0

0.

série

FK Santos - Jiskra Třeboň - TJ Šumavan Vimperk 7:6pn
branky: 4. Michal Huboňa, 5. Jan Kočka, 23. Jan Škrabánek, 28. Jakub Malík, 35. Jakub Malík, 41. Jan Škrabánek, N Jan Kočka - 1. Vítek Robl, 12. Vladimír Pešl, 18. Václav Havelka, 30. Vítek Robl, 37. Vladimír Pešl, 42. Michal Gabauer; rozhodčí: Jan Dušek - David Podařil; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: David Bicek ? - Ladislav Sippl -6; po třetinách: 2:2, 2:2, 2:2
Ukončena trestná střílení
1 Nájezd na branku provedl z družstva FK Santos - Jiskra Třeboň hráč #24 Jan Kočka a vstřelil rozhodující gól (7:6).
Zahájena trestná střílení
41:20 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 6:6
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil #3 Michal Gabauer, asistoval #22 Vladimír Pešl (6:6)
40:29 GÓL FK Santos - Jiskra Třeboň ! 6:5
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil #7 Jan Škrabánek, asistoval #28 Ondřej Zajíček (6:5)
37:59 Vyloučen hráč #22 Vladimír Pešl družstva TJ Šumavan Vimperk na 2 minuty za blokování florbalky
36:45 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 5:5
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil #22 Vladimír Pešl, asistoval #11 Štěpán Hrdlička (5:5)
34:57 GÓL FK Santos - Jiskra Třeboň ! 5:4
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil #21 Jakub Malík bez asistence (5:4)
29:16 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 4:4
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil #2 Vítek Robl, asistoval #12 Zdeněk Chval (4:4)
27:49 GÓL FK Santos - Jiskra Třeboň ! 4:3
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil #21 Jakub Malík, asistoval #23 Antonín Hudatzký (4:3)
22:28 GÓL FK Santos - Jiskra Třeboň ! 3:3
21:05 Vyloučen hráč #3 Michal Gabauer družstva TJ Šumavan Vimperk na 2 minuty za sekání
17:35 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 2:3
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil #15 Václav Havelka, asistoval #2 Vítek Robl (2:3)
11:08 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 2:2
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil #22 Vladimír Pešl, asistoval #3 Michal Gabauer (2:2)
09:20 Vyloučen hráč #28 Ondřej Zajíček družstva FK Santos - Jiskra Třeboň na 2 minuty za sekání
04:16 GÓL FK Santos - Jiskra Třeboň ! 2:1
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil #24 Jan Kočka, asistoval #7 Jan Škrabánek (2:1)
03:37 GÓL FK Santos - Jiskra Třeboň ! 1:1
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil #17 Michal Huboňa, asistoval #23 Antonín Hudatzký (1:1)
00:26 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 0:1