6:3
    Filip KOVÁŘ
    (Otradovec)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:3
branky: 5. Adam Drga, 14. Jakub Polcar, 21. Vojtěch Gut, 30. Lukáš Konrád, 40. Adam Drga, 45. Filip Kovář - 7. Jakub Dočekal, 31. Lukáš Ragač, 38. Vítek Engel; rozhodčí: David Hertz - Timon Štosek; vyloučení: 1:3; využití: 3:0; zásahy brankářů: Šimon Netopilík 15 - Jakub Ragač 25; po třetinách: 2:1, 2:0, 2:2
45:00 Střely ve 3. části: 8:7
44:12 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #88 Filip Kovář, asistoval #85 Juda Otradovec (6:3)
39:17 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #14 Adam Drga, asistoval #27 Jakub Polcar (5:3)
37:46 Vyloučen hráč #55 Šimon Valenta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #51 Vítek Engel, asistoval #74 Petr Rozkovec (4:3)
35:26 Domací si zahrají první početní převahu.
35:02 Vyloučen hráč #47 Adam Langer družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
30:34 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #12 Lukáš Ragač, asistoval #74 Petr Rozkovec (4:2)
30:34 Skvělý debut Lukáše Ragače.Davá svůj první gol ve svým prvním zápase za SKV.
30:00 Střely ve 2. části: 15:6
29:48 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #69 Lukáš Konrád, asistoval #88 Filip Kovář (4:1)
28:14 Jakub Ragač opět chytá.
20:47 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #62 Vojtěch Gut, asistoval #47 Adam Langer (3:1)
18:45 Jakun Ragač opět drží SKV skvělými zákroky.
15:00 Střely v 1. části: 8:5
14:20 Jakub Dočekal u velké šance ale bohužel šanci neproměnil.
13:56 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #27 Jakub Polcar, asistoval #9 Aleš Fanta (2:1)
13:22 Vyloučen hráč #35 Hynek Trnka družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:01 Zápas je zatím ve skvělém tempu.
08:47 SKVělý zákrok Jakuba Ragače.
06:24 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #22 Jakub Dočekal, asistoval #38 Josef Trčka (1:1)
06:24 Jakub Dočekal skvěle našel pravý růžek šibenice a skvělou střelou davá gol.
04:55 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #14 Adam Drga, asistoval #9 Aleš Fanta (1:0)
03:40 SKV zatím skvěle braní oslabení.
03:12 Vyloučen hráč #10 Tomáš Foist družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání