• 45 44:18
    4:6
    (Zelenka)

FBC Trutnov (DTJ) - TD-IS IBK Holice 4:6
branky: 7. Jakub Barvínek, 9. Šimon Sláma, 30. Jakub Barvínek, 45. Jakub Barvínek - 4. Viktor Pražák, 8. Tomáš Pražan, 15. Matěj Krám, 30. Tomáš Pražan, 30. Viktor Pražák, 44. Tomáš Pražan; rozhodčí: Vladimír Lešák - Jitka Romančáková; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Nela Pejsarová 14 - Filip Procházka 8; po třetinách: 2:3, 1:2, 1:1
45:00 Komentář hostů Kroutil Ondřej (Trenér): Děkuji soupeři za férovou hru.
45:00 Komentář domácích Ševčík Ondřej (Trenér): Děkuji soupeři za hru
45:00 Střely ve 3. části: 3:5
44:50 Trutnov se snaží ještě s výsledkem něco udělat, ale všechny pokusy končí na tělech hráčů Holic
44:18 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 4:6
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #78 Jakub Barvínek, asistoval #18 Jindřich Zelenka (4:6)
43:21 GÓL TD-IS IBK Holice! 3:6
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #78 Tomáš Pražan, asistoval #5 Lukáš Roček (3:6)
41:08 Timeout TD-IS IBK Holice
37:05 Trutnov úspěšně ubránil přesilovku soupeře
35:05 Vyloučen hráč #39 Jan Fišera družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání
35:05 Po chybné rozehrávce obránců Trutnova se soupeř dostává do šance a hráč č. 39 "zatahuje za záchranou brzdu" a je vyloučen na 2 minuty
33:55 Trutnov se snaží zatlačit na soupeře a vytváří si šanci
33:23 Trutnov se dostává pod tlak a nemůže se z něho vymanit
30:00 Střely ve 2. části: 4:7
29:57 GÓL TD-IS IBK Holice! 3:5
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #66 Viktor Pražák, asistoval #34 Jaroslav Tošovský (3:5)
29:57 Holice opět skorují těsně před koncem třetiny.
29:36 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 3:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #78 Jakub Barvínek bez asistence (3:4)
29:36 Trutnov v zápětí opět snižujie na rozdíl jedné branky
29:08 GÓL TD-IS IBK Holice! 2:4
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #78 Tomáš Pražan bez asistence (2:4)
29:08 Holice odskakují na rozdíl dvou golů
26:14 Trutnov po zisku míčku se tlačí do protiútoku, ale ten je rychle zastaven obránci Holic
23:12 Trutnov se dostal ke své první střele ve druhé třetině
21:32 Trutnov se nemůže dostat ze své poloviny
15:01 Úvodní vhazování druhé třetiny pro Holice
15:00 Střely v 1. části: 5:8
14:53 GÓL TD-IS IBK Holice! 2:3
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #36 Matěj Krám, asistoval #66 Viktor Pražák (2:3)
14:53 Před koncem 1. třetiny Holice rozehrávají standartní situaci a jdou znou do vedení.
11:50 Holice si v přesilovce nevytvořili větší šanci na zakončení
09:50 Vyloučen hráč #78 Jakub Barvínek družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za blokování florbalky
09:50 První přesilovka pro Holice
08:33 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #13 Šimon Sláma, asistoval #31 Vojtěch Kozlovský (2:2)
07:19 GÓL TD-IS IBK Holice! 1:2
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #78 Tomáš Pražan, asistoval #36 Matěj Krám (1:2)
06:38 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #78 Jakub Barvínek, asistoval #2 Matyáš Hanuš (1:1)
05:32 Holice zatím lepším týmem, ale Trutnov se s tím snaží vyrovnat
03:38 GÓL TD-IS IBK Holice! 0:1
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #66 Viktor Pražák, asistoval #13 Andy Krtička (0:1)
00:01 Uvodní bule pro domácí tým