8:5
    Kamil PEŘKA
    ()

Torpedo Havířov - Spartak Pelhřimov 8:5
branky: 18. Martin Kutáček, 31. Dominik Folwarczný, 33. Dominik Folwarczný, 35. Jakub Mikulok, 39. Jakub Vilím, 54. Tomáš Vlach, 60. Ondřej Kučera, 60. Kamil Peřka - 4. Petr Zajíček, 21. Petr Zajíček, 25. Václav Fučík, 29. Petr Zajíček, 34. Petr Zajíček; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; diváků: 150; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 22 - Libor Domkář 23; po třetinách: 1:1, 4:4, 3:0
60:00 Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Trenér): První zápas v Národní lize a hned ostrá zkouška. Musím vyzdvihnout výkon Pelhřimova, který byl více jak polovinu zápasu minimálně vyrovnaným soupeřem.Dneštní vítězství nepřičítám vysoké úrovni florbalu nýbrž bojovnosti a nasazení. Pochvala patří klukům za zvládnutí krizového momentu za stavu 1:4. Děkuji divákům za návštěvu a soupeři za velice kvalitní prověrku na úvod sezóny.
60:00 Komentář hostů Koten Jan (Trenér): Po úvodní vyrovnané třetině, která byla z obou stran plná nepřeností, jsme se díky využitým přesilovkám dostali do vedení. Rozhodujícím momentem utkání bylo uspokojení z naší strany, přestali jsme být dostatečně přesní na míčku a důrazní v soubojích a soupeř se dokázal vrátit zpět do utkání a stav srovnat. Třetí třetina byla o čekání, kdo vstřelí jedenáctou branku. Dali jsme ho sice my, ale do vlastní branky. Hra bez brankáře už znamenala jen konečnou úpravu skóre. Děkuji soupeři do za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:29 GÓL Torpedo Havířov! 8:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Kamil Peřka bez asistence (8:5)
59:29 Druhý gól do odkryté branky, je rozhodnuto!
59:25 Ještě jeden volný úder pro Spartak.
59:02 GÓL Torpedo Havířov! 7:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #26 Ondřej Kučera bez asistence (7:5)
59:02 Kučera proběhl vše co mu stálo v cestě a vypadá to, že dává poslední hřebíček do rakve Pelhřimova.
58:25 Timeout Spartak Pelhřimov
58:25 Spartak se bude pokoušet o vyrovnání při hře bez brankáře.
58:00 Své individuální dovednosti nám ukázal Holeš, který obehrál několik protihráčů.
57:05 Kučera zblokoval střelu Vlacha.
56:08 Na zemi zůstává ležet Šochman, snad bude v pořádku.
55:40 Další golovka, tentokrát pro Krause, skvělý Domkář podržel Pelhřimov.
55:00 Vilím měl na hokejce tutovku po přihrávce Klozy, bohužel míček netrefil tak jak by si představoval.
54:35 Torpedo má tuto třetinu plně pod kontrolou, snad to ještě vydrží.
53:18 GÓL Torpedo Havířov! 6:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Tomáš Vlach, asistoval #17 Jakub Holeš (6:5)
53:18 V poslední vteřině přesilovky nahodil Vlach míček na rozhozeného golmana, který si ho srazil za záda. Hodně šťastný gól pro domácí.
52:00 Zatím Torpedo nevystřelilo, pouze nahrávky.
51:19 Vyloučen hráč #19 Lukáš Zrzavý družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
51:19 První přesilovky se dočkalo Torpedo, velká šance na rozhodnutí zápasu!
49:42 Domkář pravou rukou chytá střelu Holeše.
48:40 Obrany jsou v této třetině neprostupné.
46:45 Zipser ve velké šanci zkoušel ještě přihrávat, tady měl zavřít oči a vystřelit.
44:55 Domácí mohli jít 2 na 1, Holeš bohužel zpracoval nepřesně.
43:10 Torpedo dobývá obranu Spartaku, zatím bez velkých šancí.
42:00 U míčku ve třetí třetině zatím jen Torpedo.
40:01 I třetí buly vyhráli domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 14:10
38:48 GÓL Torpedo Havířov! 5:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #26 Ondřej Kučera (5:5)
38:48 Vilím střelou mezi ruku a tělo vyrovnává!
38:15 Hraje se ve velkém tempu nahoru dolů, velmi atraktivní třetina.
37:21 Další krásný zákrok, tentokrát po střele Krause.
36:44 Kloza měl na florbalce vyrovnání, Domkář opět zasahuje.
36:05 Domkář teď chytl střelu z poloviny, kterou přes několik hráčů vůbec neviděl.
35:45 Torpedo se tlačí do brány a snaží se vyrovnat.
34:44 GÓL Torpedo Havířov! 4:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #86 Jakub Mikulok, asistoval #23 Denis Kubiczek (4:5)
34:44 Obrany jsou nyní nejspíše na dovolené, Feber zustál uplně osamocený před Domkářem a neměl problem vstřelit další gól.
33:16 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #68 Petr Zajíček, asistoval #37 Kryštof Smejkal (3:5)
33:16 Zajíček je k nezastavení, domácí se neradovali dlouho a Spartak si vrací zpět dvoubrankové vedení.
32:32 GÓL Torpedo Havířov! 3:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Dominik Folwarczný, asistoval #23 Denis Kubiczek (3:4)
32:32 Folwarczný doráží střelu Kubíczka a domácí se vrací do hry.
30:11 GÓL Torpedo Havířov! 2:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Dominik Folwarczný, asistoval #69 Martin Kutáček (2:4)
30:11 Snad první podařená akce domácích v tomto zápase, Kutáček našel z volného úderu volného Folwarczného a ten střelou z první zakončuje do prázdné brány.
29:23 Pokračující přesilovku již Torpedo ubránilo.
28:14 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #68 Petr Zajíček, asistoval #27 Václav Fučík (1:4)
28:14 Zajíček střelou do růžku kompletuje hattrick, Spartak ještě bude pokračovat v přesilovce.
27:23 Vyloučen hráč #26 Ondřej Kučera družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:23 Pelhřimov bude mít přesilovku 5 na 3.
27:05 Kutáček s Feberem šli do protiútoku 2 na 1, bohužel si nepřihráli přesně.
26:20 Vyloučen hráč #16 Tomáš Vlach družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
26:20 Zbytečný zákrok, po kterém si Spartak v krátké době zahraje druhou přesilovku.
26:17 Střela Řezáče zblokována.
24:58 Volný úder v rohu hřiště pro Torpedo.
24:07 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #17 Jan Knězů (1:3)
24:07 Střela z ničeho končí za zády Zapletálka, Pelhřimov proměňuje přesilovku a vede o dvě branky.
23:30 Spartak zatím nedokázal nic moc vymyslet.
22:19 Vyloučen hráč #86 Jakub Mikulok družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
22:19 Mikulok se při snaze získat míček srazil s hostujícím golmanem a rozhodčí to posoudili jako nedovolený zákrok. Pelhřimov si zahraje první přesilovku.
22:00 Torpedo teď poprvé v delším tlaku, zatím z toho velká příležitost nepřišla.
21:32 Domkář chytá střelu Febera.
20:34 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:2
20:34 Vlach při své individuální akci ztratil míček a Pelhřimov následný protiútok nekompromisně trestá.
20:01 Druhé opět pro Torpedo.
20:00 Střely v 1. části: 6:11
18:30 Pelhřimov na útočné polovině, ke střele se nedostal.
17:30 Krátce před koncem úvodní třetiny Torpedo vyrovnává, snad to domácí tým konečně nakopne.
17:29 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #69 Martin Kutáček z trestného střílení (1:1)
17:29 Feber v úniku faulován, Torpedo bude mít výhodu trestného střílení.
16:26 Holeš v tutovce selhal, backhandovou střelou se mu nepodařilo překonat Domkáře.
14:37 Hostující Vlach o kousek minul tyčku havířovské kasy.
14:20 Zapletálek si zapisuje důležitý zákrok po rychlém protiútoku hostů.
13:40 Několikátá minela v rozehrávce Torpeda, kterou Spartak nepotrestal.
12:38 Kalina střelou z půlky Zapletálka nepřekvapil.
11:20 Zajíček šel sám na Zapletálka, tentokrát se mu nepodařilo ho překonat.
10:55 Pelhřimov sportovně uznává teč, takže rozehrávku budou mít domácí.
09:55 Další zblokovaná střela, hráči Pelhřimova jsou velmi obětaví a pomáhají svému golmanovi.
09:00 Torpedo zatím nedokáže najit recept na obranu Spartaku.
07:12 Pelhřimov střelou orazítkoval břevno.
06:40 Před bránou se ocitl volný Kloza, ale nepodařilo se mu přesně zpracovat nahrávku, škoda této šance.
05:50 Řezáč s Peřkou obranu nepřekonali.
05:25 Domkář teď podržel svůj tým dobrým zákrokem.
03:27 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:1
03:27 Nedůsledek v obraně ihned potrestán, do poloodkryté brány neměl problém zakončit Zajíček.
01:29 První střelu na bránu ma již i Torpedo.
00:40 Zapletálek si připisuje první zárok, který vůbec nebyl jednoduchý. Střelou nad nohu ho zkoušel překonat Zajíček.
00:01 Úvodní buly nové sezóny vyhrálo domácí Torpedo a zakládá první útočnou akci.