5:7
    David BOUDA
    (Maxa)

TJ Centropen Dačice - Wizards DDM SO Praha 10 5:7
branky: 7. Radovan Kubek, 22. Petr Novotný, 39. Pavel Gellner, 39. Radovan Kubek, 56. Miloš Procházka - 1. Karel Smutný, 3. Filip Műller, 5. Filip Műller, 14. Filip Műller, 25. Jan Heller, 37. Jan Heller, 58. David Bouda; rozhodčí: Petr Kos - Michal Roudenský; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Tomáš Ferdan 30 - Jan Hartman 21; po třetinách: 1:4, 3:2, 1:1
60:00 Komentář domácích Černý David (Trenér): Bohužel jsme nechytli začátek zápasu a velmi brzy prohrávali 0:3, To se ukázalo jako rozhodující, nicméně rád bych na tomto místě kluky pochválil za výkon od 10. minuty první třetiny. to už jsme byli vyrovaným soupeřem a na konci dokonce sahali po vyrovnání. Děkujeme soupeři za férovou cestu domů,
60:00 Komentář hostů Kincl Jaroslav (Trenér): Prvních deset minut jsme hráli hru, jakou jsme chtěli. Následně jsme utkání vyhodnotili jako jednoduché. Další průběh zápasu bylo ve znamení trápení a nepřesností. Za 3 body jsme rádi. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
59:30 Míček vypadl Hartmovi po střele Sedláka, ale do branky nezamířil.
58:59 Míčke létá okolo branky Hartamana.
58:41 Sedlákova šance nevyužita.
58:12 Pavel Gellner v pádu zastavuje protiútok Wizardů.
57:37 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #39 Sebastian Maxa (5:7)
57:37 Tomášem Kubek ani zapomocí faulu nezabránil další brance Wizardů.
57:00 Wizardi zahodili další velkou šanci.
56:45 Skvělou atmosféra připravili diváci.
56:16 Dačice přečkali útok Wizardů.
55:50 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:6
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #12 Miloš Procházka, asistoval #34 Pavel Gellner (5:6)
55:30 Dačice zakládají další útok.
55:15 Střela Morávka zblokována.
55:00 Začíná dačická hra bez golmana.
54:15 Timeout TJ Centropen Dačice
53:40 Z dačických holí dnes často sjíždí míček.
50:00 Procházkaztečoval střelu do Hartmana.
47:50 Dačice přečkali další velkou šanci Wizardů.
45:53 Dačiččí hráči zabraňují jasným gólům.
43:52 Sedlák zastavil Maxu v jeho samostatném úniku.
40:00 Střely ve 2. části: 9:12
39:35 Maxova střela orazítkovala horní tyčku.
38:17 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:6
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #16 Jan Morávek (4:6)
38:06 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:6
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #34 Pavel Gellner, asistoval #87 Waldemar Vrba (3:6)
38:06 Gellner umístil míček přesně pod víko.
37:12 Lajna Radovana Kubka zmáčkla Wizardy.
36:25 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #25 Karel Smutný (2:6)
35:00 Dačicím se nedaří překonat Hartmana.
24:45 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #13 Petr Krob (2:5)
22:16 Gellner minul téměř prázdnou bránu.
21:19 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #55 Petr Novotný, asistoval #87 Waldemar Vrba (2:4)
20:34 Dačice v plném počtu.
20:00 Střely v 1. části: 8:15
19:00 Probíhá poslední minuta 1.části.
18:34 Vyloučen hráč #82 Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hra rukou
17:20 Dačicím nesvědčí rychlé tempo Wizardů.
16:49 Po střele Novotného míček poskakoval v malém brankovišti.
13:50 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Filip Műller, asistoval #25 Karel Smutný (1:4)
13:15 Střelu Gellenera rychlín reflexem chytá Hartman.
12:30 Dačice se začínají dostávat do zápasu.
08:49 Na Dačické straně je mnoho nepřesností.
07:44 Trestné střílení družstva Wizards DDM SO Praha 10 neproměnil #25 Karel Smutný.
07:44 Ferdan chytl nohou nájezd od Smutnýho.
06:40 Dačice se už vezou!!
06:03 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #12 Miloš Procházka (1:3)
04:21 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:3
04:21 Rychlá a přesná akce od Smutnýho a Müllera.
02:09 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Filip Műller, asistoval #23 Jan Heller (0:2)
02:09 Dačice zatím nestíhají.
00:28 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #23 Jan Heller (0:1)
00:28 Smutný doklepal míček za záda Ferdana.