6:5
    Jakub VILÍM
    (Vlach)

Torpedo Havířov - TJ Slovan Havířov 6:5p
branky: 19. Samuel Řezáč, 25. Tomáš Vlach, 31. Marián Kloza, 35. Jakub Vilím, 55. Jakub Vilím, 65. Jakub Vilím - 15. Quang Minh Nguyen, 36. Michal Kozelský, 46. Jakub Molin, 52. Jan Brija, 54. Quang Minh Nguyen; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 4:3; využití: 2:2; diváků: 562; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 19 - Ivo Sikora 22; po třetinách: 1:1, 3:1, 1:3, 1:0
65:00 Komentář hostů Erbs Matěj (Trenér): Těžké hodnotit, i když jsme prohráli, panují v nás pozitivní emoce. Nová generace Slovanu, nová éra, nový tým. Nepřestáváme a makáme dále. Důležitá první branka, která nás navnadila. Závěr první třetiny malé pobláznění a ve druhé třetině už Torpedo odskočilo. Třetí třetina v naší režii, brankostroj a vedení o jeden gól. V prodloužení rozhodla zkušenost individuality. Jsem na náš nový tým hrdý, a moc děkuji klukům za výkon. Pokračujeme, nezastavujeme!
65:00 Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Trenér): Derby se vším všudy v pekelné atmosféře. Fakt, že v tomto zápase se statistiky a forma maže se jen potvrdil. My jsem do zápasu nevstoupili vůbec dobře a namotivovaný soupeř byl všude rychleji. Druhou třetinu jsem strhli na svou stranu a jen škoda, že jsme zápas nedostali pod kontrolu nějakým gólem. Musím uznat, že jsem dlouho neviděl tak organizovaný Slovan jako dnes.Výhra v derby se však počítá, a my si ji velmi ceníme. Na závěr bych chtěl říct, že Havířov není ani modrobílý ani žlutočený ale především florbalový, což se dnešním zápasem jenom potvrdilo. Děkuji soupeři za utkání a především divákům za fantastickou návštěvu.
65:00 Střely v prodloužení: 2:0
65:00 Ukončení prodloužení
64:04 GÓL Torpedo Havířov! 6:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #16 Tomáš Vlach (6:5)
64:04 Vilim kompletuje hattrick a Havířov zůstává žlutočerný!!
54:57 GÓL Torpedo Havířov! 5:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #26 Ondřej Kučera (5:5)
54:57 Vilím střelou z první prostřeluje!
54:11 Vyloučen hráč #7 Daniel Sekula družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
54:11 Fantastických 562 diváků, je vyprodáno!
53:55 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #90 Quang Minh Nguyen, asistoval #20 Jan Drong (4:5)
53:55 Nedáš dostaneš se znovu potvrdilo.
53:43 Obrovská šance v oslabení ve které Šochman selhal.
52:50 Střela pouze do boční sítě.
51:57 Vyloučen hráč #66 Marián Kloza družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za držení
51:57 Zbytečný zákrok a Slovan může otočit zápas.
51:05 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #66 Jan Brija, asistoval #20 Jan Drong (4:4)
51:05 Torpedu tří brankové vedení nestačilo a Slovan vyrovnává.
48:15 Torpedo na míčku.
46:30 Zapletálek vyráží golovou střeku maskou.
45:01 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #18 Jakub Molin, asistoval #90 Quang Minh Nguyen (4:3)
45:01 Rychlá akce zakončená střelou pod břevno, Slovan se dostává do kontaktu.
44:25 Nguyen v šanci přestřeluje.
42:53 Prus skákající míček netrefil.
41:23 Šochman prokličkoval přes celé hřiště, ale branku o kousek přestřelil.
40:01 Třetí buly pro Torpedo.
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
38:15 Hra se přiostřuje.
35:45 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #86 Matěj Sedláček (4:2)
35:45 Přesilovku využívá také Slovan.
35:34 Feber ve vlastním oslabené opět velmi aktivní.
34:50 Vyloučen hráč #66 Marián Kloza družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:29 GÓL Torpedo Havířov! 4:1
34:29 Přečíslení 2 na 1 tentokrát úspešně zakončené do prázdné brány.
32:45 Druhá tyč zvoní za Sikorou.
30:57 GÓL Torpedo Havířov! 3:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Marián Kloza, asistoval #86 Jakub Mikulok (3:1)
30:57 Slovan velké šance neproměnil a z protiakce inkasuje, Torpedo odskakuje do dvoubrankového vedení.
30:20 Zalpetálek teď podržel svůj tým.
29:58 Torpedo ubránilo i druhé oslabení.
29:50 Šochman s Feberem šli 2 na 1 ve vlastním oslabení, nezakončili přesně.
29:30 Zapletálek krásny zákrokem vyráží míček na tyč.
28:29 Feber předvedl krásnou individuální akci, ale zakončení nebylo o kousek přesné.
27:58 Vyloučen hráč #52 Dominik Mrowiec družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
27:55 Hodně tvrdých zákroků z obou stran
24:22 GÓL Torpedo Havířov! 2:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Tomáš Vlach, asistoval #73 Kamil Peřka (2:1)
24:22 Přesná střela Vlacha z první zaplula přesně do růžku.
23:24 Vyloučen hráč #65 Martin Stibor družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
23:24 Torpedo má k dispozici druhou přesilovou hru.
22:22 Vilím také neuspěšný.
21:45 Střela Řezáče těsně mimo.
20:01 Druhé buly pro Torpedo.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:40 Tyč po střele Vilíma.
18:38 Vzápětí mohlo jít Torpedo do vedení, Holeš netrefil prázdnou bránu.
18:22 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #63 Samuel Řezáč, asistoval #8 Vojtěch Peřka (1:1)
18:22 Krásná akce, Peřka z poza branky na Řezáče a ten tefuje do levého růžku.
17:39 Slovan své první oslabení taky ubránil.
16:22 Torpedo kombinuje, ale zatím bez střelby.
15:39 Vyloučen hráč #55 Tomáš Prus družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
15:39 První přesilovka také pro Torpedo.
14:45 Z úvodního tlaku Torpeda přišel rychlý protiútok a přesná střela do růžku.
14:13 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #90 Quang Minh Nguyen, asistoval #66 Jan Brija (0:1)
11:45 Slovan si žádnou velkou šanci nevytvořil a Torpedo je v plném počtu.
09:45 Vyloučen hráč #52 Dominik Mrowiec družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hra rukou
09:45 Slovan bude mít výhodu první přesilovky.
09:09 Duel od začátku vyhrocený jak to již v derby bývá zvykem.
08:15 Šochman zastavil přihrávku, která mířila na volného Charváta.
07:00 Slovan zatím aktivnější a svým napadáním dělá Torpedu problémy.
06:34 Šance pro Slovan, z brankové čáry vytáhl míček Peřka.
06:09 Rychlá akce Torpeda, po které zakončoval Řezáč.
05:10 Úvodní zákrok také pro Zapletálka.
04:30 Torpedo na své polovině a snaží se prokombinovat dopředu.
03:00 První zákrok si připisuje Sikora.
02:20 Holeš zkoušel nahrávat před bránu na Vilíma, ale pass byl zblokovaný.
01:10 Šochmanovi při střele z otočky sjel míček z čepele a Slovan jde rychle do protiútoku.
00:30 Torpedo poprvé na míčku a zakládá akci.
00:14 První střela Slovanu byla zblokována.
00:01 Úvodní buly prvního letošního havířovského derby vyhrál Slovan.