• 59 58:22
    10:4
    (Forman)

FbŠ Bohemians - ACEMA Sparta Praha 10:4
branky: 6. Filip Forman, 14. Jan Řehoř, 17. Patrik Šebek, 20. Jan Malič, 22. Jaroslav Petrák, 34. Vojtěch Zezulka, 40. Martin Kisugite, 52. Jakub Buršík, 53. Karel Petrák, 59. Jakub Buršík - 7. Marek Zouzal, 44. Jiří Curney, 56. Mikuláš Krbec, 58. Jiří Curney; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 879; zásahy brankářů: Tomáš Hyršl 10 - Martin Beneš 11; po třetinách: 4:1, 3:0, 3:3
60:00 Střely ve 3. části: 3:8
59:59 Pohár zná svého vítěze. Děkujeme, že jste s námi sledovali dnešní útkání prostřednictvím online reportáže. Doufám, že jste si aspoň takto zprostředkovaný zápas užili a omlouváme se za případné gramatické chyby a zase někdy nashledanou.
59:57 Poslední rozehrávka a Bohemians zvedají ruce nad hlavu. Jsou výherci poháru.
58:22 GÓL FbŠ Bohemians! 10:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #81 Filip Forman (10:4)
58:22 Bohužel překvapení se nekoná. Buršík zvyšuje a i druhý finálový zápas uvidí na výsledkové tabuli dvouciferný výsledek. 10:4
57:38 A Jiří Curney ukazuje proč patří mezi největší hráče české historie. Ze vzduchu snižuje na 9:4.
57:24 Sparta ještě zkouší z nouze s odvolaným brankářem.
57:03 GÓL ACEMA Sparta Praha! 9:4
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #89 Mikuláš Krbec (9:4)
56:28 Vyloučen hráč #95 Matěj Pruner družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za držení
56:28 Bohužel přichází vyloučení za držení. Bohemians míří za vítězstvím.
55:16 GÓL ACEMA Sparta Praha! 9:3
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #29 Radim Křenek (9:3)
55:16 Když už to vypadalo na definitivní zlomení Sparty, tak z čistého zde máme branku Sparty. Z poloviny hřiště se prosadil Krbec.
54:18 Beneš na poslední chvíli vyrazil míček padající do jeho branky
53:53 A v nájezdu Beneš ještě drží "naděje" svého týmu.
53:52 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil #21 Jakub Buršík.
53:52 Spartě prostě není přáno. Zelení opět vystihli přihrávku, ta tentokrát nekončí gólem ale nájezdem.
52:41 GÓL FbŠ Bohemians! 9:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #21 Jakub Buršík (9:2)
52:41 Následné další obléhání bohužel končí stejně. Další gól do prázdné brány přidává Petrák. Skóre 9:2 už vypadá pro Bohemians velice dobře.
51:09 GÓL FbŠ Bohemians! 8:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík bez asistence (8:2)
51:09 Bohužel riziko odkryté brány. Curney napálil bránícího hráče a pro Buršíka, který byl u odražené branky první nebyl problém trefit bránu.
50:41 Bohemians nechtějí vrátit míček Spartě
48:52 Ale teď už je na hřišti opět posílená útočná lajna Sparty.
48:37 Po delší době Bohemians souvislejší dobu na útočné polovině.
46:20 Sparta teď přežila klinickou smrt. Bohemians šli na odkrytou bránou, ale hráčům v červených dresech se podařilo zabránit inkasování branky.
46:09 Koširova prudká střela, Hyršl vyráží
45:40 Sparta stáhla hru a při hře na útočné polovině se na hřišti vyskytuje jen jedna formace.
44:30 Sparta stahuje zámek okolo branky Bohemians.
43:27 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:2
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #29 Radim Křenek (7:2)
43:27 Zrovna jsme si na stolku říkali, že se Jiří Curney dnes nedostává úplně do brankových příležitostí, ale takový hráč potřebuje jen náznak šance. Jiří Curney - GÓL!
42:45 Křenek jen těsně míjí branku.
42:27 Sparta v šesti obléhá branku Bohemians a faounšci si žádají branku.
41:42 Zdá se, že ve třetí třetině se Beneš pěkně proběhne, Sparta opět v šesti
40:20 Sparta začíná zostra, bez brankáře
40:00 Střely ve 2. části: 8:3
39:10 GÓL FbŠ Bohemians! 7:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #5 Martin Kisugite, asistoval #77 Jaroslav Petrák (7:1)
38:55 Petrák trefuje pouze Karešův blok
38:47 Bohemians zaváží do rohu, kde jsou faulováni
37:44 Kozákova střela zblokována
36:56 Trenér domácích právě překřičel kotel Sparty
36:20 Buršík předběhl obránce Sparty, Beneš vyráží
35:18 Kotel Sparty se snaží vyhecovat svůj tým a chtějí snížení!
33:04 GÓL FbŠ Bohemians! 6:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #3 Vojtěch Zezulka, asistoval #77 Jaroslav Petrák (6:1)
33:04 Nicméně je to sport. Nedáš dostaneš - přihrávka z poza brány a pro brankáře neřešitelná situace po střele Zezulky. Skóre 6:1
32:08 Jonsson dostal více prostoru na pravé straně, krátce potáhl směrem k brance a vyslal střelu, kterou Hyršl jen se štěstím vyrazil ramenem.
31:29 Poskakující míček před Hyršlem, skore se nemění
29:45 Nic zásadního, zblokovaná střela
29:43 Velmi zajímavý volný úder pro zelené z hranice velkého brankoviště, uvidíme, co vymyslí
28:40 Sparta se teď trochu zvedla a kontroluje balón. Hráči jsou si vědomi, že musí snížit jinak může být finále rozhodnuto po dvou třetinách.
28:10 Nahození z rohu nemůže reprezentačního brankáře Beneše ohrozit
27:51 Kolstrunk vystihl rozehrávku domácích, Hyršl zasahuje
27:16 Sparta vysílá nebezpečnou střelu. Tu ale bránkář kdyje a při pokusu o dorážku navíc Krbec fauluje. Hrát budou Bohemians.
26:35 Přečíslení 2v1 Sparty přerušil Forman, který stihl situaci doběhnout
25:50 Teď se klokanům to samé ale nemuselo vyplatit. Křižnou nahrávku vystihl obránce Sparty a Juha byl blízko snížení skóre.
24:17 Košir krásnou křižnou přihrávkou nabil Jonssonovi, ten však netrefuje svatyni domácích
23:53 Je až s bodivem jak o sobě hráči Bohemians ví, další křižná přihrávka přes půl hřiště končí střelou nad bránu.
23:25 Sparťané se sice hlásí jako v první třídě, rozehrávat však budou Bohemians
22:23 Sparta zrychlila kombinaci a Bohemians to dělá problémy. Výsledek se ale nemění.
21:53 Juha ani nadvakrát z blízkosti nepřekonal Hyršla!
21:08 GÓL FbŠ Bohemians! 5:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #11 Ondřej Kawulok (5:1)
21:08 Na hřiště se dostaly druhé lajny a daly o sobě dost vědět. Hned z první vážnější příležitosti se prosazuje Petrák. Výstavní vymetení pavučin!
20:53 Poklidná rozehrávka Bohemians dovedla ke střele Formana, Beneš kryje
20:16 Filip Forman vysílá hned v úvodu pozdrav brankáři Sparty.
20:00 Střely v 1. části: 6:3
19:55 Třetina se v poklidu dohrává
19:38 GÓL FbŠ Bohemians! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #21 Jakub Buršík (4:1)
19:38 Bohemians navyšují, Malič ještě navyšuje skóre před odchodem do kabin.
19:30 Sparta v obležení
18:40 Zouzal míjí Hyršlovu branku
18:18 Sparta se snaží tlačit a snížit ještě v závěru třetiny. Vinou vlastních nepřesností se ale opět vyhnala z útočné třetiny.
17:24 Obrana a napadání Bohemians jsou zatím téměř bezchybné, Sparta má problémy dostat se na útočnou polovinu
17:00 Formanova otočka, Petrák po přihrávce však branku míjí
16:31 Zmatky v rozehrávce Sparty nevedou k většímu ohrožení Beneše
16:05 GÓL FbŠ Bohemians! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #18 Jan Řehoř (3:1)
16:05 A máme tady další gól. Šebek si vyjel od mantinel na střed hřiště a z blízké vzálenosti nedal brankáři šanci.
15:45 Hraje se opravdu ve vysokém tempu, Bohemians mají zatím více nebezpečných příležitostí.
14:02 Výtečný zákrok Beneše proti střele Buršíka!
13:31 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #18 Jan Řehoř, asistoval #5 Martin Kisugite (2:1)
13:31 A je tady změna skóre. Řehoř se snažil oslovit spoluhráče před brankou, který by střílel. K jeho štěstí si ale obránce míček sám skopnul do brány a útočník Bohemians tak mohl slavit.
13:02 Hronek po souboji na půli hřiště zašel na bagetu k zapisovatelům
12:52 Sparta posílá dlouhou nahrávku po mantinelu na Kolstrunka. Ten nečeká a posílá střelu na bránu, míří však přímo do hrudníku Zavřela.
12:20 Rozkovec po rozehrávce z rohu trefuje jen boční síťku Benešovy branky
12:03 Kawulokova střela jen do bloku Krbce
11:20 Kisugite vyslal nebezpečnou střelu od půli hřiště, která ještě byla tečovaná těsně před brankou. Beneš ale v tomto případě svou svatyni uchránil.
11:03 Petrákovy křižná přihrávka nenašla adresáta
10:10 Forman organizoval signál Bohemians, Buršík v rozhodující chvíli promáchl
09:53 Formanova střela, kdy se Boheminans naněkolikrát probíjely skrz střed útočného pásma, míjí Benešov branku
09:05 Na středu se zjevil Řehoř a měl dostatek času. Zvolil ale razanci, místo přesnosti. Střela tak prosvištěla kolem pravé tyče.
08:35 Po chvíli ticha v první třetině je po souboji u mantinelu trenér Jedlička již plně aktivován
07:04 A další nebezpečná střela Šebek dostal trochu místa na střelu. Na zakončení ale neměl čas a tak střela končí v hledišti.
06:54 Vhazování mezi dvěma velikány, Curneyem a Formanem, vyznívá ve prospěch mladšího z nich
06:53 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #22 Robert Košir (1:1)
06:53 Sparta ale rychle odpovídá přečíslení 4 na 3 využívá Zouzal, je vyrovnáno. Diváka zatím úvodní minuty musí těšit.
05:54 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman bez asistence (1:0)
05:54 Jiří Curney teď chtěl přihrávkou přelstít obranu soupeře. To se mu ale vymstilo, protože Filip Forman skvěle vystihl jeho nahrávku a otvírá gólový účet dnešního zápasu.
04:54 Střela Juhy jen do bloku Petráka
04:46 Hráči si na hřišti zatím nedarují ani metr. Oba týmy se tlačí do rychlého zakončení, ale rychlé dostupování brání ohrožení branek.
03:18 Formanova přihrávka naslepo vyústila v Kozákovu střelu, brankář Bohemians nepřipouští žádné ohrožení vlastní branky
02:00 Poprvé se na míčku drží Sparta a je podporována velkým počtem příznivců. Kotel Sparty má ve svých řadách několik bubeníků, kteří hned od začátku vytváří skvělou atmosfértu.
01:41 Kisugiteho střela prosvištěla kolem Benešovy branky!
00:59 Zelení zatím drží míček a kombinují, zápas začal ve vysokém tempu. Máme se na co těšit.
00:02 Úvodní buly vyhrál Filip Forman.
00:01 Vítejte u online přenosu mužského finále Poháru Českého florbalu. Zdravíme ze Městské sportovní haly Vodova a doufejme, že nás napínavé utkání!