7:2
    Tomáš EGRT
    (Auermüller)

BLACK ANGELS - BUTCHIS 7:2
branky: 17. Tomáš Auermüller, 18. Petr Staněk, 20. Adam Barchánek, 24. Tomáš Auermüller, 32. Ondřej Petrů, 35. Petr Staněk, 38. Tomáš Egrt - 4. Sebastián Počarovský, 31. Alfréd Benko; rozhodčí: Vít Zápotočný - Štěpán Vyskočil; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Jakub Kreibich 20 - Matěj Žufníček 38; po třetinách: 0:1, 4:0, 3:1
45:00 Střely ve 3. části: 20:10
44:00 Poslední minuta tohoto zápasu.
43:00 Poslední dvě minuty třetí třetiny.
40:47 Butchies střílí, ale byla zasáhnuta zase tyčka.
37:16 GÓL BLACK ANGELS! 7:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #44 Tomáš Egrt, asistoval #57 Tomáš Auermüller (7:2)
37:16 Black Angels opět skoruje a tím si pojistili tento zápas.
34:49 GÓL BLACK ANGELS! 6:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #98 Petr Staněk, asistoval #44 Tomáš Egrt (6:2)
31:28 Black Angels si zajistili právě pátý bod na své konto.
31:02 GÓL BLACK ANGELS! 5:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #42 Ondřej Petrů bez asistence (5:2)
30:27 GÓL BUTCHIS! 4:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #51 Alfréd Benko, asistoval #5 Filip Manďák (4:2)
30:02 Bully vyhráli Black Angels.
30:00 Střely ve 2. části: 15:7
29:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
28:18 Domácí tým je v plném počtu.
27:44 Black Angels se snaží, aby Butchies nedali gola,až porazili rozhodčího na zem.
25:59 Vyloučen hráč #74 Michal Robek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání
25:59 Butchies mají přesilovku, chybou Black Angels byl vyloučen hráč za špatné střídání.
24:50 Butchies opět pálí a neúspěšně, brankář Black Angels předvedl výborný zákrok.
23:56 GÓL BLACK ANGELS! 4:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #57 Tomáš Auermüller, asistoval #9 Filip Forejt (4:1)
23:56 Black Angels se v tomto zápasu velice daří,mají na kontě dalšího krásného gola.
22:42 Butchies se snaží střílet,atmosféra mezi hráči je velice napjatá a bum tyčka od branky.
20:57 Butchies se snaží agresivně střílet, ale nedaří se.
19:23 GÓL BLACK ANGELS! 3:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Adam Barchánek, asistoval #74 Michal Robek (3:1)
19:23 Black Angels zase bodují a Butchies jen v koutě koukají.
19:22 Diváci horlivě podporují oba dva týmy.
18:22 Butchies se snaží útočit na branku soupeře,ale marně.
17:20 Black Angels bodují a Butchies se zatím vezou.
17:09 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #98 Petr Staněk bez asistence (2:1)
16:33 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #57 Tomáš Auermüller, asistoval #23 Oliver Stabenow (1:1)
15:00 Střely v 1. části: 10:5
06:22 Black Angels se snaží vyrovnat skore.
05:53 Butchies překvapili a ujímají se vedení hned po třech minutách hry.
03:17 GÓL BUTCHIS! 0:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #71 Sebastián Počarovský, asistoval #20 Patrik Vodrážka (0:1)
02:38 Vyloučen hráč #56 Alex Štygler družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
00:01 První buly vyhráli Black Angels.