1

3.

série

FBC YOUNG BOYS - TJ Sokol Dobříš C 7:8pn
branky: 11. Tomáš Pažout, 17. David Václavík, 17. Tomáš Novotný, 18. David Václavík, 27. František Pok, 29. Petr Kadlec, 31. Martin Vacenovský - 6. Evžen Teringl, 9. Vladimír Drnec, 16. Petr Tobola, 25. Vladimír Drnec, 27. Viktor Křivonoska, 28. Viktor Křivonoska, 31. Tomáš Pavlíček, N Kamil Vondrák; rozhodčí: Martin Klán - Adam Krs; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Kryštof Petr -7 - Petr Bláha ?; po třetinách: 1:2, 3:1, 3:4
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC YOUNG BOYS hráč #99 Petr Kadlec , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Dobříš C hráč #7 Kamil Vondrák a vstřelil rozhodující gól (7:8).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC YOUNG BOYS hráč #32 Martin Vacenovský , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Dobříš C hráč #9 Vladimír Drnec , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC YOUNG BOYS hráč #26 Tomáš Pažout , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
34:38 Timeout FBC YOUNG BOYS
30:46 GÓL TJ Sokol Dobříš C! 7:7
Branku družstva TJ Sokol Dobříš C vstřelil #13 Tomáš Pavlíček, asistoval #11 Viktor Křivonoska (7:7)
30:20 GÓL FBC YOUNG BOYS! 7:6
Branku družstva FBC YOUNG BOYS vstřelil #32 Martin Vacenovský, asistoval #3 Mikuláš Žížala (7:6)
28:07 GÓL FBC YOUNG BOYS! 6:6
Branku družstva FBC YOUNG BOYS vstřelil #99 Petr Kadlec, asistoval #32 Martin Vacenovský (6:6)
27:07 GÓL TJ Sokol Dobříš C! 5:6
Branku družstva TJ Sokol Dobříš C vstřelil #11 Viktor Křivonoska, asistoval #9 Vladimír Drnec (5:6)
26:54 GÓL TJ Sokol Dobříš C! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Dobříš C vstřelil #11 Viktor Křivonoska, asistoval #5 Evžen Teringl (5:5)
26:11 GÓL FBC YOUNG BOYS! 5:4
Branku družstva FBC YOUNG BOYS vstřelil #5 František Pok, asistoval #7 David Václavík (5:4)
24:36 GÓL TJ Sokol Dobříš C! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Dobříš C vstřelil #9 Vladimír Drnec, asistoval #5 Evžen Teringl (4:4)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
19:25 Vyloučen hráč #13 Tomáš Pavlíček družstva TJ Sokol Dobříš C na 2 minuty za sekání
17:28 GÓL FBC YOUNG BOYS! 4:3
Branku družstva FBC YOUNG BOYS vstřelil #7 David Václavík, asistoval #92 Kryštof Rossmann (4:3)
16:56 GÓL FBC YOUNG BOYS! 3:3
Branku družstva FBC YOUNG BOYS vstřelil #47 Tomáš Novotný, asistoval #32 Martin Vacenovský (3:3)
16:02 GÓL FBC YOUNG BOYS! 2:3
15:40 GÓL TJ Sokol Dobříš C! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Dobříš C vstřelil #15 Petr Tobola bez asistence (1:3)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:17 GÓL FBC YOUNG BOYS! 1:2
Branku družstva FBC YOUNG BOYS vstřelil #26 Tomáš Pažout, asistoval #44 Daniel Podolník (1:2)
08:32 GÓL TJ Sokol Dobříš C! 0:2
05:06 GÓL TJ Sokol Dobříš C! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Dobříš C vstřelil #5 Evžen Teringl, asistoval #9 Vladimír Drnec (0:1)
03:57 Vyloučen hráč #99 Petr Kadlec družstva FBC YOUNG BOYS na 2 minuty za vysoká florbalka