0

2.

série

Snipers Třebíč - SK Meťák České Budějovice 8:7pn
branky: 3. Kilián Černý, 18. Tomáš Čaloud, 20. Štěpán Janšta, 23. Martin Novák, 25. Štěpán Janšta, 39. Matěj Skála, 39. Tomáš Chaloupka, N Kvido Robotka - 2. Michal Borovka, 3. Vincent Holý, 14. Khac Nhat Trinh, 26. Khac Nhat Trinh, 27. Adam Komárek, 30. Michal Borovka, 41. Miroslav Míšek; rozhodčí: Adam Hofhansl - Filip Trkovský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jana Bartesová ? - Tomáš Chlaň ?; po třetinách: 1:3, 4:3, 2:1
Ukončena trestná střílení
2 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #50 Kvido Robotka a vstřelil rozhodující gól (8:7).
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #61 Michal Borovka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #66 Štěpán Janšta a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #67 Filip Šmíd , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
40:42 GÓL SK Meťák České Budějovice! 7:7
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #19 Miroslav Míšek, asistoval #71 Lukáš Holý (7:7)
38:52 GÓL Snipers Třebíč! 7:6
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #99 Tomáš Chaloupka, asistoval #4 Kilián Černý (7:6)
38:29 GÓL Snipers Třebíč! 6:6
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #94 Matěj Skála, asistoval #99 Tomáš Chaloupka (6:6)
32:39 Trestné střílení družstva Snipers Třebíč neproměnil #94 Matěj Skála.
29:55 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:6
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #61 Michal Borovka bez asistence (5:6)
27:42 Vyloučen hráč #99 Tomáš Chaloupka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
26:58 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #99 Adam Komárek, asistoval #61 Michal Borovka (5:5)
25:32 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #65 Khac Nhat Trinh, asistoval #99 Adam Komárek (5:4)
24:52 Timeout SK Meťák České Budějovice
24:52 GÓL Snipers Třebíč! 5:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #66 Štěpán Janšta, asistoval #12 Ondřej Pánek (5:3)
22:16 GÓL Snipers Třebíč! 4:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #49 Martin Novák, asistoval #66 Štěpán Janšta (4:3)
19:00 GÓL Snipers Třebíč! 3:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #66 Štěpán Janšta, asistoval #24 Tomáš Čaloud (3:3)
17:24 GÓL Snipers Třebíč! 2:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #24 Tomáš Čaloud bez asistence (2:3)
13:00 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #65 Khac Nhat Trinh bez asistence (1:3)
08:04 Vyloučen hráč #8 Ondřej Ryjáček družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
02:56 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #17 Vincent Holý, asistoval #74 Jakub Köszegi (1:2)
02:02 GÓL Snipers Třebíč! 1:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #4 Kilián Černý, asistoval #49 Martin Novák (1:1)
01:31 GÓL SK Meťák České Budějovice! 0:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #61 Michal Borovka, asistoval #65 Khac Nhat Trinh (0:1)