6:3
    Jan PONCAR
    (Peprný)

FBC Štíři Č. Budějovice B - FBC ROKYCANY 6:3
branky: 16. Zdeněk Valdauf, 24. David Caha, 26. Mikuláš Fořt, 48. Vojtěch Fišer, 49. Jindřich Hrdý, 59. Jan Poncar - 30. Lukáš Mašek, 32. Martin Fiala, 33. Václav Hajšman; rozhodčí: Petr Holeček - Petr Stejskal; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Lukáš Bicek 14 - Martin Štochl 21; po třetinách: 1:0, 2:3, 3:0
60:00 Komentář domácích Bicek Lukáš (Vedoucí): Dnes konečně vízězství. Po kvalitní první třetině přišel krátký výpadek v druhé třetině, který soupeř dokázal potrestat a srovnat utkání. Třetí třetina byla již opět v naší režii a utkání jsme zlomili na naší stranu. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Štván Martin (Trenér): Jsem rád, že jsme za stavu 3:0 pro soupeře nesložili zbraně a dokázali jsme srovnat na 3:3. Vyrovnaná třetí třetina byla spíš o tom, kdo dá první gól, dotáhne zápas do vítězného konce. Je smůla, že na tak důležitý zápas jedeme v oslabené sestavě. Děkujeme soupeři za zápas a gratulujeme k vítězství.
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
58:57 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 6:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #18 Jan Poncar, asistoval #92 Jáchym Peprný (6:3)
56:56 Timeout FBC ROKYCANY
48:15 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #11 Jindřich Hrdý, asistoval #72 David Caha (5:3)
47:16 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #92 Jáchym Peprný (4:3)
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
39:20 Štíři neproměnily obrovskou šanci.
33:24 Rokycany se dostávají do tempa.
32:58 GÓL FBC ROKYCANY! 3:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #56 Václav Hajšman, asistoval #10 Martin Štván (3:3)
31:41 GÓL FBC ROKYCANY! 3:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala, asistoval #20 Lukáš Mašek (3:2)
29:18 GÓL FBC ROKYCANY! 3:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #20 Lukáš Mašek, asistoval #46 Jakub Boháč (3:1)
25:06 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #47 Mikuláš Fořt, asistoval #13 Adam Severin (3:0)
23:50 Štíři proměnily nahrávku v krásný gol.
23:50 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha, asistoval #11 Jindřich Hrdý (2:0)
20:00 Střely v 1. části: 9:5
18:35 Štíři hrají agresivní hru.
15:30 Štíři hrají více na míčku.
15:27 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #9 Zdeněk Valdauf, asistoval #47 Mikuláš Fořt (1:0)