3:13
    Jakub DAIČ
    (Pavlíček)

FBC Slavia Praha B - BUTCHIS B 3:13
branky: 25. Tomáš Sekyrka, 30. Jan Křížek, 37. Jan Křížek - 6. Tomáš Hájek, 10. Šimon Pavlíček, 17. Šimon Pavlíček, 22. Šimon Pavlíček, 23. Antonín Šiška, 26. Filip Čáka, 35. David Munk, 36. Tomáš Hájek, 36. David Gaitzsch, 38. Šimon Pavlíček, 38. Antonín Šiška, 42. Jakub Daič, 44. Jakub Daič; rozhodčí: Vojtěch Prokop - David Scholz; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Miroslav Mynář ? - Marek Galajda ?; po třetinách: 0:2, 2:4, 1:7
43:38 GÓL BUTCHIS B! 3:13
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #73 Jakub Daič, asistoval #16 Šimon Pavlíček (3:13)
41:37 GÓL BUTCHIS B! 3:12
37:42 GÓL BUTCHIS B! 3:11
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #37 Antonín Šiška, asistoval #46 Matěj Nykl (3:11)
37:22 GÓL BUTCHIS B! 3:10
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #16 Šimon Pavlíček, asistoval #73 Jakub Daič (3:10)
36:12 GÓL FBC Slavia Praha B! 3:9
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #35 Jan Křížek, asistoval #86 Tomáš Sekyrka (3:9)
35:38 GÓL BUTCHIS B! 2:9
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #98 David Gaitzsch, asistoval #73 Jakub Daič (2:9)
35:11 GÓL BUTCHIS B! 2:8
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #24 Tomáš Hájek z trestného střílení (2:8)
34:48 GÓL BUTCHIS B! 2:7
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #41 David Munk, asistoval #44 Jakub Rohn (2:7)
34:21 Vyloučen hráč #91 Filip Čáka družstva BUTCHIS B na 2 minuty za bránění ve hře
29:49 Trestné střílení družstva BUTCHIS B neproměnil #16 Šimon Pavlíček.
29:38 GÓL FBC Slavia Praha B! 2:6
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #35 Jan Křížek, asistoval #28 Martin Krutský (2:6)
25:44 GÓL BUTCHIS B! 1:6
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #91 Filip Čáka, asistoval #16 Šimon Pavlíček (1:6)
24:27 GÓL FBC Slavia Praha B! 1:5
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #86 Tomáš Sekyrka, asistoval #37 Jiří Sedláček (1:5)
22:14 GÓL BUTCHIS B! 0:5
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #37 Antonín Šiška, asistoval #41 David Munk (0:5)
21:39 GÓL BUTCHIS B! 0:4
16:02 GÓL BUTCHIS B! 0:3
09:19 GÓL BUTCHIS B! 0:2
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #16 Šimon Pavlíček, asistoval #91 Filip Čáka (0:2)
05:57 GÓL BUTCHIS B! 0:1
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #24 Tomáš Hájek, asistoval #16 Šimon Pavlíček (0:1)