• 36 35:59
    4
    Adam MUSIL

T.B.C. Králův Dvůr C - SK Alien Nation B 4:3
branky: 7. Jakub Votava, 11. Lukáš Jirásek, 19. Jakub Votava, 33. Martin Eliáš - 1. Pavel Rytych, 2. Miroslav Koníček, 5. Miroslav Koníček; rozhodčí: David Kolář - Michal Kolář; vyloučení: 1:4 + Jiří Pavliš 4 + Adam Musil 4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Norbert Hirschbrich ? - Jakub Musil ?; po třetinách: 2:3, 1:0, 1:0
36:00 Ukončení 3. části
35:59 Vyloučen hráč #3 Adam Musil družstva SK Alien Nation B na 2+2 minuty za hrubost
35:52 Vyloučen hráč #7 Vítězslav Prágr družstva SK Alien Nation B na 2 minuty za opakované přestupky
32:31 GÓL T.B.C. Králův Dvůr C! 4:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr C vstřelil #29 Martin Eliáš, asistoval #24 Ladislav Griga (4:3)
30:23 Timeout T.B.C. Králův Dvůr C
30:23 Vyloučen hráč #4 Jiří Pavliš družstva SK Alien Nation B na 2+2 minuty za hrubost
29:10 Vyloučen hráč #3 Adam Musil družstva SK Alien Nation B na 2 minuty za bránění ve hře
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:56 Vyloučen hráč #22 Jan Flaška družstva SK Alien Nation B na 2 minuty za hra na zemi
20:22 Vyloučen hráč #19 Jakub Votava družstva T.B.C. Králův Dvůr C na 2 minuty za bránění ve hře
18:11 GÓL T.B.C. Králův Dvůr C! 3:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr C vstřelil #19 Jakub Votava, asistoval #75 Petr Kasal (3:3)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:00 GÓL T.B.C. Králův Dvůr C! 2:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr C vstřelil #3 Lukáš Jirásek, asistoval #19 Jakub Votava (2:3)
06:50 GÓL T.B.C. Králův Dvůr C! 1:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr C vstřelil #19 Jakub Votava, asistoval #29 Martin Eliáš (1:3)
05:15 Vyloučen hráč #4 Jiří Pavliš družstva SK Alien Nation B na 2 minuty za sekání
04:24 GÓL SK Alien Nation B! 0:3
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #6 Miroslav Koníček, asistoval #7 Vítězslav Prágr (0:3)
01:45 GÓL SK Alien Nation B! 0:2
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #6 Miroslav Koníček bez asistence (0:2)
00:59 GÓL SK Alien Nation B! 0:1
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #19 Pavel Rytych, asistoval #28 Jakub Kohlík (0:1)