2

5.

série

FK Santos - Jiskra Třeboň - T.J. Sokol Lišov 3:4pn
branky: 8. Jan Kočka, 23. Tomáš Trnka, 39. Tomáš Trnka - 3. Radek Cimbura, 43. Daniel Bouchal, 45. Milan Šimánek, N Milan Šimánek; rozhodčí: Kamil Vraspír - Jan Lukáč; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Albert ? - František Cimbura ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:2, 0:0
Ukončena trestná střílení
5 Nájezd na branku provedl z družstva FK Santos - Jiskra Třeboň hráč #19 Tomáš Trnka , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Lišov hráč #15 Milan Šimánek a vstřelil rozhodující gól (3:4).
4 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Lišov hráč #15 Milan Šimánek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Lišov hráč #15 Milan Šimánek a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FK Santos - Jiskra Třeboň hráč #19 Tomáš Trnka a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Lišov hráč #10 Marek Werner , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FK Santos - Jiskra Třeboň hráč #21 Jakub Holický , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Lišov hráč #9 Daniel Bouchal , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FK Santos - Jiskra Třeboň hráč #20 Vojtěch Matuška , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
Ukončení prodloužení
45:00 Zahájení prodloužení
44:19 GÓL T.J. Sokol Lišov! 3:3
Branku družstva T.J. Sokol Lišov vstřelil #15 Milan Šimánek, asistoval #9 Daniel Bouchal (3:3)
44:06 Timeout T.J. Sokol Lišov
42:59 GÓL T.J. Sokol Lišov! 3:2
Branku družstva T.J. Sokol Lišov vstřelil #9 Daniel Bouchal, asistoval #10 Marek Werner (3:2)
38:43 GÓL FK Santos - Jiskra Třeboň ! 3:1
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil #19 Tomáš Trnka, asistoval #20 Vojtěch Matuška (3:1)
37:31 Vyloučen hráč #19 Radek Cimbura družstva T.J. Sokol Lišov na 2 minuty za sekání
22:48 GÓL FK Santos - Jiskra Třeboň ! 2:1
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil #19 Tomáš Trnka, asistoval #13 Jan Plch (2:1)
10:57 Vyloučen hráč #6 Jan Černý družstva T.J. Sokol Lišov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
10:37 Trestné střílení družstva FK Santos - Jiskra Třeboň neproměnil #24 Jan Kočka.
07:55 GÓL FK Santos - Jiskra Třeboň ! 1:1
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil #24 Jan Kočka, asistoval #21 Jakub Holický (1:1)
02:48 GÓL T.J. Sokol Lišov! 0:1
Branku družstva T.J. Sokol Lišov vstřelil #19 Radek Cimbura, asistoval #10 Marek Werner (0:1)