2

5.

série

FBC Vokovický Šavle - T.B.C. Králův Dvůr C 8:7pn
branky: 1. Petr Brychta, 10. Petr Šavrda, 13. Jan Pernikář, 17. Petr Brychta, 18. Lukáš Lhotský, 21. Jan Pernikář, 32. Roman Gazárek, N Petr Brychta - 8. Jiří Dolejš, 10. Jiří Dolejš, 10. Jiří Dolejš, 15. Ondřej Mikulášek, 18. Jiří Dolejš, 21. Jiří Dolejš, 30. Ladislav Griga; rozhodčí: Adam Krs - Martin Klán; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Miroslav Šteffl ? - Tomáš Kubata ?; po třetinách: 2:3, 4:3, 1:1
Ukončena trestná střílení
5 Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. Králův Dvůr C hráč #23 Ondřej Mikulášek , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vokovický Šavle hráč #9 Petr Brychta a vstřelil rozhodující gól (8:7).
4 Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. Králův Dvůr C hráč #9 Vít Žebra , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vokovický Šavle hráč #14 Petr Šavrda , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. Králův Dvůr C hráč #3 Lukáš Jirásek a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vokovický Šavle hráč #10 Lukáš Lhotský , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. Králův Dvůr C hráč #18 Jiří Dolejš , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vokovický Šavle hráč #9 Petr Brychta a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. Králův Dvůr C hráč #29 Martin Eliáš a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vokovický Šavle hráč #14 Petr Šavrda a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
34:59 Timeout FBC Vokovický Šavle
34:59 Vyloučen hráč #90 Martin Plička družstva T.B.C. Králův Dvůr C na 2 minuty za špatné střídání
33:26 Vyloučen hráč #3 Jakub Wurdák družstva FBC Vokovický Šavle na 2 minuty za sekání
31:21 GÓL FBC Vokovický Šavle! 7:7
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #28 Roman Gazárek, asistoval #9 Petr Brychta (7:7)
29:30 GÓL T.B.C. Králův Dvůr C! 6:7
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr C vstřelil #24 Ladislav Griga, asistoval #29 Martin Eliáš (6:7)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
20:48 GÓL FBC Vokovický Šavle! 6:6
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #33 Jan Pernikář, asistoval #9 Petr Brychta (6:6)
20:27 GÓL T.B.C. Králův Dvůr C! 5:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr C vstřelil #18 Jiří Dolejš, asistoval #23 Ondřej Mikulášek (5:6)
17:37 GÓL T.B.C. Králův Dvůr C! 5:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr C vstřelil #18 Jiří Dolejš, asistoval #29 Martin Eliáš (5:5)
17:01 GÓL FBC Vokovický Šavle! 5:4
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #10 Lukáš Lhotský, asistoval #2 Jiří Králík (5:4)
16:24 GÓL FBC Vokovický Šavle! 4:4
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #9 Petr Brychta, asistoval #33 Jan Pernikář (4:4)
14:23 GÓL T.B.C. Králův Dvůr C! 3:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr C vstřelil #23 Ondřej Mikulášek, asistoval #5 David Malý (3:4)
12:10 GÓL FBC Vokovický Šavle! 3:3
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #33 Jan Pernikář, asistoval #28 Roman Gazárek (3:3)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
09:53 GÓL T.B.C. Králův Dvůr C! 2:3
09:38 GÓL FBC Vokovický Šavle! 2:2
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #14 Petr Šavrda, asistoval #3 Jakub Wurdák (2:2)
09:21 GÓL T.B.C. Králův Dvůr C! 1:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr C vstřelil #18 Jiří Dolejš, asistoval #5 David Malý (1:2)
07:20 GÓL T.B.C. Králův Dvůr C! 1:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr C vstřelil #18 Jiří Dolejš, asistoval #24 Ladislav Griga (1:1)
00:31 GÓL FBC Vokovický Šavle! 1:0
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #9 Petr Brychta bez asistence (1:0)