• 60 59:04
    8:5
    (Matěcha)

TJ Turnov - T.B.C. Králův Dvůr 8:5
branky: 19. Martin Hejduk, 29. Lukáš Švitorka, 30. Jan Novotný, 32. Dominik Reczai, 39. Filip Dědek, 43. Lukáš Švitorka, 52. Dominik Reczai, 60. Lukáš Švitorka - 13. Jan Pinkas, 20. Adam Lešuk, 34. Adam Lešuk, 44. Štěpán Švejda, 55. Jan Pinkas; rozhodčí: Tadeáš Provazník - Jakub Tázler; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Petr Suchomel 27 - David Křeček 24; po třetinách: 1:2, 4:1, 3:2
60:00 Komentář domácích Záleský František (Trenér): Dnes nám to moc nešlo a soupeř hodně hrozil. Po špatné první třetině jsme se v té druhé dokázali zlepšit a otočit skóre zápasu v náš prospěch. Přestože jsme se ve třetí části převážně bránili, tak jsme si už dokázali náskok pohlídat a získat tři body. Pokud budeme v takto vyrovnaných zápasech vítězit častěji, můžeme body sbírat pravidelně. Děkuji fanouškům, pořadatelům a soupeři přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Kubert Michal (Trenér): Po dobrém vstupu do utkání přišel zkrat ve drué třetině. Zahozené trestné střílení a následně během 5ti minut ztracený zápas. Na malém hřišti - málo důrazu. Golman domácích držel naděje a dotáhl zápas k výhře domácích. Naše impotence nebere meze. V zápase jsme šli asi 5x v přečíslení nebo sami na branku a výsledek 0. Za mne ztracené body. Děkujeme soupeři za zápas a parkety by snad už měly zmizet ze všech hal na florbal.
60:00 Střely ve 3. části: 12:14
59:05 Hosté se rozhodli dohrát poslední vteřiny v 5
59:04 GÓL TJ Turnov! 8:5
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #17 Štěpán Matěcha (8:5)
58:16 Matěcha nahazuje na prázdnou bránu boužel minul
56:42 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
56:42 hosté zkouší hru v 6
56:03 hosté jsou v plném počtu
54:56 Reczaiovu střelu vyráží golman
54:14 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 7:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #59 Jan Pinkas, asistoval #58 Štěpán Švejda (7:5)
54:14 únik Pinkase končí v brance domácích
54:03 Vyloučen hráč #11 Tomáš Vlček družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za držení
53:16 Vacek blokuje nebezpečnou střelu hostů
51:59 GÓL TJ Turnov! 7:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #21 Jaroslav Šmída (7:4)
50:02 Švejdovu střelu vyráží Suchomel
48:37 Janouškovu střelu chytá golman
48:05 hosté jsou v plném počtu
46:47 Pinkas neproměnil 2 gólové šance během pár okamžiků
46:05 Vyloučen hráč #19 Jakub Votava družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře
45:38 Lešukovu střelu vyráží Suchomel
44:12 Novotný šel sám na golmana skóre bohužel nenavýšil
43:11 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #58 Štěpán Švejda bez asistence (6:4)
43:11 Švejdův únik končí v brance domácích
42:29 GÓL TJ Turnov! 6:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #3 Filip Dědek (6:3)
42:29 Švitorka už jen doráží Dědkovu střelu
41:25 Reczaiova střela trefuje golmana
40:44 Švejdovu střelu vyráží Suchomel maskou
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
38:55 GÓL TJ Turnov! 5:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #3 Filip Dědek, asistoval #29 Jakub Janoušek (5:3)
38:30 Škoulovu střelu chytá Suchomel
37:54 Domácí jsou zase v plném počtu
37:20 Plíšek hezky zdržel hosty při přesilovce
36:35 Švejdovu střelu blokuje Matěcha
35:54 Vyloučen hráč #82 Jakub Vacek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
35:20 Hejdukova chybná přihrávka na střed ve štestí domácích nakonec nekončí v brance
34:30 Lešuk se pokusil obtočit bránu Suchomel to však očekával
33:02 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #12 David Zeman (4:3)
31:11 GÓL TJ Turnov! 4:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #82 Jakub Vacek (4:2)
29:47 střelu hostí blokuje Janoušek J.
29:07 GÓL TJ Turnov! 3:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #92 Dominik Reczai (3:2)
29:07 Turnov se probouzí a začíná skórovat
28:31 GÓL TJ Turnov! 2:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #22 Emil Hejduk (2:2)
28:31 Švitorkovu střla končí v brance a navyšuje skóre
28:07 Lešuk netrefuje branku
27:07 Trestné střílení družstva T.B.C. Králův Dvůr neproměnil #98 Martin Kameš.
19:02 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #58 Štěpán Švejda (1:2)
18:51 GÓL TJ Turnov! 1:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #28 Martin Hejduk, asistoval #77 Jan Novotný (1:1)
18:51 Standartka Turnova končí v brance hostů
18:10 Matěchova střela končí těsně vedle branky
16:10 Švejdovu střelu vyráží Suchomel
15:11 Nový netrefuje gólovou šanci
12:51 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 0:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #59 Jan Pinkas bez asistence (0:1)
02:48 Dědkova sražená střela končí standartkou Dvora
01:00 Ani jeden tým na nic nečeká a hra se zatím přesouvá ze shora dolů a nahoru
00:00 Dámy a pánové vítám vás u sledování online přenou ze zápasu 8.kola Národní ligy mezi domácím týmem TJ Turnov a hostujícím týmem T.B.C. Králův Dvůr.