Ondřej ŠÍMA
    (Chalupný)
  • 32 31:53

AIK Steel Kladno B - Blue Horses Stochov B 5:6
branky: 18. Ondřej Šíma, 20. Jaroslav Chalupný, 20. Jakub Šíma, 29. Jakub Šíma, 32. Ondřej Šíma - 5. Zdeněk Husák, 10. Stanislav Prokop, 12. Stanislav Prokop, 15. Tomáš Dlouhý, 18. Stanislav Prokop, 23. Tomáš Ibl; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jakub Procházka; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jan Gierczynski ? - Miroslav Křenek ?; po třetinách: 0:3, 3:3, 2:0
36:00 Ukončení 3. části
31:53 Trestné střílení družstva Blue Horses Stochov B neproměnil #20 Stanislav Prokop.
31:17 GÓL AIK Steel Kladno B! 5:6
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #18 Ondřej Šíma, asistoval #16 Jaroslav Chalupný (5:6)
30:31 Vyloučen hráč #48 František Štiller družstva Blue Horses Stochov B na 2 minuty za sekání
28:48 Timeout AIK Steel Kladno B
28:48 GÓL AIK Steel Kladno B! 4:6
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #71 Jakub Šíma bez asistence (4:6)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:24 GÓL Blue Horses Stochov B! 3:6
Branku družstva Blue Horses Stochov B vstřelil #42 Tomáš Ibl, asistoval #48 František Štiller (3:6)
19:38 GÓL AIK Steel Kladno B! 3:5
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #16 Jaroslav Chalupný (3:5)
19:00 GÓL AIK Steel Kladno B! 2:5
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #71 Jakub Šíma (2:5)
17:54 GÓL Blue Horses Stochov B! 1:5
Branku družstva Blue Horses Stochov B vstřelil #20 Stanislav Prokop z trestného střílení (1:5)
17:17 GÓL AIK Steel Kladno B! 1:4
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #18 Ondřej Šíma, asistoval #71 Jakub Šíma (1:4)
14:10 GÓL Blue Horses Stochov B! 0:4
Branku družstva Blue Horses Stochov B vstřelil #7 Tomáš Dlouhý, asistoval #20 Stanislav Prokop (0:4)
13:43 Vyloučen hráč #71 Jakub Šíma družstva AIK Steel Kladno B na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:18 Vyloučen hráč #79 Petr Hora družstva AIK Steel Kladno B na 2 minuty za sekání
12:70 Nevím jak se tam zává ten čas u komentářů, omlouvám se, chtělo by to zapravcovat na systému ... Možná podnět pro unii?
12:70 Hráč Chalupný dává gól, který je náležitě komentován publikem ...
12:04 Vypadá to, že domluva fanouškům pomohla, anebo je zklidnilo úmorné vedro v hale ...
12:01 Hráč Šimek si jde promluvit s fanoušky
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Tým AIK je vyzýván ze strany publika k ukázce mistrovského florbalu
12:00 Ukončení 1. části
11:26 GÓL Blue Horses Stochov B! 0:3
Branku družstva Blue Horses Stochov B vstřelil #20 Stanislav Prokop, asistoval #25 Zdeněk Husák (0:3)
09:17 GÓL Blue Horses Stochov B! 0:2
09:17 Trestné střílení proměněno freestylovým zakončením ...
09:17 Hráč Šimek je vyzýván k návštěvě střídačky ze strany publika
07:00 Kudrnatý příznivec Blue HOrses je stále velmi slyšet ... A jeho pokřiky padají na úrodnou půdu ... Jinak je zápas nic moc ... Nepřesnost střídá nepřesnost...
05:00 Středem pozornosti se stává hráč číslo 16 Chalupný, fanoušci jej opravdu nemají v oblibě ... A očividně jej to nenechává klidným a možná se to i odráží na jeho výkonu ... NBení zvyklý hrát před takovou bouřlivou atmosférou ...
04:13 Vyloučen hráč #48 František Štiller družstva Blue Horses Stochov B na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:02 GÓL Blue Horses Stochov B! 0:1
Branku družstva Blue Horses Stochov B vstřelil #25 Zdeněk Husák, asistoval #17 Stanislav Lepič (0:1)
04:02 Hala se otřásá v základech, Horses jdou do vedení ...
03:30 v hale je nezvyklé ticho ... Fanoušci očividně přepálili start
03:00 POlkud by se platilo vstupné, kvůli tomuto fanouškovi by se to vypolatilo za to ty penízky dát ...
02:30 Hlasitý pokřik při střídání AIK je trefný ...
02:00 Fanoušky zápas zvedá z laviček ...
01:20 BOuřlivé výkřiky na podporu Horses jsou v této soutěži velkmi nezvyklé ...
01:00 Utkání provází bouřlivá atmosféra ... Podpora Blue Horses je neuvěřitelná ... NBojím se, aby nemusela zasahovat pořadatelská služba ...
00:11 Fanoušci skandují, že pan Šíma z AIK nestřídal ...