• 57 56:06
    3:9
    (Urbanová)

FBC Česká Lípa - Sklo Bohemia Světlá n/S 3:9
branky: 17. Karolína Zikmundová, 25. Michaela Mazurová, 32. Michaela Mazurová - 9. Šárka Kudlová, 11. Šárka Kudlová, 34. Karolína Urbanová, 37. Karolína Urbanová, 41. Karolína Urbanová, 41. Kristýna Milfaitová, 48. Kristýna Milfaitová, 53. Veronika Císařová, 57. Šárka Kudlová; rozhodčí: Petr Dunaj - Ondřej Sklenář; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Ada Červinků 18, Viktorie Ševrová 4 - Lucie Melicharová 10; po třetinách: 1:2, 2:2, 0:5
60:00 Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér): Bohužel jsme dnes ztrácely balóny v útočném pásmu. Zároveň jsme nebyly důrazně v obraně a prohráli většinu soubojů. Máme se z čeho ponaučit pro přiští zápas. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme na zítra hodně štěstí pod Ještědem.
60:00 Komentář hostů Rosecký Tomáš (Asistent trenéra): Cesta na sever Čech se náramně vyplatila, kdy si připisujeme zaslouženě tři body. První dvě třetiny byla hra relativně vyrovaná, ale o výsledku rozhodl skvostný nástup do třetí třetiny, kdy jsme dvěma slepenými góly domácím utekli ve skóre. Dále se projevil i širší kádr, neboť jsme dokázali tempo hry vystupňovat. Po přejezdu do Liberce se zítra těšíme na zápas proti dalšímu soupeři ze severu Čech. děkujeme soupeři za kvalitní zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 3:8
59:18 Hosté roezhrávají na vlastní polovině.
58:42 Domácí rozehrávají ve vlastním rohu.
57:03 Domácí se přesouvají do útoku.
56:06 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:9
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová, asistoval #49 Karolína Urbanová (3:9)
54:33 Domácí rozehrávají na polovině hřiště.
52:54 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:8
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #69 Veronika Císařová, asistoval #13 Marie Bartošková (3:8)
51:48 Domácí hrají první přesilovou hru utkání.
51:47 Vyloučen hráč #10 Sára Matějů družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:06 Hosté rozehrávají v útočném rohu.
48:52 Hosté si přihrávají okolo hráček domácích na polovině domácích.
47:06 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:7
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #66 Kristýna Milfaitová, asistoval #3 Zuzana Simandlová (3:7)
47:03 Hosté v útoku.
44:44 Domácí střídají na míčku.
43:37 Hosté v útoku.
40:30 Střídání brankáře. Nový brankář #41 Viktorie Ševrová družstva FBC Česká Lípa
40:26 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:6
40:18 Buly vyhrávají hosté.
40:17 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #49 Karolína Urbanová, asistoval #26 Barbora Beránková (3:5)
40:01 První buly třetí třetiny vyhrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 5:10
38:08 Na míčku jsou domáci a vytváří si založení útočné kombinace.
36:19 Buly vyhrávají domácí.
36:18 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #49 Karolína Urbanová, asistoval #10 Sára Matějů (3:4)
35:00 Hosté rozehrávají na vlastní polovině.
33:19 Buly yvhrávají hosté.
33:18 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #49 Karolína Urbanová, asistoval #6 Šárka Kudlová (3:3)
32:06 hosté roezhrávají od vlastní branky.
31:24 Buly vyhrávají hosté.
31:23 GÓL FBC Česká Lípa! 3:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Michaela Mazurová, asistoval #19 Karolína Zikmundová (3:2)
30:52 Skvělý zákrok domácí golmanky.
28:17 Domácí na míčku se přesouvají do útoku.
26:11 Domácí rozehrávají n apolovině hřiště.
24:36 Buly vyhrávají domácí.
24:35 GÓL FBC Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Michaela Mazurová, asistoval #27 Anna Köhlerová (2:2)
23:36 Domácí rozehrávají od vlastní branky.
22:45 Hosté přechází do útočných pozic.
21:32 Skvělý zákrok domácí golmanky.
20:01 První buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 5:13
19:33 Hosté v klidu na míčku dohrávají první třetinu.
18:29 Domácí rozehrávají v útočném rohu.
17:16 Domácí v útočných pozicích.
16:07 GÓL FBC Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #19 Karolína Zikmundová, asistoval #64 Kateřina Hanzlíková (1:2)
16:07 Buly vyhrávají hosté.
15:01 Hanzlíková přišla o míček a hosté už v útočných pozicích.
12:55 Hosté rozehrávají na útočné polovině.
12:02 Hosté v útočných pozicích.
10:57 Buly vyhrávají hosté.
10:56 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 0:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová bez asistence (0:2)
10:24 Domácí hráčky v útočných pozicích.
08:35 Buly vyhrávají domácí.
08:34 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 0:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová, asistoval #12 Radka Zikmundová (0:1)
07:40 Zikmundová přihrává Měchurové před branku.
05:17 Hanzlíková výborně získala míček na vlastní čepel a běží do útoku.
03:55 Domácí orzehrávají v útočném rohu.
03:00 Haklová střílí od mantinelu.
02:39 Hosté rozehrávají na půlící lajně.
02:09 Domácí v útočných pozicích,
00:48 Zikmundová s Měchurovou aktivně napadají.
00:01 První buly dnešního utkání vyhrávají domácí.
00:00 DObréé odpoledne, vážení florbaloví diváci. Vítáme vás u dnešního textového online přenosu z 8.kola 1. ligy Juniorek. Zde na českolipské sportovní hale se utkají týmy FBC Česká Lípa a Sklo Bohemmia Světlá n/S. Domácí se momentálně v tabulce nachází na 14. místě s 6 body, hosté jsou na místě 13. se 7 body.