• 60 59:57
    7:4
    ()

TJ Znojmo LAUFEN CZ - IBK Hradec Králové 7:4
branky: 8. Marie Pelánová, 10. Bára Brančová, 13. Marie Pelánová, 18. Soňa Dibelková, 18. Nela Houšťová, 49. Marie Pelánová, 60. Marie Pelánová - 12. Adéla Kozlová, 14. Natália Fernézová, 26. Natálie Žídková, 30. Adéla Kozlová; rozhodčí: Matěj Otáhal - Jan Ručka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Veronika Šplíchalová 24 - Aneta Kašparová 42; po třetinách: 5:2, 0:2, 2:0
60:00 Komentář domácích Martinek Jakub (Trenér): Výborná 1. třetina. Je jen škoda, že neskončila větším rozdílem, mohli by jsme pak hrát více v klidu. Ve 2. třetině jsme si zbytečně chybama zápas zkomplikovali a mám pocit, že jsme i lehce polevili. Do třetí třetiny jsme museli změnit styl hry a spolu s bojovností jsme zápas urvali. Učíme se nové věci, ve kterých máme zatím mezery, ale o to víc si ceníme tří bodů. Děkuji všem hráčkám, první domácí utkání jsme si určitě užili. Přeji Hradci ať se mu zítřejší zápas vydaří. Děkujeme divákům.
60:00 Komentář hostů Netolický Štěpán (Trenér): Dnes chci pochválit hráčky za nasazení do zápasu. Ikdyž to v první třetině nebylo úplně ono, zbytek zápasu byl o něčem jiném a zlepšili jsme se ve více ohledech. Jak v naší rozehrávce, tak ve směru vepředu. Ikdyž je to další zápas bez bodu, myslím, že se máme od čeho odpíchnout do dalších zápasů, které už určitě proměníme v 3bodový zisk. Děkujeme soupeři za cenou lekci a zápas a teď už se soustředit na zítřejší výkon.
60:00 Střely ve 3. části: 18:12
59:57 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 7:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Marie Pelánová bez asistence (7:4)
58:13 Znojmo si vytvořilo hned několik šancí trefit prázdnou bránu.
57:32 Hradec v šesti.
56:51 Miholová střílí, Šplíchalová vyráží.
56:02 Timeout IBK Hradec Králové
55:50 Willmannová trefuje blok.
54:56 Hra je v poměrně vysokém tempu, oba týmy se snaží upravit skóre.
52:26 Žídková střílí, trefuje tyčku.
51:25 Smutná se dostala do několika šancí.
49:58 Šplíchalová je dnes opravdu ve formě!
48:43 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 6:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Marie Pelánová, asistoval #96 Kristýna Černá (6:4)
47:54 Nesnídalová prověřila Kašparovou tvrdou střelou.
46:55 Smutná střílí z půlky.
46:15 Šplíchalová opět předvádí hvězdný zákrok.
45:51 Několik gólových šancí pro Znojmo.
44:00 Vyloučen hráč #66 Marie Bartušková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za držení
43:55 Velmi pěkná klička kapitánky znojemského týmu Smutné.
42:33 Vyloučen hráč #12 Tereza Rejmanová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
42:33 Druhá přesilová hra pro Znojmo.
40:58 Nebezpečná střela Filákové.
40:01 Úvodní poslední třetiny opět v rukou domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 16:9
39:48 Bartušková střílí, Kašparová hasí její šanci.
38:52 Famózní zákrok Šplíchalové.
37:39 Hradec vyvíjí tlak na útočné polovině.
36:27 Filáková si projela hřiště, trefuje blok.
35:02 Velká šance Černé, ta ovšem míjí bránu.
32:23 Procházková si prohodila hráčky Hradce a zakončuje střelou.
30:23 Hra je velmi napínavá a přelévá se z jedné strany na druhou.
29:03 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
29:03 GÓL IBK Hradec Králové! 5:4
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová, asistoval #25 Lucie Tomášková (5:4)
26:00 V hale panuje velmi příjemná atmosféra díky znojemským fanouškům!
25:08 GÓL IBK Hradec Králové! 5:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #75 Natálie Žídková bez asistence (5:3)
25:08 Židková naskočila přímo z trestné a srtřílí gól.
23:01 Vyloučen hráč #75 Natálie Žídková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:01 Znojmo a jejich první přesilová hra tohoto utkání, přinese Znojmu další gól?
22:24 Jedovatá střela Willmannové!
20:01 Úvodní buly druhé třetiny opět pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 15:7
19:04 Spostová střílí od mantinelu, Kašparová opět zasahuje.
17:49 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Nela Houšťová, asistoval #19 Kamila Reischlová (5:2)
17:31 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #13 Soňa Dibelková, asistoval #37 Bára Procházková (4:2)
14:43 Tomášková střílí z půlky, znojemská obrana blokuje.
13:37 GÓL IBK Hradec Králové! 3:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #67 Natália Fernézová, asistoval #75 Natálie Žídková (3:2)
13:16 Némethová rozbíhá protiútok.
12:32 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Marie Pelánová, asistoval #10 Eliška Willmannová (3:1)
11:31 Šplíchalová předvádí skvělý výhoz!
11:00 GÓL IBK Hradec Králové! 2:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová, asistoval #23 Šarlota Stehlíková (2:1)
09:21 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #30 Bára Brančová bez asistence (2:0)
08:15 Bartušková zkusila vystřelit, střela končí mimo.
07:21 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Marie Pelánová, asistoval #44 Adéla Spoustová (1:0)
06:12 Bačová posílá na Kašparovou střelu z půlky.
05:00 Procházková střílí od mantinelu.
03:49 Hradec ve snaze dostat se na útočnou polovinu.
02:50 Nesnídalová a její skvělý blok!
02:17 Cihlářová prověřila Kašparovou ze středu.
00:59 Filáková nahrává volné Brančové před bránu, Kašparová připravena.
00:01 Úvodní buly pro domácí.