• 56 55:53
    11:2
    ()

FBC Liberec - TJ Sokol Královské Vinohrady 11:2
branky: 1. Karolína Hisemová, 6. Petra Škodová, 8. Petra Škodová, 18. Karolína Hisemová, 21. Agáta Kučerová, 22. Karolína Hisemová, 26. Karolína Klubalová, 33. Petra Škodová, 44. Karolína Klubalová, 46. Alexandra Rašková, 56. Karolína Klubalová - 24. Karolína Prošková, 40. Běla Novotná; rozhodčí: Vojtěch Beránek - Petr Neumaier; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Julie Marková 20, Aneta Fryčová 5 - Zita Kočmaroš 41; po třetinách: 4:0, 4:2, 3:0
60:00 Komentář hostů Král Šimon Jakub (Trenér): Špatné vstupy do všech tří částí zápasu, nízká efektivita naší hry a naivní řešení spousty akcí dnes rozhodli o výhře domácích: Bohužel se nám vstup do sezony moc nevydařil a je před námi spousta práce. Soupeři děkujeme za utkání.
60:00 Komentář domácích Novák Petr (Vedoucí): Hrály jsme tak jak jsme si před zápasem řekli. Zápas odmakaný až do poslední minutky, tak jak je potřeba. Dnes si to sedlo a těšíme se na další zápasy.
60:00 Střely ve 3. části: 13:5
59:49 Škodová likviduje poslední šanci SKV.
58:37 Holcová právě sundala vlastní golmanku..pro liberecké štěstí mimo bránu odpálila spolu s Fryčovou ale i balon.
58:13 Petrová v šanci.
57:18 Domácí hráčky nyní ostřelují branku SKV.
55:53 GÓL FBC Liberec! 11:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová bez asistence (11:2)
55:53 Karolína Klubalová nezahálí a už má na svém kontě také hattrick.
55:31 Liberec z napadání získává balón.
54:25 Holcová střílí od pravého mantinelu, střela ale neměla gólové parametry.
53:54 Fryčová předvedla skvělý zákrok.
52:13 Klubalová prokličkovala přes celé hřiště a kombinuje se Škodovou.
50:38 Holcová vysílá bombu z půlky.
49:57 Jirsová blokem likviduje šanci SKV.
49:10 Liberec si v první polovině poslední třetiny vytváří spoustu šancí.
48:41 Cidlinská s Hisemovou zdvojují v rohu SKV, následná šance ale bohužel nebyla proměněna.
47:55 Sledujeme další skvělé kombinace Klubalové se Škodovou.
46:54 Fryčová posílá Klubalové dlouhý výhoz, hostující golmanka byla ale rychlejší a Klubalovou nepustila do šance.
45:11 GÓL FBC Liberec! 10:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #95 Alexandra Rašková bez asistence (10:2)
45:11 Domácí hráčky odskakují na pohodlný rozdíl osmi branek.
43:30 SKV na balonu, domácí hráčky se opět snaží napadat a získat balon pro sebe.
43:12 GÓL FBC Liberec! 9:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #7 Adéla Ambrožová (9:2)
42:55 Fryčová si připisuje první zákrok.
41:10 Cidlinská v šanci.
40:27 Na míčku SKV, domácí hráčky napadají.
40:01 V poslední třetině uvidíme v domácí brance Anetu Fryčovou, která má ve zvyku provádět v bráně breakdance, uvidíme co za nové taneční kroky vymyslí dnes.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Aneta Fryčová družstva FBC Liberec
40:00 Střely ve 2. části: 14:10
39:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #16 Běla Novotná, asistoval #29 Karolína Prošková (8:2)
39:31 Zbývá půl minuty do konce 2. třetiny a SKV se snaží vytvořit si ještě šanci.
35:24 Domácí na balonu.
34:29 Cidlinská prokličkovala půl hřiště, na golmanu SKV už ale byla krátká.
32:33 Škodová využívá přesilovou hru domácích a kompletuje tak hattrick.
32:23 GÓL FBC Liberec! 8:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová, asistoval #18 Karolína Klubalová (8:1)
32:12 Vyloučen hráč #27 Michaela Richtrová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nesportovní chování
32:05 Druhou početní výhodu už SKV využít nedokázalo.
31:39 Klubalová blokuje.
30:46 Cidlinská si ve vlastním oslabení dokázala vytvořit skvělou šanci.
30:02 Vyloučen hráč #22 Pavla Petrová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
29:54 Marková likviduje šanci SKV.
29:23 Holcová uklidňuje hru.
28:30 Nyní byla v šanci Klubalová, střela ale míříla přimo do golmanky, která to tak měla bez práce.
27:52 Škodová šla sama na golmanku SKV, ta ale šanci chytá.
27:15 Hisemová je dnes při chuti, byla blízko dalšímu gólu.
26:43 Po krátkém přerušení SKV sportovně odevzdává míček domácím.
26:29 Jirsová v úniku přestřeluje branku.
25:57 Hra se přelévá ze strany na stranu a ani jeden z týmů nyní nedokáže udržet balon a uklidnit hru.
25:08 GÓL FBC Liberec! 7:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová bez asistence (7:1)
23:23 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #29 Karolína Prošková, asistoval #84 Eliška Hladíková (6:1)
23:23 SKV využívá početní výhodu a snižuje brankový rozdíl.
21:30 Vyloučen hráč #30 Nicol Červenková družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra rukou
21:30 Červenková si na moment spletla florbal s házenou a odpyká si za to 2 minutky.
21:11 GÓL FBC Liberec! 6:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #26 Karolína Hisemová, asistoval #6 Lucie Cidlinská (6:0)
21:11 Jsme svědky unikátního okamžiku - KAROLÍNA HISEMOVÁ VSIŤUJE TŘI GÓLY. To jest hattrick!
20:54 Liberec na balonu.
20:29 GÓL FBC Liberec! 5:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #33 Agáta Kučerová, asistoval #18 Karolína Klubalová (5:0)
20:01 Úvodní buly pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 25:12
19:41 Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil #75 Kateřina Jirsová.
19:08 SKV na balonu.
17:52 GÓL FBC Liberec! 4:0
17:52 Liberec hlásí další adeptku na hattrick.
17:47 Liberec vytváří skvělý press a bere SKV míček.
16:53 Škodová měla na čepeli hattrick, golmanka SKV je ovšem proti a střelu chytá.
15:26 Holcová blokuje další šanci SKV.
14:54 Markové vypadl balonek z ruky a útočnice SKV se už hnala po zakončení, tomu už ale zabránila Červenková.
14:06 Jirsová s Cidlinskou si vytvořily pěknou šanci, střela ale neprošla přes obranu SKV.
11:34 SKV v šanci, Marková bez problému chytá.
10:27 Cidlinská uklidňuje hru.
09:43 Klubalová se Škodovou opět v šanci, golmanka SKV ale chytá.
08:22 Cidlinská v šanci přestřeluje bránu.
08:05 SKV si zatím nevytvořilo žádnou větší šanci.
07:25 GÓL FBC Liberec! 3:0
05:39 GÓL FBC Liberec! 2:0
05:39 Teď už spolupráce Klubalové se Škodovou vyšla a druhá zmíněná zvyšuje gólový náskok o 2 branky.
04:52 Pěknou kombinaci předvedla Klubalová se Škodovou, golmanka SKV šanci ale zlikvidovala.
03:05 Holcová opět zkouší střelu z dálky, ale bez úspěchu.
02:46 Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.
01:22 Marková si připisuje první dva skvělé zákroky.
00:59 Holcová zkouší střelu z dálky, ale trefuje pouze blok.
00:37 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #26 Karolína Hisemová, asistoval #7 Adéla Ambrožová (1:0)
00:16 Hosté si šanci vytvořit nedokázali, a tak je nyní na míčku domácí tým.
00:01 Úvodní buly pro hosty.