• 54 53:32
    7:3
    (Skřivánková)

K1 Florbal Židenice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 7:3
branky: 23. Barbora Marková, 24. Zuzana Žampachová, 25. Michaela Sabolová, 43. Zuzana Žampachová, 49. Natálie Janečková, 51. Zuzana Žampachová, 52. Natálie Janečková - 26. Sabina Slováková, 28. Zuzana Štěrbová, 54. Zuzana Štěrbová; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 142; zásahy brankářů: Alena Večeřová 8 - Melisa Poláčková 22; po třetinách: 0:0, 3:2, 4:1
60:00 Komentář domácích Starý Jiří (Trenér): Dnešní zápas pro nás nebyl zrovna jednoduchý a rozhodně jsme nepředvedli vše co umíme. Jsem rád že jsme ale derby nakonec v hlavách zvládli a dotáhli do vítězného konce.
60:00 Komentář hostů Prouzová Petra (Trenér): Z naší strany dobrých třicet minut zápasu, realtivně dobré nasazení. |Škoda dvou mikropasáží, kdy jsme se asi zapomněli na střídačce. Beru to tak, že je začátek sezony, kdy se ukazují možnosti týmu a jednotlivých hráček. Silný soupeř nás prověřil a těším se na další vzájemné utkání. Zprvu mi připadalo nelogické hrát s jedním soupeřem 4 utkání, ale pro nás to bude parádní příprava a test, na který se těšíme.
60:00 Střely ve 3. části: 13:4
59:00 Probíhá poslední minuta brněnského derby.
58:04 Brejková šance domácích opět končí v rukou Poláčkové.
56:51 Brejková šance Židenic vyražena mimo hrací pole.
55:52 Střela Muselíkové končí v rukou Poláčkové.
54:58 Večeřová vyráží brejkovou šanci hostujících.
53:32 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 7:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Zuzana Štěrbová, asistoval #22 Michaela Skřivánková (7:3)
52:40 Po nahrávce Bílé zpoza brány, promáchla na středu jak Žampachová, tak Janečková.
51:45 GÓL K1 Florbal Židenice! 7:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková, asistoval #6 Petra Bílá (7:2)
50:03 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
50:03 GÓL K1 Florbal Židenice! 6:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #76 Zuzana Žampachová, asistoval #6 Petra Bílá (6:2)
50:03 Buly opět vyhrávají hosté.
48:44 GÓL K1 Florbal Židenice! 5:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková z trestného střílení (5:2)
45:57 Štěrbová se dostala až k židenické bráně, Večeřová vleže chytá.
43:56 Klára Jahodová se z rohu vytočila až na střed, střela se jí ale nepovedla.
43:28 Zaváhání Králové v obraně se Praxové nepodařilo potrestat.
42:12 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #76 Zuzana Žampachová, asistoval #9 Natálie Janečková (4:2)
42:00 Domácí hrají v plném počtu.
41:12 Z trestné lavice se k židenicím vrátila jedna hráčka ze dvou.
40:05 Židenice hrají v oslabení 5 na 3.
40:01 Na buly zvítězily hostující.
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
39:59 Vyloučen hráč #20 Markéta Sedláčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hrubost
39:00 Vyloučen hráč #9 Natálie Janečková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:47 Obrovské šanci hostů opět zabránila Večeřová.
36:47 Hosté hrají v plném počtu, Židenicím se nepodařilo využít přesilovky.
36:02 Rozehrávka hostů vedla až k židenické bráně, Večeřová podržela.
35:06 Židenice usilují o gol.
34:46 Vyloučen hráč #16 Sabina Slováková družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře
33:33 Střela Muselíkové vyražena golmankou hostů.
32:26 Dobrá střela Praxové z otočky, Večeřová chytá.
30:46 Židenice se snaží být aktivní i ve hře bez míčku.
30:26 Míček na straně hostů.
28:59 Střelu Vokálové golmanka chytila těsněpřed brankovou čárou.
27:40 Židenice ubránily brejkovou šanci hostů.
27:13 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Zuzana Štěrbová, asistoval #7 Linda Hyksová (3:2)
26:35 Střela Muselíkové chycena hostující golmankou.
25:58 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #16 Sabina Slováková, asistoval #9 Veronika Rozenbergová (3:1)
25:58 Hattrick střílí svoji první branku za dnešní utkání.
24:42 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #18 Michaela Sabolová, asistoval #14 Veronika Králová (3:0)
23:57 Židenice tlačí na důraz před bránou.
23:31 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:0
22:00 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #22 Barbora Marková, asistoval #11 Kateřina Perutková (1:0)
20:01 Buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 8:2
19:00 Probíhá poslední minuta 1.třetiny, stav stále nerozhodně.
17:40 Poláčková teď se štěstím vyrazila dorážku Vokálové.
16:30 Střela Fidrmucové z dobré pozice minula židenickou branku.
15:20 Střela Kláry Jahodové na bližší tyč.
13:52 Vyloučen hráč #35 Vanda Fidrmucová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
12:38 Zblokovaná střela Muselíkové.
12:00 První vážnější šance Hattricku z hole Hyksové, Večeřová ale připravena.
10:50 První lajně Židenic se nedaří dostat do útočného pásma.
10:11 Míček na straně Židenic.
09:20 Druhá formace Židenic zavírá Hattrick na jejich půlce.
07:31 Sedláčková ustála souboj na vlastní půlce a s míčkem na hokejce se vydává do útoku.
04:26 Na míčku domácí.
03:15 První šance domácích na hokejce Bílé, míček ji ale bohužel uskočil.
02:30 První zákrok hostující golmanky.
00:00 Vítáme vás na brněnském derby mezi Židenicemi a Hattrickem.