• 58 57:49
    2
    Linda BENEŠOVÁ

TJ Sokol Královské Vinohrady - K1 Florbal Židenice 6:5
branky: 1. Běla Novotná, 15. Běla Novotná, 27. Michaela Richtrová, 43. Michaela Richtrová, 53. Michaela Richtrová, 57. Barbora Hajžmanová - 21. Hong Anh Do, 21. Bára Zemánková, 22. Zuzana Žampachová, 36. Hong Anh Do, 54. Hong Anh Do; rozhodčí: Jakub Procházka - František Raffay; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Zita Kočmaroš 19 - Eliška Křivková 16; po třetinách: 2:0, 1:4, 3:1
60:00 Komentář domácích Král Šimon Jakub (Trenér): Dnes se nám opět podařilo poměrně dobře vstoupit do utkání. Vyrovnanou 1. třetinu se nám podařilo rychle získat na naší stranu a zakončili jsme ji s lehkým náskokem. Naopak tragický vstup do 2. části utkání, po kterém jsme byli jako vodou opaření, zařídil, že jsme celou třetinu tahali za kratší konec. V závěrečné fázi zápasu jsme vlastní bojovností dokázali urvat vítězství a uhájit všechny body. Soupeři děkujeme za utkání a přejeme štastnou cestu.
60:00 Komentář hostů Filipová Eva (Vedoucí): Ospalý vstup do zápasu vystřídala velmi produktivní 2. třetina, kdy jsme dokázaly rychlými třemi goly otočit skore v náš prospěch. Velká pochvala pro holky za odmakaný zápas se spoustou krásných akcí. Bohužel jsme si nedokázaly pohlídat protihráčky v předbrankovém prostoru, kde se dokázaly prosadit. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
58:48 Hostující celek tlačí
57:49 Vyloučen hráč #22 Linda Benešová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
56:23 Timeout K1 Florbal Židenice
56:23 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #58 Barbora Hajžmanová, asistoval #28 Miriam Kaminski (6:5)
54:32 Utakní graduje , nyní platí stav 5:5 , blížíme se k vrcholu dnešního střetnutí , tribuny šílí
53:48 GÓL K1 Florbal Židenice! 5:5
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #12 Hong Anh Do, asistoval #76 Zuzana Žampachová (5:5)
52:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Michaela Richtrová bez asistence (5:4)
42:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Michaela Richtrová, asistoval #24 Adéla Haaszová (4:4)
42:25 Stav utkání je opět vyrovnaný , domácí v další přesilovce dávají branku , totožnou s tou předchozí , plný předbrankový prostor nakonci uvolněná Richtrová klepla do prázdné
41:14 Domácí mají vynikající příležitost srovnat stav
41:09 Vyloučen hráč #44 Kateřina Jančová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 7:10
38:56 Branka hostující celku nebyla uznána pokračujeme za stavu 3:4
37:22 Utkání sleduje 34 diváků a 2 domácí kotelníci . Děkujeme
35:36 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:4
33:48 Dle pořadatelského stolku jsme nyní viděli branku , arbitři utkání ovšem mají jiný názor
31:20 Dalekonosná střela hostující hráčky skončila v rohu
29:57 Hra je nyní velmi klidná , ani jeden tým si nevytvořil větší šanci
26:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:3
26:43 A máme srovnáno , domácí hráčky zahustily prostor před bránou a Míša Richtrová dorazila míček za záda golmanky
25:23 Vyloučen hráč #17 Lada Andrýsková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za blokování florbalky
21:01 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #76 Zuzana Žampachová bez asistence (2:3)
21:01 Pozor !!! Máme zde velkou otočku v utkání , hráčky hostujícího celku otočily během 61 sekund na 2:3
20:40 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #24 Bára Zemánková bez asistence (2:2)
20:28 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #12 Hong Anh Do, asistoval #2 Anna Klvačová (2:1)
20:00 Střely v 1. části: 9:5
18:59 Zápas se hraje ve velmi klidném tempu
14:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #16 Běla Novotná bez asistence (2:0)
12:35 Opět pozorujeme přesilovku , hráčky židenic bez větší šance
12:17 Vyloučen hráč #28 Miriam Kaminski družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
11:01 Domácí trefily tyč
03:15 první přesilovka v utkání , domácí hráčky statečně brání
02:42 Vyloučen hráč #15 Natálie Zachová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání
00:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
00:43 Máme zde prvbní branku dnešního utkání , Novotná se prosazuje po krásné akci