení 3. části
29:59 Je to tam. Zlaté holky z Průhonic. Neuvěřitelná euforie z výhry na Strašecím. Děkujeme!
29:30 To jsou nervy. Takový jsem teda nikdy neměl v přesilovce.
29:07 Vyloučen hráč #5 Martina Müllerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za špatné střídání
25:09 Vyloučen hráč #23 Sofie Chocholoušová družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za špatné střídání
25:09 Sofi chtěla tak moc hrát, až tam skočila brzo.
22:17 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #20 Vanesa Vrbová, asistoval #4 Karolína Fořtová (3:2)
22:17 Vanesaaaa hattrick. Dneska večer bude kalba. Doufáme, že pořadatelé budou pozvaní.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Do 3. třetiny se půjde za nerozhodného stavu. Teď očekáváme gólovou smršť. Jinak budou po zápase ještě lajny.
20:00 Ukončení 2. části
16:45 Prožíváme defenzivní část zápasu.
13:50 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #25 Veronika Zikmundová, asistoval #24 Adéla Šteklová (2:2)
11:27 Vyloučen hráč #5 Martina Müllerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
11:27 A je tu kriminál!  Máme přesilovku. Otázka je, zda je to pro nás výhoda.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
08:08 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #20 Vanesa Vrbová, asistoval #44 Anna Matoušová (2:1)
08:08 Tak pozor ovšem. Vanesa je rozjetá jak Šinkanzen.
04:23 No a je tu srovnání. Anička vypustila granát a Vanesa tečovala. Dnes tu bude drama jak na Love Islandu.
04:02 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
01:34 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #25 Veronika Zikmundová, asistoval #15 Viktorie Štiková (0:1)
01:34 A jéje, už tu máme problém. Přechod středního pásma nám nechutná a holky ze Strašecího dávají první branku utkání.
00:00 Vítáme Vás u šlágru čtvrtečního dne. Čarodějky dnes vyzvou Zebry. Co víc si od čtvrtečního večera přát. Doufáme, že uvidíme atraktivní utkání plné gólů.