2:6
    Jaromír HALA
    (Dudek)

Zlín Lions - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:6
branky: 29. Jakub Kurtin, 43. Jaromír Hala - 8. Jan Drozd, 14. Jan Sitora, 27. Jan Bura, 27. Jan Sitora, 42. Sebastián Hachlica, 42. Tomáš Rucki; rozhodčí: Vladislav Tuček - Lukáš Minarčík; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Outrata ? - Filip Karas ?; po třetinách: 0:2, 1:2, 1:2
42:37 GÓL Zlín Lions! 2:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #73 Jaromír Hala, asistoval #54 Michael Dudek (2:6)
41:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #36 Tomáš Rucki, asistoval #27 Jan Sitora (1:6)
41:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Sebastián Hachlica bez asistence (1:5)
28:22 GÓL Zlín Lions! 1:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Kurtin, asistoval #42 Martin Čuba (1:4)
26:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Jan Sitora, asistoval #11 Jan Drozd (0:4)
26:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jan Bura, asistoval #27 Jan Sitora (0:3)
25:29 Vyloučen hráč #54 Michael Dudek družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
24:54 Vyloučen hráč #18 Jan Blecha družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
13:30 Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #33 Jakub Rohel.
13:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Jan Sitora bez asistence (0:2)
12:20 Vyloučen hráč #36 Tomáš Rucki družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:59 Vyloučen hráč #77 Pavel Jančo družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
07:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Jan Drozd bez asistence (0:1)
00:00 Buly pro Zlín