• 45 44:45
    6:4
    ()

FbK Orlicko-Třebovsko A - FBC GYMNÁZIUM Český Těšín 6:4
branky: 3. Matěj Lána, 4. Jakub Šmíd, 40. Matěj Šmétka, 40. Matyáš Kvapil, 42. Jonáš Ludvíček, 45. Matěj Šmétka - 4. Richard Uher, 17. Samuel Kotajny, 17. Vojtěch Sliž, 21. Jakub Brija; rozhodčí: Martin Korunka - Jan Matějka; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Dominik Šlesinger 16 - Michal Župník 29; po třetinách: 2:1, 0:3, 4:0
45:00 Střely ve 3. části: 13:7
44:45 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 6:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #54 Matěj Šmétka bez asistence (6:4)
42:56 Timeout FBC GYMNÁZIUM Český Těšín
41:15 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 5:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #21 Jonáš Ludvíček, asistoval #50 Adam Borovička (5:4)
39:13 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 4:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Matyáš Kvapil bez asistence (4:4)
39:09 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 3:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #54 Matěj Šmétka, asistoval #31 Marek Boušek (3:4)
38:54 Vyloučen hráč #88 Samuel Kotajny družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín na 2 minuty za hra rukou
36:34 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko A
32:13 Vyloučen hráč #95 Daniel Vávrů družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 9:9
28:19 Ryba přišel o botu
27:15 Domácí tuto třetinu nemohou nelézt lék na překonání obrany hostí.
25:53 Vávrů vybojoval míček, proběhl s ním celé hřiště, ale střela letí vysoko nad bránu
24:40 Borovička střílí z půlky
23:57 Ludvíček-Šmíd-Boušek kombinaci přes celé hřiště se nepodařilo proměnit v gól
20:01 GÓL FBC GYMNÁZIUM Český Těšín! 2:4
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil #40 Jakub Brija, asistoval #23 Vojtěch Sliž (2:4)
20:01 Hráči z Těšína vyřešili velice efektivně standardní situaci před brankou
16:20 GÓL FBC GYMNÁZIUM Český Těšín! 2:3
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil #23 Vojtěch Sliž bez asistence (2:3)
16:07 GÓL FBC GYMNÁZIUM Český Těšín! 2:2
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil #88 Samuel Kotajny, asistoval #40 Jakub Brija (2:2)
15:00 Střely v 1. části: 12:4
08:29 Vyloučen hráč #94 Dominik Schön družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín na 2 minuty za špatné střídání
03:49 GÓL FBC GYMNÁZIUM Český Těšín! 2:1
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil #5 Richard Uher, asistoval #14 Daniel Kroček (2:1)
03:38 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 2:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #60 Daniel Viščák (2:0)
02:30 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 1:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #57 Matěj Lána, asistoval #50 Adam Borovička (1:0)