• 45 44:47
    12:5
    (Kotajny)

FBC GYMNÁZIUM Český Těšín - FBC SLOVÁCKO 12:5
branky: 6. Luca Leone, 7. Luca Leone, 12. Samuel Kotajny, 12. Vojtěch Sliž, 16. Daniel Vávrů, 20. Vojtěch Sliž, 25. Richard Uher, 25. Šimon Ryba, 33. Richard Uher, 39. Jakub Brija, 41. Jakub Brija, 45. Daniel Vávrů - 19. Richard Kovařík, 27. Richard Kovařík, 29. Richard Kovařík, 33. Richard Kovařík, 35. Vojtěch Píška; rozhodčí: Martin Korunka - Jan Matějka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Michal Župník 19 - Marek Dedek 12; po třetinách: 4:0, 4:3, 4:2
45:00 Střely ve 3. části: 7:11
44:47 GÓL FBC GYMNÁZIUM Český Těšín! 12:5
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil #95 Daniel Vávrů, asistoval #88 Samuel Kotajny (12:5)
40:45 GÓL FBC GYMNÁZIUM Český Těšín! 11:5
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil #40 Jakub Brija, asistoval #5 Richard Uher (11:5)
38:16 GÓL FBC GYMNÁZIUM Český Těšín! 10:5
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil #40 Jakub Brija, asistoval #95 Daniel Vávrů (10:5)
34:21 GÓL FBC SLOVÁCKO! 9:5
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #15 Vojtěch Píška, asistoval #99 Richard Kovařík (9:5)
32:17 GÓL FBC SLOVÁCKO! 9:4
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #99 Richard Kovařík bez asistence (9:4)
32:12 GÓL FBC GYMNÁZIUM Český Těšín! 9:3
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil #5 Richard Uher, asistoval #95 Daniel Vávrů (9:3)
30:00 Střely ve 2. části: 8:7
28:23 GÓL FBC SLOVÁCKO! 8:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #99 Richard Kovařík, asistoval #18 Milan Andrýsek (8:3)
27:00 Vyloučen hráč #7 Maxmilián Čech družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání
26:43 GÓL FBC SLOVÁCKO! 8:2
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #99 Richard Kovařík, asistoval #8 Filip Hegr (8:2)
26:11 Vyloučen hráč #94 Dominik Schön družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín na 2 minuty za vysoká florbalka
24:45 GÓL FBC GYMNÁZIUM Český Těšín! 8:1
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil #54 Šimon Ryba, asistoval #23 Vojtěch Sliž (8:1)
24:15 GÓL FBC GYMNÁZIUM Český Těšín! 7:1
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil #5 Richard Uher, asistoval #94 Dominik Schön (7:1)
19:17 GÓL FBC GYMNÁZIUM Český Těšín! 6:1
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil #23 Vojtěch Sliž, asistoval #10 Bartoloměj Kula (6:1)
18:55 GÓL FBC SLOVÁCKO! 5:1
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #99 Richard Kovařík bez asistence (5:1)
15:47 GÓL FBC GYMNÁZIUM Český Těšín! 5:0
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil #95 Daniel Vávrů, asistoval #5 Richard Uher (5:0)
15:00 Střely v 1. části: 9:6
13:14 Český těšín je zatím technicky vyspělejší.
11:52 GÓL FBC GYMNÁZIUM Český Těšín! 4:0
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil #23 Vojtěch Sliž bez asistence (4:0)
11:36 GÓL FBC GYMNÁZIUM Český Těšín! 3:0
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil #88 Samuel Kotajny, asistoval #5 Richard Uher (3:0)
10:54 Neskutečný zákrok předvedl brankář Slovácka.
07:45 Vyloučen hráč #14 Daniel Kroček družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín na 2 minuty za sekání
06:32 GÓL FBC GYMNÁZIUM Český Těšín! 2:0
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil #27 Luca Leone bez asistence (2:0)
05:34 GÓL FBC GYMNÁZIUM Český Těšín! 1:0
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil #27 Luca Leone, asistoval #23 Vojtěch Sliž (1:0)
02:11 Hra se přelévá ze strany na stranu a oba týmy se snaží vstřelit první gól.