4:3
    Roman MARTÍNEK
    (Hampl)

FBC Liberec B - FBC Kutná Hora  4:3
branky: 8. Marek Žagan, 15. Bohuslav Ferdan, 51. Marek Žagan, 57. Jan Havrda - 16. Jiří Petrásek, 35. Ondřej Spurný, 60. Roman Martínek; rozhodčí: Marek Pohunek - Petr Neumaier; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Daniel Kupec 25 - Jaroslav Dlouhý 19; po třetinách: 2:1, 0:1, 2:1
60:00 Komentář domácích Svoboda Miroslav (Vedoucí): Na začátek ligy super zápas a užili jsme si ho. Bohužel jsme nebyli moc silní v zakončení a udělali jsme to napínavější než jsme potřebovali. Nicméně Kutná Hora tradičně nepříjemná a děkujeme jim za super zápas.
60:00 Komentář hostů Rowe Adam (Trenér): Škoda. Na divizní poměry tradičně velmi dobrý zápas, hrát s Libercem je vždycky super. Bohužel, za stavu 2:2 jsme neproměnili několik šancí a soupeř nás naopak potrestal. Díky za zápas, těšíme se na odvetu.
60:00 Střely ve 3. části: 9:12
59:59 Konec zápasu je na světě, máme tady první domácí výhru!
59:34 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Roman Martínek, asistoval #23 Martin Hampl (4:3)
59:34 Martínek dramatizuje závěr pěknou střelou.
59:04 Chalupa dostal od Radostného loktem, snad bude vše v pořádku.
57:30 Timeout FBC Kutná Hora
57:30 Hosté zkouší hru bez brankáře.
56:06 GÓL FBC Liberec B! 4:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #89 Jan Havrda, asistoval #93 Filip Kučera (4:2)
56:06 Kučera vybojoval ztracený míček a našel volného matadora Havrdu před bránou. Ten má ve své kolekci tolik zkušeností, že se snad ani nemohl mýlit.
55:08 Kupec vytáhl už několikátý pěkný zákrok během tohoto oslabení domácího týmu.
53:40 Vyloučen hráč #24 Martin Blecha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
50:41 GÓL FBC Liberec B! 3:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan bez asistence (3:2)
50:41 Žagan posílá Liberec do vedení, uvidíme, jak se bude hra dále vyvíjet.
50:18 Havrdova střela po zemi Dlouhého nezaskočila.
48:57 Vojtěch pohrdl nabitím od Čmugra, kterému sjela nahrávka a minul Kupcovu branku.
48:30 Je vidět, že nasazení je maximální na obou stranách, jde o každý metr hřiště.
47:06 Žagana prokličkoval přes čtyři bránící hráče, zakončení se mu ale už tolik nepovedlo.
45:42 Kutná Hora se celkem dostala do tempa a teď diktuje tempo hry a hryl sty.
44:28 Radostný dostal kleště v rohu.
41:38 Chalupa s Radostným nám předvedli sprinterský souboj hodný atletické dráhy. Radostný o krok vyhrál a doběhl míček první.
41:04 Rozehra Kutné Hory ze strany končí střelou mířící za domácí branku.
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
37:09 Ferdanova srřela blokovaná.
35:55 Dneska se nám tu rozmohl takový nešvar, hodně vyloučení.
35:30 Vyloučen hráč #78 Petr Listík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
34:44 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Ondřej Spurný, asistoval #67 Lukáš Vojtěch (2:2)
34:44 Spurný využil dobíhající přesilovku 5 na 3 a vyrovnává, pokračujeme 5 na 4.
34:33 Vyloučen hráč #93 Filip Kučera družstva FBC Liberec B na 2 minuty za blokování florbalky
33:50 Kutná Hora drží Liberec na vlastní polovině, zatím ale nijak vážně Kupce neohrozila.
32:44 Vyloučen hráč #95 Marek Žagan družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:23 Hra je plná nepřesností z liberecké strany a domácí si koledují o gól.
31:38 Havrdova skákavá náhra málem proskotačila až na Richtera, který by se tak ocitl úplně sám před Dlouhého brankou.
29:36 Čmugr vybombil pěknou střelu, Dlouhý s trochou štěstí kryje.
27:36 Dobrá střela od hostů a zároveň jejich první ve třetině, Kupec vychytal.
26:39 Dlouhý se vytasil geniálním zákrokem proti Jahnovi.
25:37 Čmugrova pěkná střela, ale sražená mimo.
24:52 Bím zachoval na středu chladnou hlavu a nepustil útok kutnohorců dál.
22:32 A jako bych to zakřikl, první střelu vysílá Žagan.
22:20 Zatím jsme neviděli střelu, se kterou by si některý z gólmanů musel lámat hlavu. Na obou stranách bez zákroků.
21:00 Liberec se ve druhé třetině zatím tlačí do brány, pověstná Mírova motivace nejspíš zapůsobila.
20:00 Střely v 1. části: 7:9
19:13 Chalupova sražená střela jde mimo.
17:31 Kučerův průnik skončil promachem těsně na půlce hostů.
15:50 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek, asistoval #78 Petr Listík (2:1)
15:50 Petrásek se inspiroval a také vymetl šibenici, ani jeden z gólmanů tedy čisté konto mít nebude.
14:58 Vyloučen hráč #97 Antonín Tvrdík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost
14:58 Vyloučen hráč #24 Martin Blecha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost
14:27 GÓL FBC Liberec B! 2:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #71 Marek Čmugr (2:0)
14:27 Na první pohled tréninkové nahrávání u půlky hřiště ukončil Ferdan přesnou střelou do víka brány a zvyšuje na 2:0.
14:12 Vyloučen hráč #4 Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:51 Kupec tygřím skokem vytáhl krásný zákrok.
11:02 Rejna zabránil nahrávce na opět osamoceného Žagana.
09:15 Čmugr nastavil svoje tělo do střely a ulehčil tak Kupcovi práci.
07:41 GÓL FBC Liberec B! 1:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #93 Filip Kučera (1:0)
07:41 Kučera skvěle vybojoval míček za bránou a našel osamoceného Žagana před Dlouhého bránou, Žagi tak vstřelil první gól letošní sezóny.
06:24 Vypadá to, že na chvíli skončí uběhaná část hry a hosté jí zklidní.
04:29 Čmugr střílí a Dlouhý si ale bližsí tyč své branky pohlídal.
03:19 Velmi zdařilá souhra Žagana s Kučerou, oba nastřelili boční síť.
02:17 I Kupec si připsal první zdařilý zákrok.
01:41 První zákroky si připisuje Dlouhý.
00:21 Úvodní oťukávání.
00:01 Vítáme Vás, všechny příznivce florbalu, divizí a víkendů, dnes je na pořadí první zápas letošní Divize C Českého florbalu.