1

3.

série

Asper Šumperk - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:4pn
branky: 26. Jan Jarmar, 33. Jan Jarmar, 35. Rostislav Klučka, 41. Matěj Šíma, N Jan Jarmar - 13. Jan Drozd, 23. Filip Peterek, 24. Jan Sitora, 38. Filip Peterek; rozhodčí: Jan Kouba - Robin Hromeček; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Vojtěch Kubíček ? - Adam Strážnický ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 3:1
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #27 Jan Sitora , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Asper Šumperk hráč #44 Jan Jarmar a vstřelil rozhodující gól (5:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #66 Václav Babík , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Asper Šumperk hráč #99 Matěj Šíma , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #20 Jan Bura a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Asper Šumperk hráč #8 Vojtěch Vaníček a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:30 Pírek boří mantinel
43:03 Šumperk vyrovnává
40:47 Timeout Asper Šumperk
40:13 GÓL Asper Šumperk! 4:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #99 Matěj Šíma, asistoval #44 Jan Jarmar (4:4)
38:30 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
37:58 Vyloučen hráč #44 Jan Jarmar družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
37:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Filip Peterek, asistoval #36 Tomáš Rucki (3:4)
37:01 Vítkovice se trefují ve vlastním oslabení
36:12 Vyloučen hráč #45 Ondřej Šimík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:23 Šumperk vyrovnává
34:22 GÓL Asper Šumperk! 3:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #29 Rostislav Klučka, asistoval #99 Matěj Šíma (3:3)
32:48 GÓL Asper Šumperk! 2:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #44 Jan Jarmar, asistoval #38 Matyáš Valenta (2:3)
32:47 Jarmi krásnou střelou k tyči snižuje vítkovické vedení.
25:48 GÓL Asper Šumperk! 1:3
25:20 Šímík letí přes mantinel
23:56 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Jan Sitora, asistoval #23 Ondřej Adamec (0:3)
22:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Filip Peterek, asistoval #10 Pavel Němec (0:2)
22:47 Šíma skoro kotrmelec
21:50 Kowalik si ustlal na zemi
14:03 Vyloučen hráč #55 Vít Lestyan družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za zvedání florbalky
12:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Jan Drozd, asistoval #20 Jan Bura (0:1)
10:07 Vyloučen hráč #23 Adam Jan Pírek družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
06:16 Šimík neproměněná střela
04:55 Peterek opět na zemi
02:50 Drozd neproměněná střela nad bránu
02:11 Peterek na zemi