• 60 59:22
    11:5
    (Keberlová)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice 11:5
branky: 1. Adéla Mozdřenová, 8. Radka Niemczyková, 9. Adéla Červenková, 19. Anna Kytlicová, 45. Karolína Bínová, 47. Kristýna Klubalová, 50. Adriana Středulová, 56. Kristýna Klubalová, 58. Nela Blažková, 59. Radka Niemczyková, 60. Anna Kytlicová - 11. Tereza Matýsková, 13. Tereza Matýsková, 23. Natálie Jedličková, 29. Nela Kubalčíková, 55. Vendula Podsedníková; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková 17 - Amelie Kotásková 12; po třetinách: 4:2, 0:2, 7:1
60:00 Komentář hostů Šebesta Jan (Trenér): Bohužel pro nás další derby se smutným koncem pro nás. Na 20 minut se zápas nehraje a dokud se to nenaučíme a nebudeme si v některých situacích více věřit a podporovat se, tak úspěch nepřijde. Vyhrál lepší tým, ale dost jsme to hráčkám z FBC usnadnili. Děkuji a pracujeme dále.
60:00 Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér): Vyšel nám vsrup do zápasu, kdy jsme byli lepší na nohách a koncentrovanější, díky čemuž jsme potrestali několik chyb Vítkovic. Pak nám bohužel nohy odešly a od nějaké 12. do 40. minuty byly Vítkovice aktivnější a výrazně kvalitnější na míčku a po zásluze vyrovnaly. Nám se naopak povedla třetí část, kdy jsme se i s troškou štěstí dostali do vedení, které nás dostalo zpátky do pohody a konce zápasu už byl plně v naší režii. Výpadek ve střední části je pro nás ale velký prostor pro zlepšení.
60:00 Střely ve 3. části: 13:7
59:22 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 11:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Anna Kytlicová, asistoval #79 Adéla Keberlová (11:5)
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:21 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 10:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #92 Adéla Feiková (10:5)
57:59 Domácí hrají v plném počtu.
57:45 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
57:45 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 9:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #23 Nela Blažková, asistoval #76 Anna Včelná (9:5)
57:45 Blažková se prosazuje i v oslabení.
55:59 Vyloučen hráč #92 Adéla Feiková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
55:04 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #77 Kristýna Klubalová, asistoval #22 Aneta Vojtěšková (8:5)
55:04 Vypadá to, že holky z FBC nenechávají nic náhodě a Klubalová opět zvyšuje na třígólový rozdíl.
54:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Vendula Podsedníková, asistoval #78 Adéla Mozdřenová (7:5)
53:52 Hra se přelíná ze strany na stranu.
51:23 Velká šance Vítkovic končí zmařenou střelou mimo bránu.
49:36 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #13 Adriana Středulová bez asistence (7:4)
49:36 Středulová si šikovně projela celé hřiště a s lehkostí zakončila.
47:50 Vítkovice uklidňují hru ve svém obranném pásmu.
46:07 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #77 Kristýna Klubalová bez asistence (6:4)
45:29 Feiková to zkusila od mantinelu, nicméně svou střelou Kotáskovou nepřekvapila.
44:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #71 Karolína Bínová, asistoval #77 Kristýna Klubalová (5:4)
43:33 Mozdřenová se dostala ke střele při rozehrávce Vítkovic na útočné polovině, avšak Hrišková je stále v pozoru.
43:01 Vyloučen hráč #89 Blanka Gajdošová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
42:04 Chumel před domácí bránou vyústil v střelu, která však svatyni Hriškové míjí.
40:54 Niemczyková vyslala nebezpečnou střelu, Kotásková však byla připravena.
40:00 Střely ve 2. části: 2:7
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:23 Podsedníková vyslala pořádnou jedovku, Bínová však střelu hrdinsky vykryla.
35:31 Domácí holky si občas hezky nahrají a vymyslí zajímavou akci, avšak finální zakončení je buď mimo bránu nebo do bloku.
34:14 Hraje se ze strany na stranu.
31:56 Částečková šikovně získala míček a hned si to zamířila k bráně Hriškové. Nyní však je třeba obranu FBC pochválit, protože si Částečková v útočném pásmu ani neškrtla.
30:23 Dnešní utkání v hale sleduje 105 diváků, děkujeme.
28:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #96 Nela Kubalčíková, asistoval #89 Blanka Gajdošová (4:4)
28:09 Jak přes kopírák. Chyba domácí obrany vede k dalšímu gólu Vítkovic.
25:23 Další chyba obrany FBC, míček se zase dostal k Jedličkové, ta však svou šanci neproměňuje.
24:24 Vítkovické holky celkem dobře napadají a opět zásadním způsobem ztěžují rozehrávku domácím.
22:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #28 Natálie Jedličková bez asistence (4:3)
22:36 Po chybě 1. domácí obrany se balónku zmocnila Jedličková, která hned na to vymetá růžek domácí brány.
20:19 Vítkovice při buly získaly míček a hned se ženou na útočnou polovinu.
20:00 Střely v 1. části: 8:8
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:08 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:2
17:53 FBC nyní vyvíjí velký tlak.
16:14 Zajímavá střela Poláchové, Hrišková bezvadně vyráží.
14:08 Vítkovice drží domácí uzavřené na útočné polovině.
12:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Tereza Matýsková, asistoval #20 Nela Sikorová (3:2)
12:28 Matýsková opět zaválela a rozdíl je pouze jedna branka.
10:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Tereza Matýsková, asistoval #89 Blanka Gajdošová (3:1)
10:25 Vítkovice se dostávají zpět do hry díky perfektní střele Matýskové.
09:39 Vyloučen hráč #7 Nela Golombová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
09:30 Rozhodčí zvedají ruce, výhoda pro Vítkovice.
08:40 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #36 Kristýna Gajdečková (3:0)
07:37 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #90 Aneta Feiková (2:0)
07:37 Niemczyková se dostala před Kotáskovou a nemilosrdně zakončila.
06:25 Boje o míček probíhají už dlouho na polovině hřiště, gólmanky nemají moc co dělat.
03:43 Hraje se nahoru dolů, ani jeden tým si míček na hokejkách dlouho neudrží, avšak střely zatím nejsou moc vidět.
02:14 FBC na míčku na vlastní polovině.
00:51 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Vlastní branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #78 Adéla Mozdřenová (1:0)
00:51 Mozdřenová chtěla rozehrát a místo toho si nešťastně zklepla míček do vlastní brány.
00:01 Úvodní buly pro svůj tým vyhrává Kubalčíková.