2
    Adéla MOZDŘENOVÁ
    opakované přestupky

BLACK ANGELS - 1. SC TEMPISH Vítkovice 8:5
branky: 7. Nikola Štekerová, 7. Agáta Procházková, 8. Nikola Štekerová, 11. Lucie Šárová, 20. Vendula Kolkusová, 33. Vendula Kolkusová, 48. Veronika Váňová, 49. Nikola Štekerová - 15. Nela Martiníková, 20. Jana Horečková, 33. Blanka Gajdošová, 46. Adéla Částečková, 54. Blanka Gajdošová; rozhodčí: Tomáš Tóth - Andrej Lipan; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Hana Kuchařová 24 - Aneta Pavlínová 34; po třetinách: 5:2, 1:1, 2:2
60:00 Komentář hostů Miklas Ondřej (Trenér): Byť to výsledkově nedopadlo podle našich představ, musím za dnešek holky pochválit a to jak za bojovnost tak i za předvedenou hru. V naší hře se konečně objevovaly prvky, které nám v předchozích zápasech chyběly. Bohužel naše dlouhodobé bolesti, zejména produktivita a nekvalita v zakončení nás stály další body. Díky Blackům za fér zápas
60:00 Komentář domácích Chaloupecká Markéta (Asistent trenéra): Soupeřům, rozhodčím a divákům děkujeme. A přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 14:12
59:59 Ende.
59:16 Vyloučen hráč #78 Adéla Mozdřenová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za opakované přestupky
59:03 Kolkusová vybojovala přesilovou hru.
58:33 Vítkovice hrají power-play.
58:01 Trenér Vítkovic se své hračky snaží ještě povzbudit.
57:03 Utkání je troufnu si říct už rozhodnuté.
55:15 Výborná mohla vstřelit 9 gól.
54:04 Procházová pouze do tyčky.
53:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová, asistoval #96 Nela Kubalčíková (8:5)
53:26 Dnes jsou gólové hody.
51:36 Skóre mohlo být opět vyší kdyby Fuchsová seřídila mířidla.
49:47 Posledních deset minut před námi a Blaci vedou 8:4.
48:34 GÓL BLACK ANGELS! 8:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #36 Nikola Štekerová, asistoval #16 Linda Fuchsová (8:4)
48:34 Blaci jsi jdou tvrdě pro výhru.
47:04 GÓL BLACK ANGELS! 7:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #35 Veronika Váňová, asistoval #6 Nicol Fryčová (7:4)
47:04 Váňová navyšuje rozdíl ve skóre opět na 3 góly.
45:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Adéla Částečková, asistoval #24 Karolína Šimková (6:4)
45:42 Vítkovice snižují narozdíl dvou gólů.
43:16 Utkání je i nadále nahoru dolu,
41:00 Uvidíme, co tato třetina nabídne jestli Blaci do kráčí za vítězstvím nebo Vítkovice s dramatizují a otočí.
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
39:53 V posledních sekundách Fuchsová pouze do golmanky.
39:07 Blačky straví v útočném pásmu víc času než Vítkovice.
38:18 Procházková zastavena hráčkou Vítkovic.
37:06 Štekerová sama na branku, ale gólmanka hostí chytá.
36:32 přesilovku Blačky zvládli na výbornou.
34:32 Vyloučen hráč #36 Nikola Štekerová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
33:47 Vítkovice minuly prázdnou branku.
32:46 Ale poté reaguje Kolkusová a utkání je 6:3
32:45 GÓL BLACK ANGELS! 6:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #97 Tereza Staňková (6:3)
32:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová, asistoval #27 Barbora Poláchová (5:3)
32:05 Nejdříve jen tak tak balonek nedoskákal do branky, ale poté Vítkovice dávají na 5:3
31:14 Vachulová skvěle zastavila hráčku Vítkovic.
30:09 Opět skvělá Hanka Kuchařová.
27:00 Utkání je vyrovnané hraje se na horu dolu.
25:45 Vítkovice podržela nyní golmanka.
24:28 Ale i vítkovice se dostávají do šance, ale skvělá Kuchařová.
22:02 Blaci od začátku druhé třetiny mačkají Vítkovice.
21:42 V první šanci ve druhé třetině Žitná, ale pouze jen do golmanky.
20:00 Střely v 1. části: 17:8
19:57 GÓL BLACK ANGELS! 5:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #16 Linda Fuchsová (5:2)
19:45 Blaci dávají důležitý gól do šatny.
19:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Jana Horečková, asistoval #20 Nela Sikorová (4:2)
19:00 Poslední minuta první třetiny.
17:20 Vítkovice jsou nyní lepším týmem.
15:04 Vítkovice potom, co na začátku utkání byli asi ještě ve vlaku zabrali.
14:13 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Nela Martiníková, asistoval #20 Nela Sikorová (4:1)
14:13 Gól naděje dávají i Vítkovice.
13:43 Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #20 Nela Sikorová.
11:46 Vyloučen hráč #24 Karolína Šimková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání
10:45 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
10:45 GÓL BLACK ANGELS! 4:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #53 Lucie Šárová, asistoval #29 Anna Žitná (4:0)
09:00 Domácí jsou od začátku zápasu jednoznačně lepší.
07:42 GÓL BLACK ANGELS! 3:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #36 Nikola Štekerová, asistoval #5 Karolína Majerová (3:0)
07:42 Domácí během 1 minuty a 42 sekund dali tři góly.
06:57 GÓL BLACK ANGELS! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #31 Agáta Procházková, asistoval #9 Denisa Vachulová (2:0)
06:00 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #36 Nikola Štekerová, asistoval #99 Denisa Výborná (1:0)
06:00 První gól v síťi Vítkovic
03:20 Domácí jsou od začátku jednoznačně lepší.
02:30 Na druhé straně mohla odpovědět Martiníková, ale golmanka se předvedla.
01:00 v první šanci Fuchsová, ale pouze do golmanky.