(Habáňová)
  • 59 58:50
    Světlá n/S

Tatran Střešovice - Sklo Bohemia Světlá n/S 7:4
branky: 10. Liliana Šindelářová, 23. Nikola Pieczonková, 29. Karolína Bláhová, 30. Valentýna Viková, 34. Kristýna Máchová, 39. Michaela Stránská, 43. Pavlína Soukupová - 7. Zuzana Simandlová, 12. Kateřina Habáňová, 32. Tereza Štursová, 59. Veronika Císařová; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 1:1 + Tereza Štursová 4; využití: 1:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Veronika Novotná 23 - Lucie Melicharová 29; po třetinách: 1:2, 5:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Michálek Marek (Trenér): Soupeř opět potvrdil, že do této soutěže rozhodně patří. Předvádí aktivní florbal a zápasy proti němu mají smysl. My se celou první třetinu potýkali s nepřestnostmi a opět se nám něchtělo tlačit do zakončení, což se od druhé třetiny zlepšilo, Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Rosecký Tomáš (Asistent trenéra): Měli jsme obrovké komplikace na cestě, kdy se porouchal mikrobus. Ale naštěstí jsme přijeli náhradním včas, a dokonce jsme předvedli skvělou první třetinu, kterou jsme zaslouženě vyhráli. Pak se skóre otočilo ve prospěch Tatranu, ale z dnešního výkonu proti skvělému soupeřimžeme stavět do dalších zápasů. Doma si užijeme lehce svatováclavskou pouť a zítra vyrazíme do Plzně vydolovat tči body. Velmi děkujeme Tatranu za zápas i za přijetí a přejeme jim úspěšnou sezónu.
60:00 Střely ve 3. části: 10:11
58:51 Po zasáhu Bořilové míček nešťastně skončil za zády Novotné. Světlá bere oddechový čas a zkouší hru v šesti.
58:50 Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
58:50 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 7:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #69 Veronika Císařová, asistoval #27 Kateřina Habáňová (7:4)
58:14 Míček právě proletěl nedaleko brány domácích.
54:58 Tatranská hráčka právě trefila horní tyč soupeřovy branky.
54:10 Hráčky se pohybují na straně hostů.
51:21 Nepovedená nahrávka Světlé n/S, Tatranu se nepodařilo využít příležitost.
50:00 Jsme v polovině 3. třetiny, stav utkání 7:3 pro domácí.
48:45 Vyloučen hráč #83 Tereza Kruzselláková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
48:21 Hezká nahrávka týmu Bohemia, v bráně ovšem neskončila.
46:30 Soukupová Pavlína měla šanci u brány hostů, míček přes brankářku neproletěl.
44:10 Viková (12 - Tatran) a Beránková (67 - Bohemia) bojují u mantinelu o míček.
42:32 GÓL Tatran Střešovice! 7:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #54 Pavlína Soukupová, asistoval #77 Adéla Bořilová (7:3)
42:32 Tatran využil přesilovku a skóruje střelou od mantinelu.
41:22 Vyloučen hráč #26 Barbora Beránková družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
41:22 Čeká nás druhá přesilovka zápasu, Bohemia hraje v oslabení.
40:01 Začala třetí třetina, úvodní buly vyhrála Bohemia Světlá n/S.
40:00 Střely ve 2. části: 13:11
38:23 GÓL Tatran Střešovice! 6:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 Michaela Stránská, asistoval #54 Pavlína Soukupová (6:3)
38:23 Nedáš, dostaneš. Světlá nevyužila chyby v rozehrávce Tatranu. Tatran naopak z rychlého protiútoku dává další gól.
36:10 Bohemia Světlá n/S útočí na bránu, skóre zatím beze změny.
33:40 GÓL Tatran Střešovice! 5:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Kristýna Máchová, asistoval #83 Tereza Kruzselláková (5:3)
33:40 Aktuální stav utkání 5:3 pro Tatran Střešovice.
31:55 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #29 Tereza Štursová, asistoval #3 Zuzana Simandlová (4:3)
31:55 Světlá n/S dává gól a přibližuje se skórově domácím.
31:30 Další šance Tatranu, nevyužitá.
29:05 GÓL Tatran Střešovice! 4:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #12 Valentýna Viková, asistoval #98 Nikola Pieczonková (4:2)
29:05 Jen několik desítek vteřin po třetím gólu domácích Tatran zvyšuje svůj náskok na 4:2.
28:38 GÓL Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová, asistoval #5 Kristýna Máchová (3:2)
28:38 Domácí jdou do vedení.
25:10 Tatran neproměnil velkou gólovou šanci.
24:15 Hraje se na straně hostů, Tatran se snaží prostřelit brankářku.
22:23 GÓL Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #37 Karolína Bláhová (2:2)
22:23 Tatran nejdřív promarnil přečíslení 3 na 1 ale z následného tlaku se mu povedlo skórovat.
21:20 Velká šance Světlé n/S.
20:00 Střely v 1. části: 13:5
18:00 Probíhá vyrovnaná hra, šance jsou na obou stranách.
11:20 Napínavá chvíle před Tatranskou bránou, zatím stav 1:2, hosté jsou ve vedení.
11:15 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #27 Kateřina Habáňová bez asistence (1:2)
11:03 Nevyužitá šance Světlé n/S.
09:30 GÓL Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #91 Liliana Šindelářová, asistoval #45 Tereza Halouzková (1:1)
09:30 Tatran vyrovnává.
08:40 Nepřesná střela Rouskové Alžběty do Tatranské brány,
06:34 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 0:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #3 Zuzana Simandlová bez asistence (0:1)
06:34 Tatranská přesilovka nevyšla podle plánu, domácí inkasovali gól.
04:27 Tatran tlačí na bránu, probíhá střídání.
02:46 Vyloučen hráč #29 Tereza Štursová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2+2 minuty za sekání
02:46 První vyloučení zápasu, Tatran hraje přesilovku.
01:36 První střela zápasu domácí Fialové letěla mimo branku.
00:02 Vítáme Vás u zápasu juniorek mezi týmem Tatran Střešovice a Sklo Bohemia Světlá N/S.
00:01 Úvodní buly vyhrál host.