5:4
    Tomáš ANDRÝSEK
    (Potsch)

FBC Hranice - Snipers Třebíč 5:4p
branky: 33. Jakub Bitter, 35. Jiří Vraj, 41. Lukáš Novosad, 50. René Mikel, 61. Tomáš Andrýsek - 14. Alexander Svoboda, 39. Martin Žák, 53. Martin Žák, 54. Zdeněk Malich; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Jakub Kosar 19 - Jan Bazala 10; po třetinách: 0:1, 2:1, 2:2, 1:0
65:00 Komentář domácích Kolajta Jan (Vedoucí): Dneska to byl velký boj. Z naší strany výborný týmový výkon a skvělé nasazení. Celý zápas byl vyrovnaný. Začátek třetí třetiny se nám vydařil a odskočili jsme na rozdíl dvou branek, bohužel se nám to nepodařilo udržet. I tak jsme rádi za vítěztství, i když jen dvoubodové. Děkujeme soupeři a divákům a už se těšíme na další zápasy.
65:00 Komentář hostů Kelbler Michal (Trenér): Dnešním zápasem jsme opět dojeli na naší chabou produktivitu tři nevyužité přesilovky a několik důležitých breaku je slabota.Děkujeme domacím za zápas a hodně stěstí do sezóny.
65:00 Střely v prodloužení: 1:0
65:00 Ukončení prodloužení
60:14 GÓL FBC Hranice! 5:4
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #22 Tomáš Andrýsek, asistoval #77 Štěpán Potsch (5:4)
60:14 Andrýsek vymetl všechny pavučiny z Bazalovy brány.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 4:9
59:30 Třebíč drží míček a vyčkává na poslední útočnou akci
56:30 Míček teď chvilku drží Hranice, chvilku Třebíč. Ani jeden tým nechce udělat chybu.
53:42 GÓL Snipers Třebíč! 4:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #93 Zdeněk Malich, asistoval #46 Alexander Svoboda (4:4)
53:42 Malichova dorážka znamená vyrovnání. Tohle ještě bude drama.
52:08 GÓL Snipers Třebíč! 4:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #93 Zdeněk Malich (4:3)
52:08 Malichův výběh  z rohu končí gólem.
49:44 GÓL FBC Hranice! 4:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #2 Michal Kušner (4:2)
49:44 Mikel svou střelou od levého mantinelu málem roztrhl síť. Hranice vedou o 2 branky.
49:13 Hranice tohle oslabení zvládly na výbornou.
47:13 Vyloučen hráč #94 Lukáš Novosad družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání
47:13 Standartní situace hostů ze slibné pozice skončila neúspěšně.
45:47 Emoce gradují a začíná se přitvrzovat.
44:37 Hráč hostů nedokázal využít samostatného úniku a nechal vyniknout Kosara.
40:44 GÓL FBC Hranice! 3:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #94 Lukáš Novosad, asistoval #46 Jiří Vraj (3:2)
40:44 Rychlá a úspěšná akce domácích zahajuje 3. třetinu.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
38:53 Po nešťastné nahrávce domácích hosté netrefují bránu.
38:45 GÓL Snipers Třebíč! 2:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák bez asistence (2:2)
36:45 Milná rozehrávka Hranic znamená vyrovnání.
35:04 Hranické publikum ožívá.
34:09 GÓL FBC Hranice! 2:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #46 Jiří Vraj, asistoval #94 Lukáš Novosad (2:1)
34:09 Vrajova otočka ve velkém brankovišti posílá Hranice do vedení.
33:51 Vyloučen hráč #39 Michal Machálek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
32:57 GÓL FBC Hranice! 1:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #99 Jakub Bitter, asistoval #25 Lukáš Frydrych (1:1)
32:57 Pohotová dorážka Bittera znamená vyrovnání.
29:30 Svoboda netrefuje prázdnou bránu. Skóre zůstává stejné.
27:54 Vyloučen hráč #28 Lubomír Kratochvíl družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání
27:36 Hosté dokázali zamknot Hranice při výhodě.
24:03 Hostující obránce namazal Mikelovi, ale stihl svou chybu zachránit.
22:08 Kombinaci Kolaj-Mikel zastavil výtečně Bazala.
20:25 Hranice nebezpečné na začátku 2 třetiny.
20:00 Střely v 1. části: 3:6
15:06 Hranická 3. formace si během chvíle vytvořila tři šance, ale gólem neskončila žádná.
13:43 GÓL Snipers Třebíč! 0:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #46 Alexander Svoboda, asistoval #3 Matyáš Ruber (0:1)
13:43 Po smolném odrazu končí míček v brance domácích.
10:00 Hranice byly ve své přesilovce nebezpeční, ale chyběl jim čas na připravení pořádné akce.
08:27 Hra 4 na 4 zatím více svědčí Hranicím.
07:53 Vyloučen hráč #22 Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
07:11 Hosté začali svou přesilovku střelou mimo. Následně domácí zkušeně podrželi balón.
04:57 Kušnerův fotbalový odkop neuspěl. Situaci musel zachránit Kosar.
03:45 Pokus hostů o rychlý break skončil jen střelou mimo bránu domácích.
01:3O Hra se přelévá ze strany na stranu. Oba týmy si zatím připsaly po jedné střele.
00:01 Vážení diváci, vítame Vás u dnešního zápasu mezi Fbc Hranice a Snipers Třebíč. Oba týmy jsou dnes v silné sestavě, a proto očekáváme zajímavý zápas.