7:4
    Jaromír FILIP
    (Miškov)

Zlín Lions - FBC ORCA KRNOV 7:4
branky: 19. Michal Baroň, 22. Vojtěch Blažek, 26. Lukáš Ondroušek, 33. Jakub Haša, 38. David Vodica, 51. Jakub Haša, 53. David Vodica - 28. Dominik Menzel, 49. Filip Fňukal, 50. Filip Fňukal, 59. Jaromír Filip; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 68; zásahy brankářů: Jaroslav Bartík 24 - René Frydrych 46; po třetinách: 1:0, 4:1, 2:3
60:00 Komentář domácích Blažek Vladimír (Trenér): Troufnu si říct, že v divizi E všichni vědí střelecné nebezpečnosti Krnova. První třetinu jsme odehráli spíše opatrně a v druhé a třetí jsme si zahráli to, co máme rádi. Útočný florbal. Bohužel nás trápila koncovka, tak jako Krnov. nDěkujeme za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Filip Jaromír (Vedoucí): Dnes nás moc neposlouchala koncovka, kdy byly šance na zdramatizování zápasu, hlavně v úvodu utkání. nDíky patří skvělému výkonu našeho golmana Rendy, který se vrátil po zranění. nDíky soupeřům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 16:10
59:30 Gólman hostů zmateně pobíhá tam a zpět, jeho týmu se nedaří udržet míček ve své moci.
58:26 Frydrych se teď opravdu naběhá, nejprve předvedl sprint, ve kterém ho zastavila až zeď a následně i podobně rychlý návrat opět do branky.
58:08 GÓL FBC ORCA KRNOV! 7:4
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #22 Ondřej Miškov (7:4)
56:50 Kahoun s Čevelou teď předvedli téměř krasobruslařskou zvedačku před domácí brankou.
53:58 Frydrych vytahuje proti Vodicově střele další perfektní zákrok.
52:50 GÓL Zlín Lions! 7:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #88 Jan Vondřejc (7:3)
52:50 Vojdřejcovu dalekonosnou střelu před brankou tečuje Vodica a domácí opět odskakují do pohodlného vedení.
50:38 GÓL Zlín Lions! 6:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #88 Jan Vondřejc (6:3)
49:50 Domácí nyní trochu polevili ve své hře, uvidíme, co nám oba týmy předvedou v závěrečné desetiminutovce.
49:10 GÓL FBC ORCA KRNOV! 5:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #14 Filip Fňukal, asistoval #22 Ondřej Miškov (5:3)
48:58 Filip trefuje pouze brankovou konstrukci.
48:03 GÓL FBC ORCA KRNOV! 5:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #14 Filip Fňukal, asistoval #26 Patrik Baránek (5:2)
47:09 Javořík posílá Baránka na zem a vysluhuje si další vyloučení pro svůj tým.
47:08 Vyloučen hráč #35 Adam Javořík družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:42 Vyloučen hráč #84 Michal Samohýl družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
46:15 Rozhodčí signalizují odložené vyloučení, Krnov v šesti mají šanci vylepšit skóre.
46:01 Frydrych předvádí jeden fantastický zákrok za druhým.
45:14 Vondřejcovu dalekonosnou střelu si Frydrych pohlídal.
44:46 Haša se obtočil před brankou, Frydrych pokrývá rukou.
42:42 Šuly předvedl individuální akci, od vlastní brány se dopracoval až před Bartíka, ten si střelu pohlídal.
40:50 Filip od mantinelu trefuje pouze tyčku.
40:00 Střely ve 2. části: 20:10
39:59 Baránek hodil rybičku na střídačku domácích.
37:50 Frydrych teď utíká ze své branky, ale v zápětí je zase zpátky.
37:08 GÓL Zlín Lions! 5:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #71 Jakub Haša (5:1)
36:48 Chytík svou nohou zblokoval již třetí střelu, vypadá to, že tomu sám ani nevěří.
33:38 Haša se chtěl nyní odvděčit Vodicovi stejně precizní přihrávkou, Miškov byl ale proti.
32:42 GÓL Zlín Lions! 4:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #13 David Vodica (4:1)
32:42 Vodica z rohu našel odkrytého Hašu, který vymetl pavučinky z Frydrychovy branky.
32:24 Javořík s hostujícím Janáčem se společně natáhli před Frydrychovou brankou.
31:43 Ondroušek s Javoříkem v situaci 2 na 1, prvnímu jmenovanému v rozhodující chvíli míček poskočil na parketách.
31:04 Javořík vykreslil kružnici kolem branky, střela mu ale nesedla.
30:05 Ani Bartík se nenechal zahanbit a v brance doslova čaruje.
29:43 Frydrych předvedl vskutku akrobatický zákrok, míček nachází pod levou nohou.
28:15 Fanoušci si dnes mohou vychutnat i trochu z fotbalu nebo baseballu.
27:16 GÓL FBC ORCA KRNOV! 3:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #81 Dominik Menzel, asistoval #26 Patrik Baránek (3:1)
25:42 GÓL Zlín Lions! 3:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Lukáš Ondroušek, asistoval #87 Adam Jiříček (3:0)
25:42 Rychlé přečíslení s třešničkou na dortu v podobě gólu Ondrouška.
25:13 Burešova nenápadná, ale o to nebezpečnější střela posadila obránce hostů na zadek.
24:19 Vodica v samostatném úniku, střela končí v mantinelu.
22:44 Frydrych napravil svou reputaci precizním zákrokem.
22:20 Před brankou Zlína se ocitl úplně osamocený Filip, Bartík střelu pokrývá.
21:39 GÓL Zlín Lions! 2:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #37 Vojtěch Blažek, asistoval #84 Michal Samohýl (2:0)
21:39 Při chaosu před brankou se nakonec Blažkovi podařilo protlačit míček za záda Frydrycha.
20:00 Střely v 1. části: 17:8
18:15 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #29 Pavel Malošík (1:0)
18:15 Těsně před vypršením přesilovky hostů se na druhé straně v oslbaení prosazuje Baroň.
16:18 Vyloučen hráč #18 Matěj Bureš družstva Zlín Lions na 2 minuty za hra rukou
15:45 Baroň neprostřelil chumel před brankou.
14:35 Janáč nejprve přeskuje mantinel, pár vteřin poté končí po souboji s Hašou na zemi.
12:43 Miškov to zkusil z rohu na nabíhajícího Filipa, ten střílí pouze vysoko nad.
12:23 Malošík se ocitl sám před brankou, skákavý míček ovšem ne a ne usměrnit do brány.
10:54 Haša po nacvičeném signálu pouze do boční sítě.
10:05 Domácí se zatím prezentují přesvědčivým výkonem, ovšem v zakončení se jim stále nedaří.
08:31 Zlín uzamkl Krnov v jejich obranném pásmu.
05:30 Oba brankáři teď mají co dělat, hra se přesouvá nahoru a dolů.
04:42 Krásnou kombinaci předvedl útok první formace domácích.
04:09 Kresa našel krosovou nahrávku na Ondrouška, tomu bohužel střela nesedla.
03:47 Menzel v rohu odstaven Burešem.
03:06 Haša prudkou střelou míří vedle.
01:02 Kahoun nyní zmateně hledá svou hůl, kterou mu odpálil hostující útočník.
00:52 Baránek backhandovou dorážkou nepřekonal Bartíka.
00:10 Buly pro hostující tým, ale domácí se záhy ujímají míčku a  předvádějí první akci na útočné polovině.