2

3.

série

SK Meťák České Budějovice - ACEMA Sparta Praha 5:4pn
branky: 24. Klára Jiříková, 36. Petra Skříšovská, 41. Denisa Čiháková, 57. Markéta Kočková, N Denisa Čiháková - 2. Tereza Janikovičová, 5. Lucie Dryáková, 33. Tereza Janikovičová, 47. Nikola Vostřáková; rozhodčí: Martin Hrubec - Lukáš Teska; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Tereza Mikešová 15 - Karolina Hujerová 41; po třetinách: 0:2, 2:1, 2:1, 0:0
Komentář hostů Kozlík Tomáš (Trenér): Náročný program, kdy jedna polovina týmu hrála dopoledne zápas 1. ligy žen a druhá polovina zápas 1. ligy dorostenek byl pro nás obtížnější, než jsme doufali. Celý zápas jsme tahali za kratší konec a náš výkon měl daleko k tomu, co umíme. Alespoň trochu jsme zapli až v momentě, kdy jsme utkání museli dohrávat chvílemi na 8 hráček a chvílemi na 9 hráček, což nás stmelilo.
Komentář domácích Janoušek Ivan (Trenér): Dnes jsme viděli zápas s promarněnými šancemi. Většinu času jsme měli míček na holích, soupeř hrozil rychlými protiútoky. Výsledek je spravedlivý a soupeři přejeme úspěchy v dalších zápasech.
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #22 Denisa Čiháková a vstřelil rozhodující gól (5:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #12 Aneta Navrátilová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #34 Klára Jiříková a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #22 Lucie Dryáková a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #99 Markéta Míchalová a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #57 Nikola Vostřáková a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 5:4
65:00 Ukončení prodloužení
63:57 Vyloučen hráč #86 Karolína Sembdnerová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
63:49 Timeout ACEMA Sparta Praha
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
59:07 Timeout SK Meťák České Budějovice
56:00 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #4 Markéta Kočková, asistoval #98 Barbora Zimová (4:4)
46:41 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #57 Nikola Vostřáková, asistoval #43 Tereza Janikovičová (3:4)
40:41 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #22 Denisa Čiháková, asistoval #99 Markéta Míchalová (3:3)
40:00 Střely ve 2. části: 16:4
39:08 Vyloučen hráč #43 Tereza Janikovičová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:37 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #39 Petra Skříšovská bez asistence (2:3)
32:52 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #43 Tereza Janikovičová, asistoval #86 Karolína Sembdnerová (1:3)
25:38 Vyloučen hráč #26 Adriana Vebrová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
23:48 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 Klára Jiříková, asistoval #22 Denisa Čiháková (1:2)
20:00 Střely v 1. části: 12:4
12:46 Vyloučen hráč #57 Nikola Vostřáková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:20 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Lucie Dryáková bez asistence (0:2)
01:50 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #43 Tereza Janikovičová, asistoval #12 Aneta Navrátilová (0:1)