1:3
    Anna WIENEROVÁ
    (Cidlinská)

Mocní Tuleni Podbořany - FBC Liberec 1:3
branky: 4. Eliška Stehlíková - 9. Kateřina Jirsová, 12. Michaela Cidlinská, 33. Anna Wienerová; rozhodčí: Ondřej Molcar - Jan Čermák; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tereza Ouhrabková 14 - Pavlína Vávrová 4, Julie Marková 4; po třetinách: 1:2, 0:0, 0:1
36:00 Komentář hostů Hnídek Miroslav (Vedoucí): Dneska utrápený výkon. Asi se na nás podepsala dlouhá cesta ze zimního LIberce a působili jsme těžkopádně, jakoby zamrzle. Dneska výborné gólmanky na obou stranách i ta v našem útoku.
36:00 Střely ve 3. části: 3:6
36:00 Ukončení 3. části
35:47 Poslední střela zápasu z hole Kamenské, po zbytečné ztrátě Liberce za brankou.
35:01 Poslední minutka zápasu. Uvidíme ještě branku?
32:27 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #25 Anna Wienerová, asistoval #24 Michaela Cidlinská (1:3)
32:27 Wienerová má tento zápas hlavně jako rozběhání, protože normálně hraje na postu gólmanky. Ale nyní výtečně zafungovala v brankovišti a prosazuje se.
32:00 Hra se přelévá ve středním pásmu ze sstrany na stranu.
30:50 Nesměráková zblízka jen do nohy dobře postavené Ouhrabkové.
29:14 Lucka Cidlinská opět prověřuje Ouhrabkovou a stává se tak nejčastěji střílející hráčkou dnešníko mače.
28:00 Již dlouho se hraje kolem branky Podbořan, které ale brání pozorně  v předbrankovém prostoru .
26:50 Sesterská spolupráce zaváněla brankou, ale střela byla zblokována.
26:45 Ouhrabková chytá pohotovou střelu Lucky Cidlinské.
25:20 Pěkná kombinace Jirsové s Pokornou.
24:01 Bule pro Podbořany.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 2:6
24:00 Ukončení 2. části
23:30 Na druhé straně brejk Liberce. Kopecká s Wienerovou dvě na jednu. Wienerová ale míjí odkrytou branku.
23:21 Brejk Podbořan.
22:10 Střela Cidlinské trefuje clonící Medlíkovou, ale Ohrabková je dobře postavená a chytla by ji.
22:10 Ulrychová vybojovala na středu balónek a posouvá na Kopeckou, ta ale útok brzdí a vrací balónek na beky.
21:00 POdbořany bojují o každý balónek, Liberec se dostává do zakončení jen ztuha.
19:11 Střídání brankáře. Nový brankář #16 Julie Marková družstva FBC Liberec
18:10 Průnik Škodové. Vodhánělová krosovou přihrávku nehrála z první a následnou střelu ji gólmanka chytá. A chytá i dorážku Schwarzové.
15:15 Medlíková trefuje do sítě! Gól ale nemůže být uznán, těžký balónek tečovala florbalkou nad koleny.
15:03 Kiky Medlíková se nejlépe zorintovala před brankou, střelu ji  ale gólmanka vyráží.
12:58 Liberec hraje na půli soupeřek. Střela škodové zblokována, odražený balónek střílí na bránu Nesměráková, ale gólmanka chytá.
12:01 V první třetině jsme viděli pramálo střel. Není divu, že i diváci jsou v chladném pátečním odpoledni zamrzlí. Více střeleckých pokusu by je snad dokázalo probudit.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 4:5
12:00 Ukončení 1. části
11:55 Blíží se nám poslední minutka první třetiny. K vidění je množství soubojů, ale pramálo střel.
11:50 Po buli vyrazila vpřed Lucka Cidlinská a střílí, gólmanka domácích kryje. A to byla poslední šance první části.
11:44 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #24 Michaela Cidlinská, asistoval #17 Petra Škodová (1:2)
10:00 Ottová je dnes při chuti a je zatím nejčastěji střílející hráčkou.
08:30 Z křídla zkouší ostražitost domácí gólmanky Cidlinská.
08:00 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #75 Kateřina Jirsová, asistoval #60 Veronika Ulrychová (1:1)
08:00 JIrsová konečně protlačila balónek až do sítě.
06:40 Backend Cidlinské končí na patě bránící hráčky.
06:00 Škodová pálí těsně vedle pravé tyčky.
05:20 Kros Kopecké jen prolétl brankovištěm domácího týmu.
05:20 Liberec je více na balónku, ale nevidíme žádná zakončení.
03:28 Bezzubá hra Liberce byla potrestána brankou.
03:27 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 1:0
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #38 Eliška Stehlíková, asistoval #15 Simona Ella Ottová (1:0)
01:02 Vávrová si připisuje první zásah, nepříjemný lob.