56
  • 56 55:48
    Bulldogs

GC System Bulldogs Brno - FBS Olomouc 1:2
branky: 26. Karolina Bartoňková - 35. Kateřina Stoklásková, 51. Klára Souralová; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Lucie Behringerová 31 - Klára Hodulíková 14; po třetinách: 0:0, 1:1, 0:1
60:00 Komentář domácích Machálek Radim (Trenér): Pro náš omlazený tým to byl na začátek velice silný soupeř ale musíme holky pochválit, že jsme udrželi zápas až do konce s výsledkem, který nám dával naději na bod a soupeř musel bojovat až do konce o výhru. Do dalších zápasů je to pro holky vzpruha a víme, že hrát můžeme s každým. Děkujeme Olomouci za fér zápas a hodně štěstí oběma týmům do sezóny.
60:00 Komentář hostů Čoček Ondřej (Trenér): Typický zápas začátku sezony. Z naší strany milion šancí, které jsme nedokázali proměnit, ale naštěstí práce do obrany byla vzorná a nepustili jsme soupeře do nějakého tlaku. Snad se nám zítra podaří šance proměňovat lépe...  nDíky soupeři za zápas!
60:00 Střely ve 3. části: 4:11
55:48 Timeout GC System Bulldogs Brno
50:21 Po nepřesné přihrávce získala hráčka FBS Olomouc míček a úspěšně vystřelila.
50:20 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #91 Klára Souralová bez asistence (1:2)
46:40 Olomouc tlačí.
41:46 Po dlouhém tlaku bulldoček, končí míček v rukou hostující gólmanky.
40:18 První akce pro bulldočky končí po pár dorážkách neúspěšně.
40:00 Střely ve 2. části: 6:14
37:25 Protiútok Olomoučanek odráží gólmanka domácích.
34:31 Stav je vyrovnán.
34:30 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #76 Kateřina Stoklásková, asistoval #2 Tereza Hlaviznová (1:1)
34:30 Nahrávka do prázdné brány končí gólem.
33:25 Jistý zákrok gólmanky Bulldoček.
31:49 Nebezpečná hra před domácí kasou.
29:32 Olomoucké přečíslení končí nezdařenou střelou.
27:00 FBS Olomouc zabraňuje Bulldočkám krásnou akci.
25:52 Přesná a jistá střela. Bulldogs je ve vedení.
25:51 GÓL GC System Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #27 Karolina Bartoňková, asistoval #98 Nikol Kovárníková (1:0)
24:47 Vyloučen hráč #2 Tereza Hlaviznová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
22:32 Hra nabírá tempa.
22:02 Skvělý zákrok brankářky Bulldogs Brno.
21:16 Dobrý blok ze strany Bulldoček.
20:00 Střely v 1. části: 5:8
17:24 Faul na hráčku Bulldogs Brno.
16:41 Na obou střídačkách panuje napětí.
13:57 Olomouc tlačí Brno, avšak bez úspěšného zakončení.
11:23 Hrozivá ztráta míčku Bulldoček před vlastní bránou.
08:32 Neproměněná akce FBS Olomouc.
04:29 Bulldočky aktivně útočí, avšak zatím neúspěšně.
02:20 Olomouc tlačí Bulldogs Brno
01:32 Akce FBS Olomouc neproměněna
00:01 Úvodní buly vyhrála Olomouc
00:00 Dobrý den, vítáme čtenáře onlinu z prvního kola 1. ligy juniorek mezi domácími GC System Bulldogs Brno a hosty FBS Olomouc. Florbalová sezóna a kolotoč se pomalu rozjíždí, tak snad to zase něco nepřeruší.