1:5
    Jana HOREČKOVÁ
    (Sikorová)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Liberec 1:5
branky: 60. Jana Horečková - 15. Karolína Klubalová, 25. Markéta Šorfová, 36. Karolína Klubalová, 42. Karolína Klubalová, 44. Markéta Šorfová; rozhodčí: Radek Černý - Ondřej Keberle; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Eliška Gereková 13 - Aneta Fryčová 33, Eliška Šoljaková 0; po třetinách: 0:1, 0:2, 1:2
60:00 Komentář domácích Martiník Tomáš (Trenér): Prohráli jsme, protože jsme nebyli v zápase dostatečně kvalitní. Schopnost dávat  góly z hromady šancí, to není o štěst, to je o kvalitě. Byl to vyrovnaný zápas a soupeř  nás potrestal, své šance totiž využít dokázal. Nám nechyběla chuť hrát, snaha a energie v zápase byla, ale zrazovala nás technika a šikovnost v jednotlivých situacích zápasu. Zítra do toho půjdeme znovu a věřím, že budeme lepší.
60:00 Komentář hostů Novák Petr (Vedoucí): Dneska výborný zápas s kvalitním soupeřem. Holky odmakaly celých šedesát minut, všechny předvedly co umí a  vyvarovaly jsme se velkých chyb. Musím zmínit i výtečné výkony gólmanek, které jsou pro dobrý výsledek třeba. Také trošku štěstíčka při nás stálo, ale to k tomuhle sportu patří. Jedeme dál,  těšíme se na další soupeřky.
60:00 Střely ve 3. části: 9:5
59:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Jana Horečková, asistoval #20 Nela Sikorová (1:5)
59:35 Střelu Poddimenzové Fryčová zázrakem chytá.
58:50 Vítkovice navyšují svůj tlak.
57:39 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Eliška Šoljaková družstva FBC Liberec
57:35 Fryčová střelu Sikorové mířenou mezi nohy chytá.
56:15 Vítkovice opět v šesti. Sikorová trefuje mimo. Další pokus Matýskové do hrudníku Fryčové, bez gólu.
54:30 Kubalčíková trefuje boční síť.
53:20 Vítkovice na útočné polovině. Všechny pokusy Fryčová kryje.
51:57 Vítkovice hrají bez brankáře.
51:56 Timeout FBC Liberec
51:55 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
51:54 Před rozehrávkou z rohu na útočné polovině si domací berou oddechový čas. Následně využívají oddechový čas i hosté.
51:30 Klubalová míjí domácí bránu.
49:50 Pokusy Kubalčíkové a Matýskové Fryčová chytá.
48:20 Vítkovice se drží na útočné polovině. Gólovou šanci Kubalčíková nevyužívá.
46:50 Vítkovicím se nedaří dostat do gólové příležitosti.
45:50 Vítkovice stahují na dvě řady.
44:50 Vítkovice zvyšují tlak. Liberec všechny jejich pokusy bezpečně odráží.
43:22 Klubalová se protáhla kolem mantinelu až z obranného pásma a do prázdné brány pobídla Šorfovou.
43:21 GÓL FBC Liberec! 0:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #6 Markéta Šorfová, asistoval #18 Karolína Klubalová (0:5)
41:56 Klubalová střelou z otočky navyšuje skóre.
41:55 GÓL FBC Liberec! 0:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #95 Veronika Šmídková (0:4)
40:01 Buly opět získavají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 12:5
38:40 Závar před bránou Hostí! Domácí však šance nevyužili a opět odbíhají střídat bez vstřelené branky.
37:55 Sikorová faulována u mantinelu. Následná rozehrávka však skončila ztrátou.
36:25 Domácí neproměňují další ze svých pokusů.
35:10 Matýskovou "obrala" Klubalová, která z brejku navyšuje skóre.
35:09 GÓL FBC Liberec! 0:3
34:50 Sikorová netrefuje prázdnou bránu!
33:37 Matýsková faulována.
33:36 Vyloučen hráč #74 Lucie Cidlinská družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
30:50 Po sérii pokusů o rozehrávku se Mozdřenová snažila procpat kolem mantinelu na útočnou polovinu, opět neúspěšně.
29:20 Domácím dělá potíže Klubalové míček sebrat.
27:15 Polachová zpoza brány našla Šimkovou, které střela nevyšla.
26:50 Sikorová nastřeluje tyč!
25:10 Vítkovice se po tlaku na útočné polovině ke střele bohužel nedostali.
24:40 GÓL FBC Liberec! 0:2
24:40 Šorfová doráží po závaru před bránou domácích.
23:10 Gajdošová se protáhla kolem mantinelu na střed. Následná střela však byla mimo tři tyče.
20:01 Úvodní buly pro Vítkovice.
20:00 Střely v 1. části: 13:8
19:39 Martiníková nevyužila šanci do poloodkryté brány.
18:45 První obrana ztrácí míček na polovině hřiště. Hosté však příležitost nevyužili a míček je opět v držení domácích.
17:15 Dva pokusy domácích o vstřelení branky jsou zatím neúspěšné.
14:57 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #33 Aneta Fryčová (0:1)
14:54 Brejk Liberce končí v síti Gerekové.
13:45 Libereckou rozehrávku zachytila Martiníková. Ta však s přihrávkou míček ztrácí.
13:05 Střela Mojové mimo.
12:25 Hra na obou stranách je není přesná a přelévá se ze strany na stranu.
11:46 Vítkovice v plném počtu.
09:45 Vyloučen hráč #20 Nela Sikorová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
08:25 Domácí faulují na velkém brankovišti na své vlastní polovině. Střela z rozehrávky však byla zblokována.
06:17 Martiníková vybojovala rozehrávku pro domácí, která končí střelou. Fryčová však bez problému chytá.
05:47 Domácí se dostali z tlaku a Horečková nastřeluje tyč!
04:35 Hosté uzamkly domácí na útočné polovině.
01:20 Střela z dálky Škodové končí v náručí domací golmanky
00:01 Úvodní buly pro vítkovice