• 36 35:16
    5:2
    (Čermáková)

FbŠ Bohemians - Florbalová akademie MB 5:2
branky: 8. Kateřina Ciblová, 9. Lucie Čermáková, 20. Tereza Spoustová, 20. Lucie Čermáková, 36. Tereza Spoustová - 5. Kristýna Halousková, 6. Tereza Zvěřinová; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 1:2 + Tereza Hakenová TT + Tereza Hakenová 4; využití: 1:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Anita Vlachová ? - Alžběta Pelcová ?; po třetinách: 2:2, 2:0, 1:0
36:00 Ukončení 3. části
35:16 GÓL FbŠ Bohemians! 5:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Tereza Spoustová, asistoval #61 Lucie Čermáková (5:2)
29:46 Vyloučen hráč #66 Tereza Hakenová družstva Florbalová akademie MB na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
29:46 Vyloučen hráč #66 Tereza Hakenová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
29:46 Vyloučen hráč #66 Tereza Hakenová družstva Florbalová akademie MB do konce utkání - technický trest
26:29 Vyloučen hráč #34 Tereza Spoustová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
24:42 Vyloučen hráč #8 Ella Repšová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
19:51 GÓL FbŠ Bohemians! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #61 Lucie Čermáková, asistoval #96 Eliška Špačková (4:2)
19:25 GÓL FbŠ Bohemians! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Tereza Spoustová, asistoval #8 Johana Hacklová (3:2)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:50 Bohemka přitlačila na pilu
08:21 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #61 Lucie Čermáková, asistoval #66 Bára Kováříková (2:2)
08:21 Čermáková vytřela zrak svojí šibenicí z půlky
07:31 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #34 Tereza Spoustová (1:2)
07:31 Bohemka se po povedené standartce prosazuje
05:50 GÓL Florbalová akademie MB! 0:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #10 Tereza Zvěřinová, asistoval #41 Kristýna Halousková (0:2)
05:50 Boleslav přidává další goooool
04:13 GÓL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #41 Kristýna Halousková, asistoval #72 Tereza Hrdličková (0:1)
04:13 Halousková neskutečně skutečně zavěšuje do šibenice bohémácke brány
03:30 Pořadatel Koničková nedokázala podat balonek