5:7
    Pavel CINÁDR
    (Kuneš)

FBC Sokol Vodňany - FBC Spartak Kaplice B 5:7
branky: 36. Josef Kovařík, 37. Libor Zezula, 41. Michal Kub, 41. Josef Kovařík, 45. Pavel Cinádr - 4. Vít Beránek, 7. Filip Musil, 8. Petr Beneš, 15. Petr Čech, 20. Petr Beneš, 33. Petr Beneš, 42. Petr Beneš; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1 + Lukáš Vojík TT + 4:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Svatoš ? - Vlastimil Pokrývka ?; po třetinách: 0:4, 0:1, 5:2
45:00 Střely ve 3. části: 11:6
44:11 GÓL FBC Sokol Vodňany! 5:7
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil #99 Pavel Cinádr, asistoval #8 Kamil Kuneš (5:7)
41:22 GÓL FBC Spartak Kaplice B! 4:7
Branku družstva FBC Spartak Kaplice B vstřelil #83 Petr Beneš, asistoval #92 Radek Chýna (4:7)
40:40 Timeout FBC Spartak Kaplice B
40:40 GÓL FBC Sokol Vodňany! 4:6
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil #31 Josef Kovařík, asistoval #2 Libor Zezula (4:6)
40:08 GÓL FBC Sokol Vodňany! 3:6
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil #11 Michal Kub, asistoval #8 Kamil Kuneš (3:6)
36:08 GÓL FBC Sokol Vodňany! 2:6
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil #2 Libor Zezula, asistoval #27 Lukáš Veselý (2:6)
35:47 GÓL FBC Sokol Vodňany! 1:6
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil #31 Josef Kovařík bez asistence (1:6)
32:44 GÓL FBC Spartak Kaplice B! 0:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice B vstřelil #83 Petr Beneš, asistoval #32 Marek Dreiling (0:6)
30:00 Střely ve 2. části: 6:8
19:18 GÓL FBC Spartak Kaplice B! 0:5
Branku družstva FBC Spartak Kaplice B vstřelil #83 Petr Beneš, asistoval #21 Vojtěch Jokl (0:5)
15:00 Střely v 1. části: 4:12
14:11 GÓL FBC Spartak Kaplice B! 0:4
Branku družstva FBC Spartak Kaplice B vstřelil #11 Petr Čech, asistoval #40 Vít Beránek (0:4)
10:05 Vyloučen hráč #44 Daniel Hroneš družstva FBC Sokol Vodňany na 2 minuty za bránění ve hře
07:41 GÓL FBC Spartak Kaplice B! 0:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice B vstřelil #83 Petr Beneš bez asistence (0:3)
06:42 GÓL FBC Spartak Kaplice B! 0:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice B vstřelil #55 Filip Musil, asistoval #83 Petr Beneš (0:2)
04:24 Vyloučen hráč #13 Lukáš Vojík družstva FBC Sokol Vodňany na 2+2 minuty za špatné vybavení
04:24 Vyloučen hráč #13 Lukáš Vojík družstva FBC Sokol Vodňany do konce utkání - technický trest
03:39 GÓL FBC Spartak Kaplice B! 0:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice B vstřelil #40 Vít Beránek, asistoval #11 Petr Čech (0:1)