• 34 33:35
    5:2
    ()

Panthers Praha C - SummerCamps Tatran Střešovice C 5:2
branky: 4. Vít Peprný, 12. Ondřej Langer, 20. Petr Reksoprodjo, 32. Petr Reksoprodjo, 34. Marek Platil - 15. Jakub Šilhavík, 18. Dominik Anthony Říha; rozhodčí: David Kolář - Michal Kolář; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Oliver Schenk ? - Filip Juzl ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 2:0
36:00 Ukončení 3. části
35:56 zbývá posledních pár vteřin ale tatran se vzdává
35:16 tatran napadá ze všech sil ale marně
33:35 GÓL Panthers Praha C! 5:2
Vlastní branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #2 Marek Platil (5:2)
33:35 goooooool ale do vlastní brány
32:00 golman tatranu ted predvedl zákrok jako z mistorství světa, ale však 4 (slovy čtvrtý) záktok nezvládl
31:50 GÓL Panthers Praha C! 4:2
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #30 Petr Reksoprodjo, asistoval #72 Vít Peprný (4:2)
27:58 Trenér Panthers dává jasné pokyny svému týmu, ten je plní téměř dokonale.
27:16 Na Pantherské střídačce se dožadovali trestného střílení, rozhodčí písknul pouze standartku.
25:07 Tatran teďka zachránila tyčka
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
24:00 Druhá třetina nám přinesla tři góly a dvě zranění. Utkání je stále vyrovnané, bude to ještě napínavé
23:23 Tatran zvýšil aktivitu a chyby od Pantherů se začínají kupit
22:01 Hráči Tatranu v příležitosti 2 na 0 poslali míček pouze golmanovi do náruče
19:25 GÓL Panthers Praha C! 3:2
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #30 Petr Reksoprodjo, asistoval #60 David Sladký (3:2)
19:25 Panthers teďka bušili do gólmana soupeře jak hluchej do vrat, na potřetí se jim povedlo dopravit míček za brankovou čáru.
17:06 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 2:2
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #14 Dominik Anthony Říha, asistoval #7 Lukáš Škába (2:2)
17:06 A máme vyrovnáno
16:40 Hráč Panthers po uniku skončil na tyčce soupeře, zdravotník společně s Pantherským trenérem okamžitě zanímm vystartovali, právě probíha ošetřování, doufám že hráč bude vpořádku
14:52 GÓL SummerCamps Tatran Střešovice C! 2:1
Branku družstva SummerCamps Tatran Střešovice C vstřelil #88 Jakub Šilhavík, asistoval #22 Adam Lištiak (2:1)
14:52 Tatran snižuje klasickou ťukačkou do prázdný
14:02 Jdi tam, kam? To nevíme
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
12:00 Viděli jsme vyrovnanou první třetinu, kde se hra přelévala ze strany na stranu. Teď mají oba týmy čas na poradu a vymyšlení taktiky do druhé třetiny. Necháme se překvapit co předvedou a já jdu na párek
11:50 GÓL Panthers Praha C! 2:0
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #6 Ondřej Langer, asistoval #45 Oliver Schenk (2:0)
11:50 Langer předvedl krásnou individuální akci typu nahraj mi a jdi slavit
10:20 V hale se ozývá HUL HUL, snad nepřijede protidrogové komando České Policie
09:30 Hráč Panthers protečoval míček na vlastního brankáře, který jen tak tak udžel balónek před brankovou čárou
09:20 Tatran tlačí co může, ale na gól to zatím nestačí
07:13 Trenér Panthers křičí ZKUS ZKUS, co má zkusit nevíme
06:38 Nájezdník z Tatranu zkusil kličku alá Jiří Uchytil, bohužel střela skončila za mantinelem, takže stav se nemění
06:37 Trestné střílení družstva SummerCamps Tatran Střešovice C neproměnil #2 Marek Platil.
06:37 Po příliš velkém důrazu před bránou uvidíme trestné střílení
04:30 Golmán teďka podržel Panthers skvělým zákrokem alá Hašek
03:03 GÓL Panthers Praha C! 1:0
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #72 Vít Peprný, asistoval #60 David Sladký (1:0)
03:03 Halou se ozývá HU a máme tu první gól zápasu po krásné akci
02:12 Hra se přelévá z jedné strany na druhou, zatím má tatran více ze hry
00:25 Zdravíme všechny příznivce florbalu, dnes nás čeká pražské derby mezi Tatranem a Panthers