2

3.

série

FBC Štíři Č. Budějovice - FBC DOŠWICH MILEVSKO 3:4pn
branky: 16. Damián Drefko, 21. Jakub Kouba, 22. Lukáš Jíra - 28. Daniel Štěpánek, 39. Matěj Duba, 40. Matěj Duba, N Matěj Duba; rozhodčí: Adam Hofhansl - Filip Trkovský; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Václav Postl ? - Matěj Habart ?; po třetinách: 0:0, 3:1, 0:2
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #26 Damián Drefko , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #11 Matěj Duba a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #31 Šimon Josef Švéda a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #10 Jan Sedlák a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #93 Jan Kouba , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:06 Vyloučen hráč #58 Martin Vašíček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
39:51 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
39:51 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #11 Matěj Duba bez asistence (3:3)
38:52 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #11 Matěj Duba, asistoval #72 Tomáš Novák (3:2)
32:54 Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil #73 Jan Hejda.
31:28 Vyloučen hráč #93 Jan Kouba družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
27:43 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #67 Daniel Štěpánek, asistoval #11 Matěj Duba (3:1)
21:59 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
21:59 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Lukáš Jíra bez asistence (3:0)
20:17 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #94 Jakub Kouba bez asistence (2:0)
15:39 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #26 Damián Drefko, asistoval #95 Jan Kutheil (1:0)