3

4.

série

Torpedo Havířov - 1. SFK Havířov 3:4pn
branky: 9. Matěj Pezda, 14. Ondřej Urbančík, 22. Ondřej Waliczek - 7. Lukáš Galla, 12. Alex Foltyn, 17. Šimon Jandák, N Šimon Jandák; rozhodčí: Jakub Palowski - Dominik Pustówka; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 120; zásahy brankářů: Vojtěch Kolkop -3 - Robert Grim ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 0:0
Ukončena trestná střílení
4 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SFK Havířov hráč #10 Šimon Jandák a vstřelil rozhodující gól (3:4).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #44 Ondřej Urbančík , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SFK Havířov hráč #7 Alex Foltyn , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #19 Matěj Pezda , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SFK Havířov hráč #10 Šimon Jandák a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #44 Ondřej Urbančík a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SFK Havířov hráč #84 Adam Chlebík a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #25 Patrik Tichý a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:17 Timeout Torpedo Havířov
44:17 Vyloučen hráč #43 Dominik Ryška družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:01 GÓL Torpedo Havířov! 3:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #10 Ondřej Waliczek bez asistence (3:3)
18:59 Vyloučen hráč #88 David Tkadlec družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za sekání
16:15 GÓL 1. SFK Havířov! 2:3
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #10 Šimon Jandák, asistoval #90 Vojtěch Sasin (2:3)
14:42 Vyloučen hráč #14 Ondřej Martinček družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
13:43 GÓL Torpedo Havířov! 2:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #44 Ondřej Urbančík, asistoval #73 Vojtěch Mrowiec (2:2)
11:36 GÓL 1. SFK Havířov! 1:2
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #7 Alex Foltyn, asistoval #10 Šimon Jandák (1:2)
08:26 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda bez asistence (1:1)
06:02 GÓL 1. SFK Havířov! 0:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #9 Lukáš Galla, asistoval #6 František Benda (0:1)
04:59 Vyloučen hráč #16 Petr Bocek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání