0:8
    Adéla ŠIBROVÁ
    (Třinecká)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Intevo Třinec  0:8
branky: 3. Veronika Třinecká, 16. Tereza Mikulová, 18. Lucie Mišúnová, 20. Lucie Mišúnová, 28. Veronika Třinecká, 36. Veronika Třinecká, 45. Denisa Gawryšová, 53. Adéla Šibrová; rozhodčí: Martin Korunka - Kateřina Heblíková; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Monika Rubešová 9 - Martina Szwanczarová 28; po třetinách: 0:4, 0:2, 0:2
60:00 Komentář domácích Krýsl Miloslav (Trenér): Bohužel to nebyl dnes náš dnes. Měli jsme několik nevynucených ztrát v útočném pásmu a to zapřičinilo i to, že jsme nevstřelili gól. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Laštůvka Šimon (Trenér): Dnešní zápas jsme zvládli jak nastavením v hlavách, tak taktickými pokyny. Děkujeme rozhodčím, divákům a především Rtyni, která nám umožnila příjemné zázemí pro tento výjezd. Hodně zdaru v sezóně!
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
59:21 Zápas se pomalu chýlí ke konci a na obou týmech je už znát únava.
52:07 Třinec si v přesilovce skvěle nahrává a využívá tak přesilové hry.
52:06 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:8
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #19 Veronika Třinecká (0:8)
50:48 Vyloučen hráč #94 Helena Klazarová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
46:22 Lucie Ondráčková sbírá balonek na středu, uniká soupeři, ale dobře umistěnou střelu třinecká golmanka chytá.
44:57 Střela z prostoru před velkým brankovištěm končí ve rtyňské brance i přes zásah Rubešové.
44:56 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:7
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Denisa Gawryšová, asistoval #28 Tereza Martynková (0:7)
42:07 Romančáková opět vybíhá přes celé hřiště, obíhá soupeřovu bránu, nahrává na Brejtrovou která střílí, ale Szwanczarová krásným zákrokem její pokus o snížení skóre blokuje.
40:00 Střely ve 2. části: 4:9
39:10 Romančáková nahrává crossem na Luštincovou, ta balonek přes ruku netrefuje do brány.
35:31 Kociánová nahrála před rtyňskou bránu, načež Třinecká nekompromisně zakončuje a připisuje si tak hattrick.
35:30 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #4 Klára Kociánová (0:6)
33:32 Rtyňská golmanka Rubešová nám zde předvádí krásné zákroky.
27:55 Třinecká Veronika střílí a trefuje krásnou levou šibenici.
27:54 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:5
24:35 Třinec vyvíjí silný tlak na Rtyni.
20:56 Rtyně nevyužila přesilové hry.
20:00 Střely v 1. části: 5:8
19:21 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #3 Joanna Kuchejda (0:4)
18:56 Vyloučen hráč #8 Karolína Franková družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
17:01 Třinec navyšuje skóre na 0:3
17:00 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová bez asistence (0:3)
15:56 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Tereza Mikulová, asistoval #27 Michaela Stankušová (0:2)
14:55 Romančáková vybíhá přes celé hřiště, čeká než se golmanka položí a nahrává na Bálintovou, která však neskóruje.
11:57 Na hřišti můžeme vidět více faulů než obvykle.
06:50 Ondráčková je sama před bránou, střílí, ale její střela bohužel bránu míjí.
02:18 Po chybě Romančákové, Třinecká nezahálí a otevírá skóre zápasu.
02:17 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká bez asistence (0:1)
00:01 Úvodní buly pro Třinec.