1

5.

série

FBC JELENI UNHOŠŤ - FBK Fat Pipe Vosy Praha 4:3pn
branky: 22. Zdeněk Fryš, 22. Jindřich Hanousek, 35. Matouš Mlejnek, N Matěj Ptáček - 31. Jakub Pouchlý, 37. Jakub Pouchlý, 41. David Nejezchleba; rozhodčí: Dalibor Berka - Vladimír Buzický; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jaroslav Buben ? - Lukáš Zeman ?; po třetinách: 0:0, 2:0, 1:3
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC JELENI UNHOŠŤ hráč #15 Matěj Ptáček a vstřelil rozhodující gól (4:3).
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč #22 David Křivánek , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC JELENI UNHOŠŤ hráč #69 Richard Hurt , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč #18 Tomáš Hlaváček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC JELENI UNHOŠŤ hráč #20 Ondřej Míka , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč #81 Jakub Pouchlý , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC JELENI UNHOŠŤ hráč #26 Jindřich Hanousek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč #61 Daniel Pagáč , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC JELENI UNHOŠŤ hráč #69 Richard Hurt a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč #24 David Nejezchleba a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
41:25 Vyloučen hráč #99 Jiří Václavíček družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za sekání
40:45 Timeout FBC JELENI UNHOŠŤ
40:45 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 3:3
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #24 David Nejezchleba bez asistence (3:3)
36:01 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 3:2
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #81 Jakub Pouchlý, asistoval #61 Daniel Pagáč (3:2)
34:44 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 3:1
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #77 Matouš Mlejnek, asistoval #26 Jindřich Hanousek (3:1)
30:36 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 2:1
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #81 Jakub Pouchlý, asistoval #9 Lukáš Döme (2:1)
26:15 Vyloučen hráč #8 Sebastián Vlček družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za hrubost
21:59 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 2:0
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #26 Jindřich Hanousek, asistoval #69 Richard Hurt (2:0)
21:20 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 1:0
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #29 Zdeněk Fryš, asistoval #26 Jindřich Hanousek (1:0)